دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورشخبر 1 خرداد 98: آخرین وضعیت استخدام معلمان در سال جاری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزیر آموزش وپرورش با اشاره به وضعیت استخدام معلمان در سال جاری گفت: پیش‌بینی این است که بین ۴۵ تا ۵۰ هزار نفر در آزمون‌هایی که در یکی – دو ماه اخیر برگزار می‌شود، به جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان افزوده شوند. وی در مورد استخدام معلمان اظهار کرد: امسال هم مثل سال‌های گذشته تعدادی استخدام معلم داریم و به احتمال خیلی زیاد حدود ۲۵ هزار نفر دانشجوی دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی را جذب می‌کنیم که در دوره‌های چهار ساله حاضر هستند.

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی آموزش و پرورش (همراه پاسخنامه تستی و تشریحی) اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 اردیبهشت 98: ضرورت استخدام نیروی جدید در آموزش و پرورش اصفهان (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیر کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: آموزش و پرورش اصفهان ۱۶ هزار نفر کمبود نیرو دارد و باید با استفاده از ردیف استخدامی ماده ۲۸ و استفاده از ظرفیتهای دانشگاه فرهنگیان این مشکل رفع شود. وی با اشاره به کسری نیرو در آموزش و پرورش ابراز داشت: سال گذشته با کسری نیرو مواجه بودیم که موضوع را به اطلاع وزیر آموزش و پرورش و استاندار اصفهان رساندیم و با بکارگیری از نیروهای بازنشسته سال گذشته را گذراندیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 اردیبهشت 98: زمان آزمون استخدام آموزش و پرورش شايد خرداد يا ديرتر (منبع: خبرگزاری ایسنا)

حسین خنیفر در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تا شهریور امسال حدود ۲۰ هزار نفر از دانشجومعلمان، فارغ‌التحصیل شده و تحویل آموزش و پرورش می شوند اظهار کرد: از این تعداد ۸۰۰۰ نفر رسمی و شبانه روزی و ۱۲ هزار نفر جذب شده از طریق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه هستند. امیدواریم سال‌های آتی، پذیرش از طریق ماده ۲۸ کاهش یابد و بیشتر از طریق کنکور سراسری باشد.وی درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی نیز گفت: درخواست صدور ۵۵ هزار مجوز جذب داده ایم و قرار بود آزمون استخدامی در اردیبهشت ماه برگزار شود، ولی هنوز هیچکدام به قطعیت نرسیده و شاید خرداد یا دیرتر برگزار شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: بررسی تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از موارد مورد تاکید نمایندگان، اهمیت دانشگاه فرهنگیان و لزوم توجه خاص به تربیت نیروی انسانی مورد نیاز با استفاده ازحداکثر ظرفیت این دانشگاه بود. وی افزود: تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس و لزوم تسریع در تعیین تکلیف این گروه ازموارد مطرح شده دراین جلسه بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: فرصت دوباره به آموزشیاران سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد برای تشکیل پرونده (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان گفت: با فرصت دوباره به آموزشیاران سوادآموزی برای تشکیل پروندهتوجه به پراکندگی جمعیتی آموزشیاران وآموزش دهندگان واعلام سازمان مبنی بر ارسال موارد اصلاحی در بخشنامه تشکیل پرونده مشمولان الحاقی استخدام آموزشیاران وآموزش دهندگان فعلاً پایان مهلت زمانی تشکیل پرونده اعلام نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 اردیبهشت 98: تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مدرس آموزش خانواده (منبع: وزارت آموزش و پرورش)

به اطلاع داوطلبان محترم مِي‌رساند با توجه به مشكلات پيش آمده ثبت نام تا پايان روز دوشنبه 1398/2/30 تمديد شده است. بنابراين پس از واريز مبلغ ثبت نام و دريافت كد رهگيري، نسبت به ثبت مشخصات فردي وبارگذاري مدارك خود اقدام كرده ونسبت به دريافت برگه نهايي ثبت نام اقدام فرماييد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 اردیبهشت 98: شروع ثبت ‌نام مجدد در آزمون جذب مدرس آموزش خانواده از فردا (منبع: خبرگزاری پانا)

طبق اطلاعیه دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام مجدد آزمون جذب مدرس آموزش خانواده از فردا آغاز می‌شود. آزمون جذب مدرس آموزش خانواده در وزارت آموزش و پرورش پیش از این قرار بود در 12 اردیبهشت برگزار شود که زمان تغییر کرد و قرار است 7 تیر امسال برگزار شود. دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش امکانی را فراهم کرده است تا افرادی که تمایل به شرکت در این آزمون دارند بتوانند ثبت‌نام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 اردیبهشت 98: برگزاري آزمون جديد استخدام آموزش و پرورش تا پايان فصل بهار (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت : آزمون استخدامی معلمان تا پایان فصل بهار برگزار و 20 هزار نفر در کل کشور برای ورود به سیستم آموزشی در مهر 99 انتخاب می شوند که از این تعداد قطعا 500 نفر سهمیه استان سمنان است.

محمد دستورانی افزود: تعداد نیروهای حق التدریس آموزشی در استان سمنان هم 435 نفر است که در تیرماه امسال با برگزاری آزمون داخلی در وزارت آموزش و پرورش ، زمینه جذب بسیاری از آنها فراهم می شود.

وی افزود : در دانشگاه فرهنگیان هم زمینه بکارگیری 90 هزار نفر دانشجو معلم فراهم شده که از این تعداد هزار نفر سهمیه استان سمنان است.

خبر 18 اردیبهشت 98: ثبت‌نام مجدد در آزمون جذب مدرس آموزش خانواده (منبع: خبرگزاری فارس)

امکان ثبت‌نام مجدد در آزمون جذب مدرس آموزش خانواده از تاریخ 22 اردیبهشت‌ماه فراهم شد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، به دلیل بروز سیل در برخی از استان‌های کشور زمان آزمون مدرس آموزش و خانواده به تعویق افتاد و به همین دلیل امکان ثبت‌نام مجدد در این آزمون برای متقاضیان فراهم شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اردیبهشت 98: ابلاغ آیین نامه جذب معلمان حق التدریس طی چند روز آینده (منبع: خبرگزاری مهر)

وزیر آموزش و پرورش گفت: پیش نویس آیین نامه جذب معلمان حق التدریس آماده شده است. وی در مورد جذب معلمان حق‌التدریسی گفت: براساس مصوبه مجلس، دولت موظف است تا آیین نامه جذب را سریعاً تحویل دهد، پیش نویس این آیین نامه آماده شده و به زودی نهایی شده و با نظارت دو نماینده مجلس آماده ابلاغ خواهد شد. بطحایی اضافه کرد: پس از ابلاغ همکارانی که در متن قانون به آن ها اشاره شده است یک دوره آموزشی را طی خواهند کرد و با تبدیل وضعیت از نیروی این عزیزان در آموزش و پرورش استفاده خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: خبر اعلام فراخوان استخدام 55 هزار نفر در آموزش و پرورش به‌ زودی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزیر آموزش و پرورش به پرسش‌های خبرنگاران پیرامون رتبه بندی معلمان، آخرین وضعیت بودجه و اعتبارات، ساماندهی نیروی انسانی، استخدام و جذب نیروی انسانی و…. پاسخ داد.
بطحایی در پاسخ به پرسش دیگر ایسنا درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی سال ۹۸ گفت: برای دریافت ۵۵ هزار مجوز جذب از طریق ماده ۲۸ و دوره های چهارساله در حال رایزنی هستیم اما اینکه روی چند مجوز به توافق برسیم را نمی‌دانیم، اما جلسات شروع شده و نتیجه به‌زودی اعلام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: تاکید بر تعیین تکلیف وضعیت نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد خالدی سردشتی نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به بطحایی وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت نیروهای حق التدریسی و نهضت سوادآموزی، گفت: به طور حتم تعیین تکلیف این نیروها مطالبه به حقی است زیرا در شرایط کنونی برنامه خاصی در این عرصه وجود ندارد اما هر روز این موضوع مطرح می شود که آئین نامه اجرای قانون در آینده ای نزدیک تدوین خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 اردیبهشت 98: ابلاغ دستورالعمل اجرایی استخدام آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت (منبع: سایت وزارت آموزش و پرورش)

حیدری معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان از ابلاغ دستورالعمل اجرایی قانون تعیین تکلیف استخدام آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سواداموزی خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی نهضت سوادآموزی، دستورالعمل اجرایی قانون اصلاح تبصره 10 ماده 17 تعیین تکلیف استخدام آموزش یاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی مصوب 95/6/3 به شهرستان ها و مناطق تابعه ابلاغ گردید .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 اردیبهشت 98: خبر استخدام بیش از 20 هزار معلم جدید در سال 98 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال 20 هزار معلم جدید را دانشگاه فرهنگیان در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد داد و علاوه بر این، از طریق آزمون استخدامی نیز تعدادی دیگر را جذب خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به اینکه سال تحصیلی هنوز به اتمام نرسیده است، پیش بینی دقیقی از میزان معلم‌های موردنیاز را نداریم اما دانشگاه فرهنگیان قرار است که 20 هزار معلم را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد. معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش افزود: همچنین از محل ردیف‌های استخدامی ماده 28 سازمان امور اداری و استخدامی از سایر فارغ التحصیلان رشته‌های مرتبط دانشگاه‌های کشور نیز با برگزاری آزمون، تعدادی از نیروهای لازم را برای دوره ابتدایی جذب خواهیم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 اردیبهشت 98: خبر استخدام هزار نفر در آموزش و پرورش استان سمنان (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه امسال 25 هزار نفر از طریق آزمون‌های ورودی در سراسر کشور جذب آموزش و پرورش می‌شوند، گفت: استان سمنان یک هزار نفر را استخدام می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، محمد دستورانی بعدازظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت سالگرد شهادت علامه مرتضی مطهری و گرامیداشت روز معلم در سالن جلسات مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان سمنان برگزار شد، اظهار کرد: امسال 25 هزار نفر از طریق آزمون‌های ورودی در سراسر کشور جذب آموزش و پرورش می‌شوند که سهم استان سمنان، یک هزار نفر است؛ همچنین 90 هزار دانشجو معلم در سال پیش‌رو جذب دانشگاه فرهنگیان می‌شوند.

جهت مشاهده متن خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 98: آخرین جزئیات از استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 98 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: با تمهیدات انجام شده برای تامین نیرو برای سال تحصیلی آینده کمبود معلم نداریم.

علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره چگونگی برگزاری آزمون استخدامی بیان کرد: نیاز‌های استخدامی براساس اهداف میان مدت و بلند مدت تعیین می‌کنیم و بر همین اساس امسال درخواست ۵۵ هزار مجوز استخدام به سازمان امور اداری و استخدامی ارائه شد. وی ادامه داد: از مجموع درخواست‌ها، ۳۰ هزار نفر از طریق برگزاری آزمون استخدامی و ۲۵ هزار نفر نیز از طریق کنکور جذب شوند که برای جذب در دوره‌های یکساله به محض اخذ مجوز فرآیند استخدامی را دنبال می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 98: اطلاعیه جذب نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با ایسنا، آخرین وضعیت بکارگیری و جذب معلمان حق التدریسی و نهضتی را تشریح و اظهار کرد: بر اساس قانونی که مهر ماه سال ۹۷ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید، جذب این افراد و استخدامشان باید بر اساس آیین نامه‌ای باشد که به صورت مشترک در کارگروهی با حضور دو تن از نمایندگان مجلس، وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری استخدامی تهیه و به تصویب برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 89: تغییر زمان برگزاری آزمون مدرس خانواده به 7 تیر ماه (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس اداره آموزش خانواده وزارت آموزش و پرورش گفت: برگزاری آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده به دلیل درخواست استان های سیل زده، از 12 اردیبهشت به هفتم تیر موکول شد. «کیومرث جهانگرد» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه آموزش پرورش ایرنا تعداد متقاضیان شرکت در این آزمون را حدود سه هزار و 600 نفر اعلام کرد و اظهار داشت: به دلیل تعویق زمان برگزاری آزمون، تعداد شرکت کنندگان افزایش می یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 اردیبهشت 98: آخرین وضعیت آیین‌ نامه استخدام حق‌ التدریس‌ ها (منبع: خبرگزاری تسنیم)

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره جلسه کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با مسئولان وزارت آموزش‌وپرورش درباره تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس اظهار کرد: مجلس قانونی را برای استخدام نیروهای حق‌التدریس، پیش‌دبستانی و نهضت سوادآموزی مصوب و تأکید کرد طی دو ماه، آئین‌نامه استخدامی معلمان حق‌التدریس تدوین شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 اردیبهشت 98: خبر استخدام  185 هزار نفر در آموزش و پرورش تا سال 1399 (منبع: خبرگزاری قدس آنلاین)

حسین خنیفر؛ رئیس دانشگاه فرهنگیان با تأیید اینکه یک سوم و به تعبیری 300 هزار معلم و پرسنل وزارت آموزش و پرورش کشور تا دو سال آینده بازنشسته می‌شوند در پاسخ به قدس می‌گوید: ما برای جبران یا جایگزینی این نیروها تا همین مدت زمان داریم. در واقع دانشگاه فرهنگیان نیز هر سال دانشجو تحویل می‌گیرد و معلم به آموزش و پرورش تحویل می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه نیاز آموزش و پرورش به معلم 300 هزار نفر نیست بلکه 78 هزارمعلم است، می‌افزاید: با توجه به سیر جمعیت دانش آموزی کشور،برای جایگزینی معلمان بازنشسته تا سال 1404 برنامه‌ریزی کرده‌ایم.ضمن اینکه برای مدیریت تأمین معلم دستگاه آموزش و پرورش در سال آینده نیز برنامه داریم. البته از ظرفیت دانشگاه‌های دیگر هم استفاده می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 اردیبهشت 98: لزوم استخدام معلمان حق التدریسی توسط آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم بروجن در مجلس خواستار استخدام معلمان حق التدریسی از سوی وزارت آموزش و پرورش شد. وی افزود: اگر امروز به قشر فرهنگیان توجه نشود نمی‌توانیم انتظار پیشرفت و توسعه در کشور داشته باشیم لذا به خاطر روز معلم هم که شده به این معوقات رسیدگی کنید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 اردیبهشت 98: اعلام معلمان مشمول استخدام رسمی در آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، آموزش و پرورش طی بخشنامه‌ای گروه‌های معلمان مشمول استخدام رسمی را اعلام کرد؛ طبق این بخشنامه پنج گروه نیروهای دبستانی، نیروهای خرید خدمات آموزشی، نیروهای حق‌التدریس غیرمستمر، آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی و آموزشیاران طبق ضوابطی خاص مشمول این طرح قرار می‌گیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 فروردین 98: آخرین جزئیات استخدام معلمان حق‌التدریس (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، قاسم احمدی لاشکی در برنامه تلویزیونی پرسشگر درباره استخدام معلمان حق‌التدریس عنوان‌کرد: مطابق آنچه که آقای وزیر در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات اعلام‌کرد آیین‌نامه این طرح آماده شده است و آن را به سازمان اداری و استخدامی ارسال کرده‌اند که پس از تایید آنها سریع اقدام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 فروردین 98: آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس در حال نهایی شدن (منبع: خبرگزاری تسنیم)

علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره تعیین تکلیف وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس اظهار‌ کرد: الحاق یک تبصره به قانون به‌کارگیری نیروهای حق‌التدریس و آموزش‌دهندگان نهضت، دو موضوع را تعیین کرده است، نخست اخذ آزمون ورودی برای جذب این افراد و دوم، برگزاری دوره آموزشی توسط آموزش‌وپرورش برای پذیرفته‌شدگان در آزمون.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 فروردین 98: خبر توافق اولیه برای جذب 55 هزار نیرو جدید (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

علی الهیارترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره سرانجام آزمون استخدامی جدید و جذب نیرو در آموزش و پرورش اظهار کرد: هنوز مجوز قطعی آزمون استخدامی صادر نشده است، اما برای جذب ۵۵ هزار نفر توافق اولیه با سازمان امور اداری و سازمانی انجام شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


سایر اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش را از این قسمت دنبال کنید:

+ تأکید بر لزوم بهره‌ گیری از ظرفیت معلمان آزاد (26 اردیبهشت 98)
کمبود 400 هزار نیرو در آموزش و پرورش تا سال 1400 (20 اردیبهشت 98)
نیاز 1800 نیروی فرهنگی در گلستان برای سال تحصیلی جدید (19 اردیبهشت 98)
کمبود 15 هزار معلم در استان اصفهان (18 اردیبهشت 98)
کمبود 3300 نیروی معلم در استان مرکزی (18 اردیبهشت 98)
استخدام معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش (23 اسفند 97)
ایجاد 55 هزار ردیف شغلی برای معلمان در مهر ماه سال آینده (20 اسفند 97)
تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌ التدریس تا چند روز آینده (19 اسفند 97)
صدور مجوز استخدام 55 هزار نفر از طریق آزمون در آموزش و پرورش (18 اسفند 97)
+ موافقت با استخدام 55 هزار نفر در آموزش و پرورش (14 اسفند 97)
برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اوایل سال 98 (9 اسفند 97)
خبر جذب 2500 معلم حق التدریس و پیش ‌دبستانی در سال آینده (30 بهمن 97)
اعلام زمان ثبت‌ نام آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده (27 بهمن 97)
+ اعلام رشته‌های مورد نیاز برای جذب نیرو در آموزش و پرورش خوزستان (24 بهمن 97)
+ اخذ مجوز استخدامی آموزش و پرورش در مسیر مراحل اداری (18 بهمن 97)
جذب 30 تا 50 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان طی سال آینده (13 بهمن 97)
جذب 5 هزار نفر در آموزش و پرورش استان خوزستان (13 بهمن 97)
درخواست استخدام 55 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (7 بهمن 97)
احتمال صدور مجوز برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش همراه با فراگیر هفت (28 دی 97)
+ اضافه شدن سهمیه باقیمانده آزمون استخدامی تیر 97 به سهمیه سال آینده (24 دی 97)
پیش‌بینی جذب 30 هزار نیروی جدید برای سال آینده در دانشگاه فرهنگیان (19 دی 97)
خبر جدید از صدور مجوز جذب و استخدام در آموزش و پرورش (15 دی 97)
+ استخدام جدید آموزش و پرورش در صورت تصویب سازمان اداری استخدامی (10 دی 97)
صدور مجوز استخدامی برای کمبود نیروی واقعی در آموزش و پرورش (7 دی 97)
پیگیری برای اخذ مجوز استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 97 (20 آذر 97)
صدور مجوز استخدامی در دانشگاه فرهنگیان برای 40 هزار نفر (24 آبان 97)
احتمال برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش در صورت دریافت مجوزه (7 آبان 97)
استخدام جدید آموزش و پرورش در دی یا بهمن سال 97 (30 مهر 97)
فراخوان استخدام جدید آموزش و پرورش در دی 97 (31 شهریور 97)
ضرورت جذب بیش از 27 هزار نفر نیروی انسانی جدید در دوره متوسطه آموزش و پرورش (19 شهریور 97)
جزئیات شرایط قدی داوطلبان جهت استخدام در آموزش و پرورش (10 مرداد 97)
+ اجرای طرح جذب نیرو در آموزش و پرورش با روش 2+2 (9 مرداد 97)
+ صدور مجوز جذب 25 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (25 تیر 97)
+ آیا شرایط استخدام در آموزش و پرورش تغییر خواهد کرد؟ (14 خرداد 97)
مجوز جذب 25 هزار نیرو در آموزش و پرورش برای امسال صادر شد (12 خرداد 97)

تمامی اخبار مربوط به استخدام جدید آموزش و پرورش در صورت انتشار در این مبحث اطلاع رسانی خواهند شد.

 


آخرین اخبار منتشر شده در خصوص برگزاری دوره آموزشی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در صفحات زیر پیگیری نمایید: لینک مشاهده
جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید
اطلاعیه های دانشگاه رجایی در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش کلیک نمایید
اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش کلیک نمایید

