آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

دعوت به همکاری کانون آینده پژوهان جوان

  • بروزرسانی:
  • ارسال کننده: (کارمند 2 (گلستان))

منقضی شده [ مهلت نمایش این آگهی در ایران استخدام به پایان رسید ]

اطلاعات بیشتر آگهی ویژه

دعوت به همکاری کانون آینده پژوهان جوان

کانون آینده پژوهان جوان که در حوزه فضای مجازی و فناوری اطلاعات فعالیت دارد در زمینه های تحقیق و پژوهش، داده کاوی، تحلیل اطلاعات آشکار گزارش نویسی و مقاله نویسی، نشر و خبر نویسی، تعدادی نیروی قراردادی با شرایط زیر در تهران جذب می نماید:

عنوان شغل توضیحات
تعدادی نیروی قراردادی در زمینه های تحقیق و پژوهش، داده کاوی، تحلیل اطلاعات آشکار گزارش نویسی و مقاله نویسی، نشر و خبر نویسی 1.داشتن مدرک دانشگاهی از دانشگاههای معتبر،  کارشناشی ارشد با اولویت رشته های فن آوری اطلاعات (IT)، پژوهشگری، ارتباطات، جامعه شناسی، مدیریت رسانه، روابط عمومی، خبرنگاری، علوم سیاسی و…..
2. مسلط به فضای مجازی و رسانه های نوین
3. مسلط به روش های جستجوی دقیق در اینترنت
4.  تحلیل و جمع‌آوری اطلاعات آشکار- OSINT
5. آشنایی با حوزه نشر و خبرنگاری
6. داشتن سابقه تحقیق و پژوهش

واجدین شرایط رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال نمایند.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی