دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورشخبر 1 خرداد 98: آخرین وضعیت استخدام معلمان در سال جاری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزیر آموزش وپرورش با اشاره به وضعیت استخدام معلمان در سال جاری گفت: پیش‌بینی این است که بین ۴۵ تا ۵۰ هزار نفر در آزمون‌هایی که در یکی – دو ماه اخیر برگزار می‌شود، به جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان افزوده شوند. وی در مورد استخدام معلمان اظهار کرد: امسال هم مثل سال‌های گذشته تعدادی استخدام معلم داریم و به احتمال خیلی زیاد حدود ۲۵ هزار نفر دانشجوی دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی را جذب می‌کنیم که در دوره‌های چهار ساله حاضر هستند.

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی آموزش و پرورش (همراه پاسخنامه تستی و تشریحی) اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 اردیبهشت 98: ضرورت استخدام نیروی جدید در آموزش و پرورش اصفهان (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیر کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: آموزش و پرورش اصفهان ۱۶ هزار نفر کمبود نیرو دارد و باید با استفاده از ردیف استخدامی ماده ۲۸ و استفاده از ظرفیتهای دانشگاه فرهنگیان این مشکل رفع شود. وی با اشاره به کسری نیرو در آموزش و پرورش ابراز داشت: سال گذشته با کسری نیرو مواجه بودیم که موضوع را به اطلاع وزیر آموزش و پرورش و استاندار اصفهان رساندیم و با بکارگیری از نیروهای بازنشسته سال گذشته را گذراندیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 اردیبهشت 98: زمان آزمون استخدام آموزش و پرورش شايد خرداد يا ديرتر (منبع: خبرگزاری ایسنا)

حسین خنیفر در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تا شهریور امسال حدود ۲۰ هزار نفر از دانشجومعلمان، فارغ‌التحصیل شده و تحویل آموزش و پرورش می شوند اظهار کرد: از این تعداد ۸۰۰۰ نفر رسمی و شبانه روزی و ۱۲ هزار نفر جذب شده از طریق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه هستند. امیدواریم سال‌های آتی، پذیرش از طریق ماده ۲۸ کاهش یابد و بیشتر از طریق کنکور سراسری باشد.وی درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی نیز گفت: درخواست صدور ۵۵ هزار مجوز جذب داده ایم و قرار بود آزمون استخدامی در اردیبهشت ماه برگزار شود، ولی هنوز هیچکدام به قطعیت نرسیده و شاید خرداد یا دیرتر برگزار شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: بررسی تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از موارد مورد تاکید نمایندگان، اهمیت دانشگاه فرهنگیان و لزوم توجه خاص به تربیت نیروی انسانی مورد نیاز با استفاده ازحداکثر ظرفیت این دانشگاه بود. وی افزود: تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس و لزوم تسریع در تعیین تکلیف این گروه ازموارد مطرح شده دراین جلسه بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: فرصت دوباره به آموزشیاران سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد برای تشکیل پرونده (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان گفت: با فرصت دوباره به آموزشیاران سوادآموزی برای تشکیل پروندهتوجه به پراکندگی جمعیتی آموزشیاران وآموزش دهندگان واعلام سازمان مبنی بر ارسال موارد اصلاحی در بخشنامه تشکیل پرونده مشمولان الحاقی استخدام آموزشیاران وآموزش دهندگان فعلاً پایان مهلت زمانی تشکیل پرونده اعلام نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 اردیبهشت 98: تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مدرس آموزش خانواده (منبع: وزارت آموزش و پرورش)

به اطلاع داوطلبان محترم مِي‌رساند با توجه به مشكلات پيش آمده ثبت نام تا پايان روز دوشنبه 1398/2/30 تمديد شده است. بنابراين پس از واريز مبلغ ثبت نام و دريافت كد رهگيري، نسبت به ثبت مشخصات فردي وبارگذاري مدارك خود اقدام كرده ونسبت به دريافت برگه نهايي ثبت نام اقدام فرماييد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 اردیبهشت 98: شروع ثبت ‌نام مجدد در آزمون جذب مدرس آموزش خانواده از فردا (منبع: خبرگزاری پانا)

طبق اطلاعیه دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام مجدد آزمون جذب مدرس آموزش خانواده از فردا آغاز می‌شود. آزمون جذب مدرس آموزش خانواده در وزارت آموزش و پرورش پیش از این قرار بود در 12 اردیبهشت برگزار شود که زمان تغییر کرد و قرار است 7 تیر امسال برگزار شود. دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش امکانی را فراهم کرده است تا افرادی که تمایل به شرکت در این آزمون دارند بتوانند ثبت‌نام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 اردیبهشت 98: برگزاري آزمون جديد استخدام آموزش و پرورش تا پايان فصل بهار (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت : آزمون استخدامی معلمان تا پایان فصل بهار برگزار و 20 هزار نفر در کل کشور برای ورود به سیستم آموزشی در مهر 99 انتخاب می شوند که از این تعداد قطعا 500 نفر سهمیه استان سمنان است.

محمد دستورانی افزود: تعداد نیروهای حق التدریس آموزشی در استان سمنان هم 435 نفر است که در تیرماه امسال با برگزاری آزمون داخلی در وزارت آموزش و پرورش ، زمینه جذب بسیاری از آنها فراهم می شود.

وی افزود : در دانشگاه فرهنگیان هم زمینه بکارگیری 90 هزار نفر دانشجو معلم فراهم شده که از این تعداد هزار نفر سهمیه استان سمنان است.

خبر 18 اردیبهشت 98: ثبت‌نام مجدد در آزمون جذب مدرس آموزش خانواده (منبع: خبرگزاری فارس)

امکان ثبت‌نام مجدد در آزمون جذب مدرس آموزش خانواده از تاریخ 22 اردیبهشت‌ماه فراهم شد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، به دلیل بروز سیل در برخی از استان‌های کشور زمان آزمون مدرس آموزش و خانواده به تعویق افتاد و به همین دلیل امکان ثبت‌نام مجدد در این آزمون برای متقاضیان فراهم شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اردیبهشت 98: ابلاغ آیین نامه جذب معلمان حق التدریس طی چند روز آینده (منبع: خبرگزاری مهر)

وزیر آموزش و پرورش گفت: پیش نویس آیین نامه جذب معلمان حق التدریس آماده شده است. وی در مورد جذب معلمان حق‌التدریسی گفت: براساس مصوبه مجلس، دولت موظف است تا آیین نامه جذب را سریعاً تحویل دهد، پیش نویس این آیین نامه آماده شده و به زودی نهایی شده و با نظارت دو نماینده مجلس آماده ابلاغ خواهد شد. بطحایی اضافه کرد: پس از ابلاغ همکارانی که در متن قانون به آن ها اشاره شده است یک دوره آموزشی را طی خواهند کرد و با تبدیل وضعیت از نیروی این عزیزان در آموزش و پرورش استفاده خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: خبر اعلام فراخوان استخدام 55 هزار نفر در آموزش و پرورش به‌ زودی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزیر آموزش و پرورش به پرسش‌های خبرنگاران پیرامون رتبه بندی معلمان، آخرین وضعیت بودجه و اعتبارات، ساماندهی نیروی انسانی، استخدام و جذب نیروی انسانی و…. پاسخ داد.
بطحایی در پاسخ به پرسش دیگر ایسنا درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی سال ۹۸ گفت: برای دریافت ۵۵ هزار مجوز جذب از طریق ماده ۲۸ و دوره های چهارساله در حال رایزنی هستیم اما اینکه روی چند مجوز به توافق برسیم را نمی‌دانیم، اما جلسات شروع شده و نتیجه به‌زودی اعلام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: تاکید بر تعیین تکلیف وضعیت نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد خالدی سردشتی نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به بطحایی وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت نیروهای حق التدریسی و نهضت سوادآموزی، گفت: به طور حتم تعیین تکلیف این نیروها مطالبه به حقی است زیرا در شرایط کنونی برنامه خاصی در این عرصه وجود ندارد اما هر روز این موضوع مطرح می شود که آئین نامه اجرای قانون در آینده ای نزدیک تدوین خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 اردیبهشت 98: ابلاغ دستورالعمل اجرایی استخدام آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت (منبع: سایت وزارت آموزش و پرورش)

حیدری معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان از ابلاغ دستورالعمل اجرایی قانون تعیین تکلیف استخدام آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سواداموزی خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی نهضت سوادآموزی، دستورالعمل اجرایی قانون اصلاح تبصره 10 ماده 17 تعیین تکلیف استخدام آموزش یاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی مصوب 95/6/3 به شهرستان ها و مناطق تابعه ابلاغ گردید .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 اردیبهشت 98: خبر استخدام بیش از 20 هزار معلم جدید در سال 98 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال 20 هزار معلم جدید را دانشگاه فرهنگیان در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد داد و علاوه بر این، از طریق آزمون استخدامی نیز تعدادی دیگر را جذب خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به اینکه سال تحصیلی هنوز به اتمام نرسیده است، پیش بینی دقیقی از میزان معلم‌های موردنیاز را نداریم اما دانشگاه فرهنگیان قرار است که 20 هزار معلم را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد. معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش افزود: همچنین از محل ردیف‌های استخدامی ماده 28 سازمان امور اداری و استخدامی از سایر فارغ التحصیلان رشته‌های مرتبط دانشگاه‌های کشور نیز با برگزاری آزمون، تعدادی از نیروهای لازم را برای دوره ابتدایی جذب خواهیم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 اردیبهشت 98: خبر استخدام هزار نفر در آموزش و پرورش استان سمنان (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه امسال 25 هزار نفر از طریق آزمون‌های ورودی در سراسر کشور جذب آموزش و پرورش می‌شوند، گفت: استان سمنان یک هزار نفر را استخدام می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، محمد دستورانی بعدازظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت سالگرد شهادت علامه مرتضی مطهری و گرامیداشت روز معلم در سالن جلسات مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان سمنان برگزار شد، اظهار کرد: امسال 25 هزار نفر از طریق آزمون‌های ورودی در سراسر کشور جذب آموزش و پرورش می‌شوند که سهم استان سمنان، یک هزار نفر است؛ همچنین 90 هزار دانشجو معلم در سال پیش‌رو جذب دانشگاه فرهنگیان می‌شوند.

جهت مشاهده متن خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 98: آخرین جزئیات از استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 98 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: با تمهیدات انجام شده برای تامین نیرو برای سال تحصیلی آینده کمبود معلم نداریم.

علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره چگونگی برگزاری آزمون استخدامی بیان کرد: نیاز‌های استخدامی براساس اهداف میان مدت و بلند مدت تعیین می‌کنیم و بر همین اساس امسال درخواست ۵۵ هزار مجوز استخدام به سازمان امور اداری و استخدامی ارائه شد. وی ادامه داد: از مجموع درخواست‌ها، ۳۰ هزار نفر از طریق برگزاری آزمون استخدامی و ۲۵ هزار نفر نیز از طریق کنکور جذب شوند که برای جذب در دوره‌های یکساله به محض اخذ مجوز فرآیند استخدامی را دنبال می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 98: اطلاعیه جذب نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با ایسنا، آخرین وضعیت بکارگیری و جذب معلمان حق التدریسی و نهضتی را تشریح و اظهار کرد: بر اساس قانونی که مهر ماه سال ۹۷ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید، جذب این افراد و استخدامشان باید بر اساس آیین نامه‌ای باشد که به صورت مشترک در کارگروهی با حضور دو تن از نمایندگان مجلس، وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری استخدامی تهیه و به تصویب برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 89: تغییر زمان برگزاری آزمون مدرس خانواده به 7 تیر ماه (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس اداره آموزش خانواده وزارت آموزش و پرورش گفت: برگزاری آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده به دلیل درخواست استان های سیل زده، از 12 اردیبهشت به هفتم تیر موکول شد. «کیومرث جهانگرد» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه آموزش پرورش ایرنا تعداد متقاضیان شرکت در این آزمون را حدود سه هزار و 600 نفر اعلام کرد و اظهار داشت: به دلیل تعویق زمان برگزاری آزمون، تعداد شرکت کنندگان افزایش می یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 اردیبهشت 98: آخرین وضعیت آیین‌ نامه استخدام حق‌ التدریس‌ ها (منبع: خبرگزاری تسنیم)

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره جلسه کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با مسئولان وزارت آموزش‌وپرورش درباره تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس اظهار کرد: مجلس قانونی را برای استخدام نیروهای حق‌التدریس، پیش‌دبستانی و نهضت سوادآموزی مصوب و تأکید کرد طی دو ماه، آئین‌نامه استخدامی معلمان حق‌التدریس تدوین شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 اردیبهشت 98: خبر استخدام  185 هزار نفر در آموزش و پرورش تا سال 1399 (منبع: خبرگزاری قدس آنلاین)

حسین خنیفر؛ رئیس دانشگاه فرهنگیان با تأیید اینکه یک سوم و به تعبیری 300 هزار معلم و پرسنل وزارت آموزش و پرورش کشور تا دو سال آینده بازنشسته می‌شوند در پاسخ به قدس می‌گوید: ما برای جبران یا جایگزینی این نیروها تا همین مدت زمان داریم. در واقع دانشگاه فرهنگیان نیز هر سال دانشجو تحویل می‌گیرد و معلم به آموزش و پرورش تحویل می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه نیاز آموزش و پرورش به معلم 300 هزار نفر نیست بلکه 78 هزارمعلم است، می‌افزاید: با توجه به سیر جمعیت دانش آموزی کشور،برای جایگزینی معلمان بازنشسته تا سال 1404 برنامه‌ریزی کرده‌ایم.ضمن اینکه برای مدیریت تأمین معلم دستگاه آموزش و پرورش در سال آینده نیز برنامه داریم. البته از ظرفیت دانشگاه‌های دیگر هم استفاده می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 اردیبهشت 98: لزوم استخدام معلمان حق التدریسی توسط آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم بروجن در مجلس خواستار استخدام معلمان حق التدریسی از سوی وزارت آموزش و پرورش شد. وی افزود: اگر امروز به قشر فرهنگیان توجه نشود نمی‌توانیم انتظار پیشرفت و توسعه در کشور داشته باشیم لذا به خاطر روز معلم هم که شده به این معوقات رسیدگی کنید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 اردیبهشت 98: اعلام معلمان مشمول استخدام رسمی در آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، آموزش و پرورش طی بخشنامه‌ای گروه‌های معلمان مشمول استخدام رسمی را اعلام کرد؛ طبق این بخشنامه پنج گروه نیروهای دبستانی، نیروهای خرید خدمات آموزشی، نیروهای حق‌التدریس غیرمستمر، آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی و آموزشیاران طبق ضوابطی خاص مشمول این طرح قرار می‌گیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 فروردین 98: آخرین جزئیات استخدام معلمان حق‌التدریس (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، قاسم احمدی لاشکی در برنامه تلویزیونی پرسشگر درباره استخدام معلمان حق‌التدریس عنوان‌کرد: مطابق آنچه که آقای وزیر در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات اعلام‌کرد آیین‌نامه این طرح آماده شده است و آن را به سازمان اداری و استخدامی ارسال کرده‌اند که پس از تایید آنها سریع اقدام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 فروردین 98: آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس در حال نهایی شدن (منبع: خبرگزاری تسنیم)

علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره تعیین تکلیف وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس اظهار‌ کرد: الحاق یک تبصره به قانون به‌کارگیری نیروهای حق‌التدریس و آموزش‌دهندگان نهضت، دو موضوع را تعیین کرده است، نخست اخذ آزمون ورودی برای جذب این افراد و دوم، برگزاری دوره آموزشی توسط آموزش‌وپرورش برای پذیرفته‌شدگان در آزمون.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 فروردین 98: خبر توافق اولیه برای جذب 55 هزار نیرو جدید (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

علی الهیارترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره سرانجام آزمون استخدامی جدید و جذب نیرو در آموزش و پرورش اظهار کرد: هنوز مجوز قطعی آزمون استخدامی صادر نشده است، اما برای جذب ۵۵ هزار نفر توافق اولیه با سازمان امور اداری و سازمانی انجام شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


سایر اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش را از این قسمت دنبال کنید:

+ تأکید بر لزوم بهره‌ گیری از ظرفیت معلمان آزاد (26 اردیبهشت 98)
کمبود 400 هزار نیرو در آموزش و پرورش تا سال 1400 (20 اردیبهشت 98)
نیاز 1800 نیروی فرهنگی در گلستان برای سال تحصیلی جدید (19 اردیبهشت 98)
کمبود 15 هزار معلم در استان اصفهان (18 اردیبهشت 98)
کمبود 3300 نیروی معلم در استان مرکزی (18 اردیبهشت 98)
استخدام معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش (23 اسفند 97)
ایجاد 55 هزار ردیف شغلی برای معلمان در مهر ماه سال آینده (20 اسفند 97)
تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌ التدریس تا چند روز آینده (19 اسفند 97)
صدور مجوز استخدام 55 هزار نفر از طریق آزمون در آموزش و پرورش (18 اسفند 97)
+ موافقت با استخدام 55 هزار نفر در آموزش و پرورش (14 اسفند 97)
برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اوایل سال 98 (9 اسفند 97)
خبر جذب 2500 معلم حق التدریس و پیش ‌دبستانی در سال آینده (30 بهمن 97)
اعلام زمان ثبت‌ نام آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده (27 بهمن 97)
+ اعلام رشته‌های مورد نیاز برای جذب نیرو در آموزش و پرورش خوزستان (24 بهمن 97)
+ اخذ مجوز استخدامی آموزش و پرورش در مسیر مراحل اداری (18 بهمن 97)
جذب 30 تا 50 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان طی سال آینده (13 بهمن 97)
جذب 5 هزار نفر در آموزش و پرورش استان خوزستان (13 بهمن 97)
درخواست استخدام 55 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (7 بهمن 97)
احتمال صدور مجوز برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش همراه با فراگیر هفت (28 دی 97)
+ اضافه شدن سهمیه باقیمانده آزمون استخدامی تیر 97 به سهمیه سال آینده (24 دی 97)
پیش‌بینی جذب 30 هزار نیروی جدید برای سال آینده در دانشگاه فرهنگیان (19 دی 97)
خبر جدید از صدور مجوز جذب و استخدام در آموزش و پرورش (15 دی 97)
+ استخدام جدید آموزش و پرورش در صورت تصویب سازمان اداری استخدامی (10 دی 97)
صدور مجوز استخدامی برای کمبود نیروی واقعی در آموزش و پرورش (7 دی 97)
پیگیری برای اخذ مجوز استخدام جدید آموزش و پرورش در سال 97 (20 آذر 97)
صدور مجوز استخدامی در دانشگاه فرهنگیان برای 40 هزار نفر (24 آبان 97)
احتمال برگزاری آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش در صورت دریافت مجوزه (7 آبان 97)
استخدام جدید آموزش و پرورش در دی یا بهمن سال 97 (30 مهر 97)
فراخوان استخدام جدید آموزش و پرورش در دی 97 (31 شهریور 97)
ضرورت جذب بیش از 27 هزار نفر نیروی انسانی جدید در دوره متوسطه آموزش و پرورش (19 شهریور 97)
جزئیات شرایط قدی داوطلبان جهت استخدام در آموزش و پرورش (10 مرداد 97)
+ اجرای طرح جذب نیرو در آموزش و پرورش با روش 2+2 (9 مرداد 97)
+ صدور مجوز جذب 25 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (25 تیر 97)
+ آیا شرایط استخدام در آموزش و پرورش تغییر خواهد کرد؟ (14 خرداد 97)
مجوز جذب 25 هزار نیرو در آموزش و پرورش برای امسال صادر شد (12 خرداد 97)

تمامی اخبار مربوط به استخدام جدید آموزش و پرورش در صورت انتشار در این مبحث اطلاع رسانی خواهند شد.

 


آخرین اخبار منتشر شده در خصوص برگزاری دوره آموزشی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در صفحات زیر پیگیری نمایید: لینک مشاهده
جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید
اطلاعیه های دانشگاه رجایی در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش کلیک نمایید
اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش کلیک نمایید

جدول اختصاصی 31 استان استخدام آموزش و پرورش
ردیف لینک آموزش و پرورش استان  لینک مشاهده ردیف لینک آموزش و پرورش استان لینک مشاهده
1 استخدام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی مشاهده 17 استخدام آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان مشاهده
2 استخدام آموزش و پرورش آذربایجان غربی مشاهده 18 استخدام آموزش و پرورش فارس مشاهده
3 استخدام آموزش و پرورش اردبیل مشاهده 19 استخدام آموزش و پرورش قزوین مشاهده
4 استخدام آموزش و پرورش اصفهان مشاهده 20 استخدام آموزش و پرورش قم مشاهده
5 استخدام آموزش و پرورش البرز مشاهده 21 استخدام آموزش و پرورش کردستان مشاهده
6 استخدام آموزش و پرورش ایلام مشاهده 22 استخدام آموزش و پرورش کرمان مشاهده
7 استخدام آموزش و پرورش بوشهر مشاهده 23 استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه مشاهده
8 استخدام آموزش و پرورش شهر تهران مشاهده 24 استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
9 استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران مشاهده 25 استخدام آموزش و پرورش گلستان مشاهده
10 استخدام آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری مشاهده 26 استخدام آموزش و پرورش گیلان مشاهده
11 استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی مشاهده 27 استخدام آموزش و پرورش لرستان مشاهده
12 استخدام آموزش و پرورش خراسان رضوی مشاهده 28 استخدام آموزش و پرورش مازندران مشاهده
13 استخدام آموزش و پرورش خراسان شمالی مشاهده 29 استخدام آموزش و پرورش مرکزی مشاهده
14 استخدام آموزش و پرورش خوزستان مشاهده 30 استخدام آموزش و پرورش هرمزگان مشاهده
15 استخدام آموزش و پرورش زنجان مشاهده 31 استخدام آموزش و پرورش همدان مشاهده
16 استخدام آموزش و پرورش سمنان مشاهده 32 استخدام آموزش و پرورش یزد مشاهده
جهت مشاهده اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش
دانلود بسته ویژه اصل سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
برای قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش چه بخوانیم؟  نمونه کارنامه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
بخشنامه شرایط و ضوابط جذب معلم در آموزش و پرورش فرم اطلاعات فردی گزینش آموزش و پرورش
جهت مشاهده صفحه آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : شیمی زاهدان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:05

  کد دیدگاه : 2300845

  سلام بچه ها کسی هست بخاد دبیری شیمی یا علوم تجربی شرکت کنه باهم بخونیم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شیمی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:01

   کد دیدگاه : 2301136

   سلام دوست عزیز من هستم ولی منتظرم اول دفترچه بیاد چون سال پیش واسه دبیری شیمی شهرمون اصلا پذیرش نداشت و واسه دبیری علوم هم فقط یه نفر آقا ویه نفر خانم میخواستن…

   پاسخ دهید
   • نویسنده : دبیری زاهدان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:27

    کد دیدگاه : 2301493

    سلام دوست عزیز. وقتت بخیر. اوضاع شهرمام همینه منم سال پیش اصن نمیخاست شهرمون نتونستم ازمون بدم. سالای قبلم منابع خوبی نداشتم چون نتونستم خوب جواب بدم گفتم الان که هنوز خبری نیست حداقل راجع به منابع باهم حرف بزنیم نتیجه بگیریم. شاید فرجی شد

    پاسخ دهید
    • نویسنده : شیمی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 01:24

     کد دیدگاه : 2301561

     ان شاءالله که به نتیجه دلخواهمون برسیم.

     پاسخ دهید
  • نویسنده : hamed

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:05

   کد دیدگاه : 2301191

   سلام شیمی زاهدان
   من هستم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : شیمی زاهدان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:25

    کد دیدگاه : 2301489

    سلام دوستان ممنون که جواب دادین. منابعتون چیاست؟ میدونم احتمال اینکه شیمی بخاد شهرمون یا خانم یا اقا بودنش و اینا مهمه ولی رقیبامون دارن میخونن حداقل تلاش کنیم فوقش نمیخاد بقول دوستان درسامونو دوره کنیم شاید فرجی شد

    پاسخ دهید
    • نویسنده : شیمی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 01:01

     کد دیدگاه : 2301537

     یکی از دوستانی که دبیری شیمی قبول شد اسم چند منبعی که کمکش کرده بود تو آزمون رو نام برد..شیمی فیزیک راهیان ارشد،شیمی معدنی پردازش یا پارسه و شیمی آلی جزوه پارسه دکتر اسلامی..من شیمی فیزیک راهیان و معدنی پردازش رو دارم ولی آلی درس نامه دکتر خلیلی رو میخونم.اگه که دبیری علوم باشه زیست سلولی مولکولی دکتر خلیلی رو باز دارم…منابع شما چی هستن؟

     پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:57

  کد دیدگاه : 2300828

  با سلام خدمت مدیریت محترم لطفا اگر صفحه درمورد نظرات امتحان جامع یا اصلح، قبول شدگان ورودی ۹۷آموزش و پرورش دارید معرفی کنید سپاس از زحمات بسیار ارزشمند شما

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:38

   کد دیدگاه : 2300910

   نه متاسفانه چنین نظراتی در صفحاتسایت ارسال نشده

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ارایش.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:57

  کد دیدگاه : 2300827

  به دختر لر سلام دوست من از جهاد دانشگاهی گرفته تا چذب مجدد بازنشستگان و…تماسای بی حاصلی که دوستان گرفتن دیگه چقد ول داشته باشم دلم میگیره دلم میش
  کنه (:cry:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : دخترلر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:40

   کد دیدگاه : 2300917

   علیک سلام عزیزم چرادلت بشکنه…توکلت بخدا باشه ..حالا آزمون نباشه چن ماه دیگه حتما هست .این خبرا وپیامای الکی همیشه بوده ..یه روز ثبت نام شروع میشه وغافلگير میشیم..پس وقت وازدست نده..متولد چندی ..مجردی یا متاهل..

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حامد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:49

  کد دیدگاه : 2300817

  سلام.پس چیشداین آزمون مردیم ازاین همه انتظاراگه آزمونی هست حداقل بگین حدودا کی دقیقش نمیخادبگین.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه روانشناسی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:57

  کد دیدگاه : 2300717

  به دوستان آموزگاری
  بنظرتون واسه فنون تدریس نمونه سوال پیام نور بخونم نظرتون خوبه ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : لاله

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:51

   کد دیدگاه : 2300819

   نه اصلا این ریسکو نکنین فقط منبع اصلی بخونین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ارایش.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:27

  کد دیدگاه : 2300517

  سلام دوستان من امسال وارد گروه ایران استخدام شدم.ی سوال دارم از اونایی که پارسال وسالای قبلم عضو بودن؛هرسال همینجوره !بلاتکلیفی، پیامای ناامید کنننده بعضی اعضا،انتظار و…من که از بس تو این سایت حرفای نا امید کننده شنیدم ی مدتی میخوام وارد نشم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : به ارایش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:18

   کد دیدگاه : 2300625

   سلام شما قرار بود زنگ بزنی امور استخدامی،زنگ زدین؟چی گفتن؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ارایش.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:50

    کد دیدگاه : 2300818

    سلام دوست من یا جواب نمیدن یا اشغاله

    پاسخ دهید
  • نویسنده : دخترلر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:19

   کد دیدگاه : 2300761

   به آرایش
   عزیزم بر عکس شما من توسايت وقتی تلاش دوستان رو میبینم امیدوار تر میشم…نمیدونم به چه خبری توجه میکنی ولی وقتی اون بالا نوشته که قراره آزمون برگزار بشه دیگه جای نگرانی نیست ..حتما رشتت هم علوم تربیته..پس ناامید نشو بخون ..به هیچ چیز دیگه ای فک نکن …

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:12

  کد دیدگاه : 2300348

  کجا باید بریم ثبت نام کنیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (زارعی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:21

   کد دیدگاه : 2300371

   با سلام
   کاربر گرامی، ثبت نام آموزش و پرورش شروع نشده است.
   پیگیر آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به ثبت نام در همین صفحه باشید.
   موفق باشید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : آوینا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:07

  کد دیدگاه : 2300339

  ببخشید برای اموزگار ابتدایی از هررشته ای میشه شرکت کرد یا فقط باید علوم تربتی و روانشناسی بود؟من معماری خوندم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : به آوینا ازآیلا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:44

   کد دیدگاه : 2300414

   عزیزم اگر میشد که خیلی عالی بود
   منم معماریم
   ولی گویا ما فقط میتونیم هنرآموزی و دبیری بزنیم
   موفق باشی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : شکوفه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:46

   کد دیدگاه : 2300420

   با معماری نمیشه اموزگار ابتدایی شرکت کرد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : منتظر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:50

   کد دیدگاه : 2300428

   فقط رشته های مرتبط علوم تربیتی . روان شناسی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ندا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:30

   کد دیدگاه : 2300521

   نه نميشه ما فقط ميتونيم هنراموز معماري شركت كنيم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : به آوینا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:41

   کد دیدگاه : 2300545

   هنرآموز معماری+ دبیری هنر

   پاسخ دهید
 • نویسنده : آمنه ب نازنین۶۸

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:58

  کد دیدگاه : 2300317

  ممنون نازنین جان (:heart:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازنین 68