جدول اختصاصی 31 استان استخدام آموزش و پرورش
ردیف لینک آموزش و پرورش استان  لینک مشاهده ردیف لینک آموزش و پرورش استان لینک مشاهده
1 استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی مشاهده 17 استخدام آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان مشاهده
2 استخدام آموزش و پرورش آذربایجان غربی مشاهده 18 استخدام آموزش و پرورش فارس مشاهده
3 استخدام آموزش و پرورش اردبیل مشاهده 19 استخدام آموزش و پرورش قزوین مشاهده
4 استخدام آموزش و پرورش اصفهان مشاهده 20 استخدام آموزش و پرورش قم مشاهده
5 استخدام آموزش و پرورش البرز مشاهده 21 استخدام آموزش و پرورش کردستان مشاهده
6 استخدام آموزش و پرورش ایلام مشاهده 22 استخدام آموزش و پرورش کرمان مشاهده
7 استخدام آموزش و پرورش بوشهر مشاهده 23 استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه مشاهده
8 استخدام آموزش و پرورش شهر تهران مشاهده 24 استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
9 استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران مشاهده 25 استخدام آموزش و پرورش گلستان مشاهده
10 استخدام آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری مشاهده 26 استخدام آموزش و پرورش گیلان مشاهده
11 استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی مشاهده 27 استخدام آموزش و پرورش لرستان مشاهده
12 استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی مشاهده 28 استخدام آموزش و پرورش مازندران مشاهده
13 استخدام آموزش و پرورش خراسان شمالی مشاهده 29 استخدام آموزش و پرورش مرکزی مشاهده
14 استخدام آموزش و پرورش خوزستان مشاهده 30 استخدام آموزش و پرورش هرمزگان مشاهده
15 استخدام آموزش و پرورش زنجان مشاهده 31 استخدام آموزش و پرورش همدان مشاهده
16 استخدام آموزش و پرورش سمنان مشاهده 32 استخدام آموزش و پرورش یزد مشاهده
جهت مشاهده اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش
دانلود بسته ویژه اصل سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
برای قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش چه بخوانیم؟  نمونه کارنامه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
بخشنامه شرایط و ضوابط جذب معلم در آموزش و پرورش فرم اطلاعات فردی گزینش آموزش و پرورش
جهت مشاهده صفحه آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : معصومی_آی تی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:01

  کد دیدگاه : 2299998

  به #computer
  سلام ببخشید خانوم شما از کدوم استانید؟
  همه کتاب هارو خوندید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Computer

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:28

   کد دیدگاه : 2300384

   عزیزم بعضی کتابارو عمیق نخوندم مثلا برنامه نویسی رو بقیه کتابا هم برخی فصل ها که از نظرم مهم نبودن و سوال زیاد ازشون ندیدم و حذف کردم حالا خدا بزرگه ببینیم چی میشه ، معصومه جان شما تا کجا پیش رفتین؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : عمران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:30

  کد دیدگاه : 2299964

  بچه های عمران، آپ رشته ی ما رو فقط برا شغلای هنرآموز ساختمان و استادکار ساختمان میخواد دیگه نه؟ تازه اگرم بخواد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : اقتصادی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:35

  کد دیدگاه : 2299927

  باسلام‌به‌همگی‌به‌نظرتون‌دستگاه‌های‌اجرایی‌دیگه‌ای‌هم‌باآموزش‌وپرورش‌جذب‌نیرودارن‌مثل‌سال‌قبل‌و
  اینکه‌من‌ای‌که‌رشته‌ام‌اقتصاد‌ه‌امیدی‌به‌جذب‌از
  آموزش‌وپرورش‌هست‌

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سجادکامپیوتر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:00

  کد دیدگاه : 2299798

  داره اعصابم بهم میریزه
  حداقل از این اقای وزیر یه مصاحبه ایی بگیرین ببینین بکجا رسیده آزمون
  مگه گرفتن یه مجوز چقد تایم میبره؟؟!!

  کل مکالمات اینجوریه که
  ۸۰ هزار نفر نیرو بگیریم جناب ؟! (:bravo:)
  نه جانم همون ۵۵ هزار تا بستونه،چکو چونم نزن که کم میکنما (:rtfm:)
  چشوم (:shock:) (:focus:)

  یعنی خداوکیلی جز اینه؟؟!!! (:diablo:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ن.ا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:47

  کد دیدگاه : 2299638

  سلام دوستان.کسی دبیری ریاضی هست؟برا تخصصی از چه کتابی میخونید؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ن.ا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:44

  کد دیدگاه : 2299634

  سلام دوستان.کسی برای دبیری ریاضی هست؟برای تخصصی چه کتابی رو میخونید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:09

   کد دیدگاه : 2299744

   خلاقیت پولیا ، اصول اموزش علم الهدی و بیژن زاده، انالیز عددی و معادلات مدرسان شریف . اما امار مدرسان احساس میکنم خیلی سخته امار طورانی بگیر

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 03:19

    کد دیدگاه : 2299832

    آنالیز ریاضی و جبر چه انتشاراتی رو پیشنهاد میدی؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سارا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:05

     کد دیدگاه : 2300214

     انالیز ریاضی پوران میگن بهتر از مدرسان هستش البته من فعلا همین درس هارو میخونم اونم اگر وقت کنم با یه بچه یه ساله اما برای انالیز زیاد سرچ کردم که پوران بهتر ازمدرسانه جبر نمیدونم

     پاسخ دهید
 • نویسنده : س

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:11

  کد دیدگاه : 2299582

  از ادمین علی احمدزاده برای پاسخ به سوال تشکر الیرم یاشا.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:05

   کد دیدگاه : 2299735

   خواهش میکنم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علوم تربیتی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:08

  کد دیدگاه : 2299578

  سلام بچه ها نمازو روزه هاتون قبول
  خبر جدیدو شنیدید
  آموزش پرورش یه طرح تصویب کرده کسانیکه بازنشسته هستن بخوان تا ۵ سال بعدش میتونن تدریس کنن
  (:cry:)
  بعد از ۵ سالم از دانشگاه فرهنگیان نیرو میگیرن دیگ

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شادی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 03:53

   کد دیدگاه : 2299840

   کجانوشته ؟؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ادبیات

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:39

    کد دیدگاه : 2300060

    این طرح از قبل بوده دوست عزیز. برای همین هم انقدر کم نیرو میگیرن.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : به علوم تربیتی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 03:59

   کد دیدگاه : 2299841

   کدوم معلمی حاضره دوباره کار کنه ،،نمونش خواهر خودم روز شماری میکنه کی بازنشسته بیشه،ساله دیگه بازنشست میشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:05

   کد دیدگاه : 2300215

   این مورد هم در آموزش و پرورش و هم در دانشگاه ها اساتید هیئت علمی دارن خیلی وقته و چیز جدیدی نیست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امنه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:37

  کد دیدگاه : 2299515

  نازنین جان اگه برات زحمتی نیست فصل های فنون فتحی آذر ومیذاری…که اگه با دوتاکتابم مشترک بود دیگه نخرم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازنین 68

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:02

   کد دیدگاه : 2299567

   فصل اول مفهوم وهدف تدریس ,,فصل دوم یادگیری وکاربرد ان در تدریس ,,فصل سوم ارتباط ونقش ان در تدریس ,,فصل چهارم مدیریت در کلاس ,,فصل پنجم روشهای تدریس وطبقه بندی انها ,,فصل ششم روش سخنرانی ,,فصل هفتم روش پرسش وپاسخ ,,فصل هشتم روش مباحثه ,,فصل نهم روش حل مسله ,,فصل دهم روش ازمایشگاهی ونمایشی ,,فصل یازدهم طرح ریزی معلم ,,فصل دوازدهم ارزیابی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدخسروی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:35

  کد دیدگاه : 2299508

  سلام من رشتم مهندسی صنایع هستش.یعنی پسوند پیشوند نداره میتونم در آزمون آموزش،پرورش شرکت کنم.خواهشا ج بدين

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:38

   کد دیدگاه : 2299518

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:39

  کد دیدگاه : 2299410

  خلاصه فلسفه گذاشته بودم تایید نشده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:42

   کد دیدگاه : 2299418

   نظرات شما تایید شده است دوست عزیز.
   لطفاً بررسی نمایید.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:50

    کد دیدگاه : 2299436

    ممنون (:heart:) (:heart:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:52

     کد دیدگاه : 2299540

     خواهش میکنم.
     آرزوی موفقیت.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : Computer

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:15

  کد دیدگاه : 2299186

  سلام تخصصی من اینارو خوندم بازم دوستان منابع مختلف خوب در نظر دارن راهنمایی کنن ممنون میشم

  پایگاه مقسمی
  ذخیره شیرافکن و رانکوهی
  طراحی مقسمی
  برنامه نویسی جعفرنژاد قومی
  ساختمان مقسمی
  شبکه نخوندم چون مشخص نیس

  من پارساال شرکت کرده بودم ولی چون نخونده بودم قبول نشدم با اینکه درصدام خوب بود ولی متاسفانه عمومیا منفی داشتم گند زده بود به کارنامه ام امساال از شهریور شروع کردم عمومیارو هم خوندم ولی بازم استرس دارم حس میکنم کافی نیس امسال قبول نشم افسرده میشم برای همتون ارزویه موفقیت دارم (:yes:)
  .
  ..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Zahra. it

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:55

   کد دیدگاه : 2299549

   سلام کامپیوتر
   از کدوم استان هستید؟
   خانم هستین یا آقا؟😀😀😀

   پاسخ دهید
  • نویسنده : It73

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:36

   کد دیدگاه : 2299694

   خدا رحممون کنه فقط خدا کنه استان فارسی نباشی (:sarcastic:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Computer

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:34

    کد دیدگاه : 2299767

    نه از استان فارس نیستم من مجبور بودم از قبل شروع کنم چون لیسانسو از دانشگاه ازاد گرفتم سطح تدریس خیلی ضعیف بود تقریبا میتونم بگم از لیسانس صفر هیچی نفهمیدم مواد ازمون امتحان هم کتابای ارشدهه باید خیلی تلاش میکردم و هنوزم معتقدم بیسوادم چون یجوریه هرچقد میخونی باز کم میاری منابع مختلف استدلال و …. 😐😑 خدا به هممون رحم کنه (:boredom:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : Zahra. it

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 06:57

     کد دیدگاه : 2299885

     چرا نگفتین کدوم شهرین😔😔😔

     پاسخ دهید
     • نویسنده : Computer

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:16

      کد دیدگاه : 2300020

      عزیزم اسم استانمو نمیخوام اینجا ذکر کنم ولی من مطمئنم که از یه استان نیستیم شهر ما هم خیلی کوچیکه البته اگه برای شهر ما معلم بردارن تحقیق کردم سه چهار سالی میشه که اینجا برای رشته ما معلم برنداشتن شهرهای دیه هم سخته قبول شدن شرط بومی بودن داره (:secret:)

      پاسخ دهید
   • نویسنده : سجادکامپیوتر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:47

    کد دیدگاه : 2299784

    خراسان رضوی هم ایضا (:crazy:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : م.ق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:00

   کد دیدگاه : 2299994

   سلام‌ موفق باشین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : معارف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:07

  کد دیدگاه : 2299176

  ساره خانم جزوه تون خوب بودآیین زندگی واقعافوق العاده بودانشالله که قبول بشید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:01

  کد دیدگاه : 2299170

  دکارت فلسفه را خردمندی می داند.
  روش دکارت گونه ای خودآموزی و راهنمایی خویش بود ودارای چهار قاعده زیر بود
  قاعده بداهت:هیچ چیز را نپذیرم مگر اینکه حقیقت آن بر من هویدا شود و شک در آن وجود نداشته باشد.
  قاعده تحلیل:هر مشکلی که میازمایم تا آنجا که ممکن است به اجزا بخش کنم تا حل آن آسان گردد.
  قاعده ترکیب:اندیشه های خود را با ساده ترین موضوعات آغاز کنم و گام به گام به سوی شناختن پیچیده ترین موضوعات بروم.
  قاعده استقرا:برشماری وبررسی را چنان کلی انجام دهم که مطمین شوم نکته ای را فروگذار نکرده ام.
  مراد او از شک کردن همانا خودداری از شتاب زدگی در داوری و رهایی از پیش داوری هاست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه روانشناسی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:23

   کد دیدگاه : 2299492

   مرسی دوست عزیز . چه کتابی رو میخونی؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:58

    کد دیدگاه : 2299560

    سلام عزیزم فلسفه مدرسان

    پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:01

   کد دیدگاه : 2299565

   بچه‌ها ببخشید قاعده استقصا میشه غلط نگارشی دارم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:41

  کد دیدگاه : 2299150

  رنه دکارت(پدر فلسفه نو،بنیان گذار مکتب عقل گرایی)
  از این رو پدر فلسفه نو نامیده شد که خود و فلسفه را از هر گونه تبعیت وارهانید.
  او از چگونگی آموزش زمان خود انتقاد میکند ومیگوید هیچ دانشی را انتخاب نکنم مگر این که آن را در خود ویا در کتاب بزرگ جهان ببینم.
  او میگوید عقاید بیش از آنکه برخاسته از حقیقت باشد نتیجه رسم و عادت است به همین دلیل چه بسا اندیشه هایی که در نظر مردم درست است در نظر مردم دیگر نادرست.
  این گفته دکارت من فکر میکنم پس هستم اهمیت بسیاری دارد.
  هم دکارت وهم مونتنی گفته ان هیچ اندیشه ای شک پذیر نیست ولی کار دکارت با مونتنی متفاوت است.
  نخست اینکه مونتنی روشی برای پژوهش عرضه نکرده
  دیگر اینکه شک کردن برای مونتنی پایان کار بود برای دکارت آغاز راه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:49

   کد دیدگاه : 2299435

   شک ناپذیر

   پاسخ دهید
 • نویسنده : it

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:11

  کد دیدگاه : 2299118

  کدام یک از گزینه های زیر غلط است؟
  1.شرط پر بودن صف حلقوی
  Front:=(rear+1)modn
  2.اضافه کردن به صف حلقوي
  Rear:=(rear+1)modn
  3.حذف کردن از صف حلقوی
  Front:=(front+1)modn
  4.شرط خالی بودن صف
  Front=rear

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Roghayeh

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:27

   کد دیدگاه : 2299298

   It عزیز، اینا که همشون درستن…منبع سوالاتتون چه کتابیه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : it

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:26

    کد دیدگاه : 2299395

    این سوال رو خودم از تو پوران طرح کردم.نمیدونم شایدم اشتباه طرح کردم.گزینه یک جای :=باید مساوی باشه.یعنی مهم نیست :=باشه یا مساوي؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : Roghayeh

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:42

     کد دیدگاه : 2299416

     آره تفاوت داره، ولی شاید سوال استاندارد نباشه، چون بیشتر تست دقت و ریز بینی هست حالا من چند روز متوجه شدم چقدر بی دقتم واقعا…

     پاسخ دهید
     • نویسنده : it

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 02:39

      کد دیدگاه : 2299818

      دوست عزیز منم امروز فهمیدم گفتم بذارن بقیه هم دقت کن.سوالات ساره جان باعث شد.

      پاسخ دهید
  • نویسنده : Computer

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:31

   کد دیدگاه : 2299304

   ادمین عزیز چرا دیدگاه های مارو تایید نمیکنید چقد طول میکشه تا یه دیدگاه تایید بشه؟

   خودتون گزینه هارو چک کنید همه گزینه ها که درسته گزینه اخر هم یه منظورتون صف حلقوی هست؟ چون در یک صف حلقوی به اندازه max حداکثر max-1عنصر میتونه قرار بگیرهه اگه از اون یه خونه هم استفاده بشه و front=rear میشه اون وق ک نمیشه تشخیص داد صف خالیه یا پرعه جواب صحیحو بفرمایید لطفا 🙂

   پاسخ دهید
   • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:44

    کد دیدگاه : 2299422

    نظر شما تایید شده است دوست عزیز.
    لطفاً بررسی نمایید.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سجادکامپیوتر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:04

   کد دیدگاه : 2299569

   درستن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : it

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:01

  کد دیدگاه : 2299105

  سلام م.ق جان.اومدم چیزهایی که این کتاب گفته برات بنويسم
  جستجو درلیست پیوندی با الگوريتمش.
  درج نود بعد از نود با آدرس مشخص yفقط توضيح که همون الگوريتمه
  حذف نود با آدرس مشخص y با الگوریتم.
  درج نود قبل از نود با آدرس مشخص y.الگوریتم و توضیح و شکل.
  اینا مرتبه هاشونم گفته بود.
  نتیجه گیری مرتبه های درج و حذف درابتداو درانتهای لیست.اینا رو برای يطرفه گفته برای دوطرفه فقط درج بعد از نود با آدرس مشخص حذف با آدرس مشخص گفته.
  اینارو گفتم بدونی چه محتوایی داره واینکه اون اشاره گزهارو توضیح نداده اون ها مفهمومی هستند و خود آدم باید نتیجه بگیره.بخاطر این میگم طرح سوال خیلی خوبه و ذهن آدم باز میشه.
  من نمیخوام شما استرس داشته باشی ماها تا آخر باهميم و همگی قبول میشیم ان شالله.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : م.ق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:15

