جزئیات بیشتر در مورد خبر

اخذ مجوز امریه سربازی برای 250 نفر

جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی وزارت علوم اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار استخدام سرباز امریه اینجا کلیک کنید


خبر 26 شهریور 98: دستور جذب 2500 کارشناس آزمایشگاه اخذ شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دستور جذب 2 هزار و 500 نفر کارشناس آزمایشگاه به طور خاص اخذ شد و درصدد راهکاری برای تامین بار مالی آن هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، منصور غلامی دوشنبه‌شب در نشست با اساتید و هیات علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با اشاره به اینکه درآمد نفتی ما صفر است لذا مدیریت مالی بسیار سخت است، اظهار کرد: دستور جذب دو هزار و 500 نفر کارشناس آزمایشگاه به طور خاص اخذ شد و درصدد راهکاری برای تامین بار مالی آن هستیم.

وزیر علوم تصریح کرد: بخش اصلی راهبردهای سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها اجرایی شده است و 70 درصد فعالیت دانشگاه‌ها بر پایه این سند است.

غلامی خاطرنشان کرد: تغییر عنوان دانشگاه بین‌المللی برای این دانشگاه نوشیروانی اهمیتی ندارد آنچه مهم است افزایش عملکرد این دانشگاه مثل همیشه و موفقیت در جذب دانشجویان خارجی شهریه‌پذیر است که باید با فراهم کردن جاذبه‌های کافی این امکان برای این دانشگاه فراهم شود.

این مسؤول یادآور شد: با وجودی که تعداد دانشجویان خارجی شهریه‌پذیر در کشور افزایش یافته است اما ایجاد شرایط جذاب برای جذب این دانشجو دغدغه ما در این حوزه است.

وی افزود: برای هر استانی ایجاد پارک علم و فناوری را خواهیم داشت اما اولویت ایجاد آن برای دانشگاه‌هایی است که زمین در اختیار داشته باشند لذا از حمایت بیشتری برخوردار می‌شوند.

وزیر علوم افزود: اینکه تنها نگران وضعیت نخبگان و اشتغال آنها باشیم کافی نیست باید پنجره امیدبخشی از آینده روشن برای دانشجویان باز کنیم این وظیفه همه است تا با معرفی افراد نخبه و موفق در حوزه‌های مختلف چراغ امید را در دل دانشجویان روشن کنیم.

وی از اخذ مجوز امریه سربازی برای ۲۵۰ نفر خبر داد و تصریح کرد: این موضوع باید در بین فارغ‌التحصیلان مقطع دکترا اطلاع‌رسانی شود.

غلامی در مورد وضعیت جذب نیرو برای بخش اداری و خدماتی وزارت علوم ادامه داد: در این بخش‌ها نیاز به نیرو نداریم و اگر هم داشته باشیم باید از شرکتی‌ها استفاده کنیم، چون اولویت ما بخش پژوهشی است.

وی از آماده شدن طرح ساماندهی و ادغام دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: بر اساس این طرح سه دانشگاه مازندران ادغام می‌شوند و به صورت کلی نیز ۴۰ دانشگاه بین‌المللی کشور را باید به حداکثر ۱۰ دانشگاه تبدیل کنیم و در این مسیر همه مسئولان استانی باید کمک کنند.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...