اطلاعات بیشتر

دعوت به همکاری وزارت نیرو 

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید 


دعوت به همکاری وزارت نیرو – 22 خرداد 97

وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم از افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری در بخش‌های مختلف دعوت به همکاری می‌نماید.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این وزارتخانه درصدد است به منظور انتخاب بخش دیگری از مدیران خود از بین دواطلبان واجد شرایط، پنج مدیر جدید خود را طی فرایند برگزاری آزمون، مصاحبه و رتبه‌بندی برای حضور در بخش‌های مربوطه انتخاب کند.
بر این اساس مدیرعامل شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌اي غرب، مدیرعامل شرکت توزيع نيروي برق استان آذربايجان شرقي، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهري استان يزد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان كرمانشاه و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان كردستان جزو مراکزی خواهند بود که مدیران آن‌ها در این دوره از طریق فراخوان عمومی انتخاب خواهند شد.
پیش از این نیز برای نخستین بار در کشور مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیروی دولت دوازدهم با اعلام فراخوان عمومی و پس از طی مراحل آزمون و مصاحبه انتخاب شده بود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاع از شرایط احراز و وظایف مربوطه و همچنین تکمیل فرم درخواست می‌توانند از امروز، 21 خردادماه لغایت چهارم تیر ماه به آدرس سایت وزارت نیرو مراجعه کنند.

جهت مشاهده شرایط انتصاب و تکمیل فرم دعوت به همکاری هر رده شغلی بر روی آن کلیک نمایید
1 مدیرعامل شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران (اطلاعيه شماره 1)
2 مدیرعامل شرکت برق منطقه‌اي غرب (اطلاعيه شماره 1)
3 مدیرعامل شرکت توزيع نيروي برق استان آذربايجان شرقي (اطلاعيه شماره 1)
4 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهري استان يزد (اطلاعيه شماره 1)
5 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان كرمانشاه (اطلاعيه شماره 1)
6 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان كردستان (اطلاعيه شماره 1)

توجه:
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده شرایط آگهی در سایت اصلی وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...