• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام کلینیک دندانپزشکی پارسیان

استخدام کلینیک دندانپزشکی پارسیان

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام کلینیک دندانپزشکی پارسیان


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام


جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده آگهی های استخدام کلینیک دندانپزشکی پارسیان به آرشيو زير مراجعه نماييد:
منبع: ایران استخدام
۱۳ تیر ۱۴۰۱
استخدام منشی و حسابدار خانم در کلینیک زیبایی پارسیان

کلینیک زیبایی پارسیان در دو بخش پوست و دندانپزشکی برای تکمیل کادر خود در تهران (چیدز) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 منشی خانم سابقه کاری: 1 سال مقطع تحصیلی: کاردانی کارشناسی کارشناسی ارشد حقوق: از 5 میلیون تومان 2 حسابدار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۰ خرداد ۱۴۰۱
استخدام حسابدار خانم در کلینیک زیبایی پارسیان

کلینیک زیبایی پارسیان در دو بخش پوست و دندانپزشکی برای تکمیل کادر خود در تهران (چیدز) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار خانم سابقه کاری: 1 سال مقطع تحصیلی: کاردانی کارشناسی کارشناسی ارشد حقوق: از 5 میلیون تومان متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۰ خرداد ۱۴۰۱
استخدام منشی خانم برای کلینیک زیبایی پارسیان در تهران

کلینیک زیبایی پارسیان در دو بخش پوست و دندانپزشکی برای تکمیل کادر خود در تهران (چیدز) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز منشی خانم سابقه کاری: 1 سال مقطع تحصیلی: کاردانی کارشناسی کارشناسی ارشد حقوق: از 5 میلیون تومان متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۸ فروردین ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی برای کلینیک پارسیان در تهران

آگهی استخدام کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان در راستای تکمیل کادر خود در تهران (منطقه 1 - چیذر) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 تیم کاشت ابرو و مو برای تکمیل کادر کاشت درکلینیک پوست و مو 2 حسابدار خانم 3 دستیار دندانپزشک فقط خانم 4 دستیار اتاق عمل - 5 منشی ومسئول پذیرش فقط خانم 6 ادمین حرفه ای و تخصصی پیج پزشکی - 7 انباردار فقط خانم 8 سرایدار و نگهبان با جای خواب برای یک نفر در ک...

مشاهده بیشتر
۱۲ فروردین ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی برای کلینیک دندانپزشکی پارسیان در تهران

دعوت به همکاری کلینیک دندانپزشکی پارسیان کلینیک دندانپزشکی پارسیان برای تکمیل کادر خود در تهران (فرمانیه) به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 دندانپزشک دندانپزشکان دارای پروانه مطب تهران 2 پزشک و جراح عمومی فعال در لاین جراحی صورت و بدن 3 دستیار دندانپزشک - 4 نیروی پذیرش - 5 حسابدار - 6 منشی آشنا به حسابداری 7 انباردار - 8 دستیار اتاق عمل - ساعت و روز کاری: شنبه تا پنجشنبه متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت ارتباط و اعلام همکاری با شماره زیر تماس گرفته و...

مشاهده بیشتر
۰۹ فروردین ۱۴۰۱
استخدام سرایدار و نگهبان با جای خواب در کلینیک زیبایی پوست و دندانپزشکی

آگهی استخدام کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان در راستای تکمیل کادر خود در تهران (منطقه 1 - چیذر) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز سرایدار و نگهبان با جای خواب برای یک نفر در کلینیک زیبایی پوست و دندانپزشکی واقع در فرمانیه‌‌‌ متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۹ فروردین ۱۴۰۱
استخدام انباردار خانم برای کلینیک پارسیان در محدوده چیذر تهران

آگهی استخدام کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان در راستای تکمیل کادر خود در تهران (منطقه 1 - چیذر) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز انباردار فقط خانم متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۹ فروردین ۱۴۰۱
استخدام ادمین حرفه ای و تخصصی پیج پزشکی در کلینیک پارسیان

آگهی استخدام کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان در راستای تکمیل کادر خود در تهران (منطقه 1 - چیذر) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی 1 ادمین حرفه ای و تخصصی پیج پزشکی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۹ فروردین ۱۴۰۱
استخدام منشی ومسئول پذیرش خانم در کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی

آگهی استخدام کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان در راستای تکمیل کادر خود در تهران (منطقه 1 - چیذر) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز منشی ومسئول پذیرش فقط خانم متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۹ فروردین ۱۴۰۱
استخدام دستیار اتاق عمل برای یک کلینیک معتبر در تهران

آگهی استخدام کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان کلینیک زیبایی پوست و مو و دندانپزشکی پارسیان در راستای تکمیل کادر خود در تهران (منطقه 1 - چیذر) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی 1 دستیار اتاق عمل متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی