جزئیات بیشتر در مورد خبر

حقوق سرباز‌ها بنا بر محل خدمت آن ‌ها متفاوت است

جهت ورود به صفحه اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار استخدام سرباز امریه اینجا کلیک نمایید


خبر 15 آبان 97: دستگاه های اجرایی برای سرباز امریه سایت راه اندازی کنند

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: به سازمان‌هایی که درخواست نیروی سرباز به عنوان امریه دارند اعلام کردیم تا با راه اندازی یک سایت امکان ثبت نام برای همه مردم در امریه را آماده کنند.
سردا موسی کمالی رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح در گفت‌و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت: در بحث امریه بالغ بر صد دستگاه اعم از وزارت خانه‌ها، سازمان ها، بنیاد‌ها و دانشگاه از خدمت سرباز به عنوان امریه استفاده می‌کنند.

وی اضافه کرد: امریه به دو نوع است یک دسته افرادی که در یگان‌های حافظت هستند و کار‌های حفاظت فیزیکی را انجام می‌دهند که این سربازان امریه همان ۲۱ ماه مثل مناطق عادی نیرو‌های مسلح خدمت می‌کنند، اما در نوع دوم افرادی که برای کار‌های تخصصی مشغول به خدمت می‌شوند ۲۴ ماه خدمت خواهند کرد.

سردار کمالی اضافه کرد: امریه هر سازمانی سقفی دارد و به سازمان‌ها تاکید شده باید سایتی را اعلام کنند تا افراد واجد شرایط آنجا ثبت نام کنند. خوشبختانه اکثر این سازمان‌ها این کار را انجام داده اند. به سازمان‌هایی که این سایت را راه اندازی نکرده اند فرصتی داده ایم تا با راه اندازی یک سایت شرایط ثبت نام برای همه افراد متقاضی امریه به صورت عادلانه فراهم شود درغیراینصورت سهمیه‌های این سازمان‌ها متوقف خواهد شد.

سردار کمالی در خصوص حقوق امریه‌ها نیز ادامه داد: حقوق سرباز‌ها بنا بر محل خدمت آن‌ها در مناطق عادی، محروم و امنیتی متفاوت است که در مناطق امنیتی سربازان حقوق بیشتری دریافت می‌کنند. سربازان امریه عادی محسوب شده و حقوق مناطق عادی را دریافت می‌کنند.

منبع: خبرگزاری میزان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...