جزئیات بیشتر در مورد خبر

ابلاغ دستورالعمل جدید برگزاری امتحانات

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر 27 مهر 93: دستورالعمل برگزاری امتحانات آزمون استخدامی دستگاه ‌های اجرایی  (منبع: خبرگزاری تسنیم)

از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور: دستورالعمل جدید برگزاری امتحانات استخدامی دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد

خبرگزاری تسنیم: شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دستور العمل جدید نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی را تصویب و به تمامی دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دستور العمل جدید نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی را تصویب و برای اجرا طی بخشنامه شماره 9757/93/200-19/7/93 به تمامی دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ کرد.

این دستور العمل ناظر بر تحقق بندهای«2» و «3» سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر «عدالت محوری در جذب، تداوم خدمت و ارتقای منابع انسانی» و «بهبود معیارها و روزآمدی روش‌های گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ‌نظری‌ها و نگرش‌های سلیقه‌ای و غیرحرفه‌ای» است.

در این بخشنامه آمده است: دستورالعمل جدید، به استناد ماده«44» و بند«3» قسمت«ب» ماده«116» قانون مدیریت خدمات کشوری و با هدف استقرار نظام سنجش دانش عمومی، مهارت‌های شغلی و ویژگی‌های شخصیتی داوطلبان و تنوع انتخاب برای آنان تصویب و ابلاغ شده است.

جهت دانلود دستورالعمل برگزاری امتحانات اینجا کلیک نمایید

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...