   کد دیدگاه : 2299481

   مرسی عشق من انقد مهربونی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : it

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:03

    کد دیدگاه : 2299661

    لطف داری عزيزم (:heart:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : م.ق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:19

   کد دیدگاه : 2299485

   عزیزم اینارو تو مقسمی نیاورده نمیشه عکس صفحاتشو بذاری؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : it

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:59

    کد دیدگاه : 2299652

    م .ق جان من نذاشتم نمیدونم چ جوريه.فکر کنم ساره جان بلد باشه.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : it

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:34

   کد دیدگاه : 2300051

   درج نود بعد از نود با ادرس مشخص y
   درج نود ابتدای لیست
   حذف نود ابتدای لیست
   درج نود انتهای انتهای لیست اگر ادرس نود اخر مشخص باشد اینا مرتبه 1هستند.
   جستجو در لیست پیوندی
   حذف نود با ادرس مشخصy
   درج نود قبل از نود با ادرس مشخص y
   درج نود انتهای لیست اگر ادرس نود اخر مشخص نباشد
   حذف نود اخرحتی اگر ادرس نود اخر مشخص باشد اینا مرتبه n

   پاسخ دهید
 • نویسنده : س

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:58

  کد دیدگاه : 2299102

  چرا پاسخ من تأیید نشده ادمین
  اگر منظور اسم است چرا قبلی اسم خرید از کتاب فروشی را آورده قید شده
  من از این کتاب فروشی کتاب خریدم الان بیست روز کتاب نفرستاده باید به هموطنام بگم که اونها سرشان مثل من کلاه نره .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:51

   کد دیدگاه : 2299539

   مشکل حقوقی دارد دوست عزیز، اسم هر سایت و یا فردی رو در اینجا ببرید البته به صورت منفی در قانون رسانه این امکان رو براشون ایجاد کردید که از ما شکایت کنند

   پاسخ دهید
   • نویسنده : هدیه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:23

    کد دیدگاه : 2300033

    سلام من کارشناسی حسابداری خوندم الان میتونم اموزگاری ابتدایی شرکت کنم یا فقط میتونم هنراموز حسابداری شرکت کنم؟؟؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:42

     کد دیدگاه : 2300065

     سلام
     دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
     شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
     موفق باشید

     پاسخ دهید
 • نویسنده : بهاره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:43

  کد دیدگاه : 2298975

  به نازنین 68 (:bravo:)
  سلام خانم خسته نباشید کتاب فنون تدریس مدرسان فتحی اذر را هم پوشش میده یعنی جز منابعش هست
  بسیار سپاسگزارم (:curtsey:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازنین 68

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:07

   کد دیدگاه : 2299116

   سلام دوست عزیز ,نه ,فقط ماهان خلاصه شعبانی و فتحی اذر ,وصفوی ,رو با هم داره .

   پاسخ دهید
   • نویسنده : کبری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:14

    کد دیدگاه : 2299367

    سلام عزیزم شما همه کتاب های اصلی +مدرسان میخونید .کتاب فنون ماهان و میخونید ماهان تست داره من شعبانی و دارم میخواستم مدرسان بخرم که شما میگید ماهان خلاصه سه تا کتابم داره.میشه منو راهنمایی کنید دوستانی که مدرسان دارن هم نظر بدن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نازنین 68

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:43

     کد دیدگاه : 2299420

     سلام دوست عزیز,من پرورشی سیف ,سنجش سیف ,مدرسان ,فنون تدریس شعبانی ,فتحی اذر ,ماهان , فلسفه مدرسان ,رشد هم مدرسان ,, درکنار فنون شعبانی یا فتحی اذر بخر یا ماهان .

     پاسخ دهید
     • نویسنده : کبری

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 00:19

      کد دیدگاه : 2301479

      ممنونم عزیزم

      پاسخ دهید
   • نویسنده : بهاره

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:54

    کد دیدگاه : 2299547

    مرسی خانم (:air_kiss:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : mahmhr

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:14

  کد دیدگاه : 2298917

  خوشبحال شما دوستای که دارید واسه آموزش و پرورش مطالعه می کنید . من خودمو درگیر یه آزمون بی سرو ته کردم سه ماهه حتی تاریخ ازمونشم معلوم نیست . اسفند پارسال ثبت نام کردیم هنوز بعد دوماه دریغ از یه تاریخ امتحان . درس خواندن برام فرسایشی و خسته کننده شده اصلا حوصله ندارم یه ماه اول خوب خواندم ولی الان اصلا حوصله ندارم یه خط بخونم . این طولانی شدن زمان آزمون باعث شده نتیجه عکس بگیرم هرچی خوندم یادم میاره حوصله مرورم ندارم .
  آموزش و پرورشم گذاشتم کنار فعلا نمی خونم . ولی تابستان تا بهمن کتابت رو خلاصه کردم .
  دوستان التماس دعا .

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...