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:33

   کد دیدگاه : 2300396

   خواهش خواهرجان , (:boast:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : به دوستان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:45

  کد دیدگاه : 2300288

  دوستان برای اینکه از بلا تکلیفی در بیایم بیاین بریم سایت باشگاه خبرنگاران و از اونا بخوایم از مسئولین جویا بشن.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : در آرزوی معلمی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:53

   کد دیدگاه : 2300436

   دقیقا لطفا همگی بریم درخواست بدیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم ب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:36

  کد دیدگاه : 2300268

  مریم بدر انتظار تایید
  سلام دوستان. میگم اگه پیگیری کنیم شاید فرجی بشه و سنجش مجری باشه مثلا از این سایت فارس من حمایت کنیم تا 500 نفر بشه و حرفامونو به گوششون برسونه. دیگه تا ببینیم خدا چه میخواد. توکل بر خودش

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معصومی_آی تی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:31

  کد دیدگاه : 2300262

  سلام دوستان امروز به استخدامی تماس گرفتم آقاهه گفتش دفترچه بیاد خرداده اگه نياد فعلا خبری نیست گفتم چه سازمان های هستند گفتش هیچکی نيومده برای صحبت برای درخواست
  بعدش به آبجیم گفتم زنگ بزن به آبجیم گفته هيچي معلوم نیست خودمون هم مجوز برای آزمون هفت نداریم آبجیم گفته حدودا بگيد گفته هيچي معلوم نیست ممکنه بعد تماس شما مجوز بدند بهمون پس نميتونم زمان بگم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم ب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:37

   کد دیدگاه : 2300269

   ممنون خواهرم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا ع

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:37

   کد دیدگاه : 2300675

   سلام استخدامی آموزش و پرورش زنگ زدین؟
   میشه شماره رو بزارین منم بپرسم ببینم چی میگن؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : معصومی_آی تی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:02

    کد دیدگاه : 2300726

    خود سازمان استخدامی
    02185350

    پاسخ دهید
  • نویسنده : دخترلر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:24

   کد دیدگاه : 2300773

   حتما زمانشو نمیخوان بگن ..مگه میشه این همه خبر ،آزمون درکارنباشه …

   پاسخ دهید
 • نویسنده : آیسا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:10

  کد دیدگاه : 2300116

  سلام دوستان
  ببخشیدمیشه خلاصه اندیشه 1 و2 سبحانی بزارید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رویای شیرین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:51

  کد دیدگاه : 2300079

  سلام دوستان پرتلاش.آزمون جذب مدرس خانواده شامل مدرک لیسانس علوم تربیتی میباشد.تا امروز بیشتر وقتش نیست برا ثبت نام لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.با تشکر (:bravo:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : it

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:36

  کد دیدگاه : 2300058

  سلام م.ق جان.
  پایین مرتبه هارو نوشتم برات.
  شما هم تونستی نکته هایی که گفتی تو کتاب شما زیاده بنویس ممنون. (:heart:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معارف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:35

  کد دیدگاه : 2300054

  دوستان معارف سلام سال گذشته حدنصاب استاناتون چندبوده لطفا؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:29

   کد دیدگاه : 2300258

   سلام دوست عزیز منم زیاد پرسیدم در مورد حد نصاب سهمیه پنج درصد تهران و کرج در آزمون های قبل ولی اینجا کسی جواب نمی‌دهد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : معارف

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:05

    کد دیدگاه : 2300460

    متاسفانه بله جواب نمیدن.راستی شمانمیدونیدنفراول نمرهاش چطوری محاسبه میشه مثلانفراول استانم۴۸بودیعنی این ادم نمرش از۵۰بیشترنبوده؟؟؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : دختر بندر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:34

  کد دیدگاه : 2300052

  به آموزگاران ابتدایی
  من فنون رو قبلا خوندم،شما قبل از سنجش چه کتابی رو خوندید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازنین 68

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:27

   کد دیدگاه : 2300138

   سلام ,فلسفه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : دختر بندر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:59

    کد دیدگاه : 2300595

    باشه پس تا شما فنون رو.بخونید منم فلسفه میخونم،من دارم مدرسان رو می خونم شماها چی خوندید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ساره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:25

  کد دیدگاه : 2300038

  سلام به همه..
  من فصل 4 کتابم کنده شده اصلا نفهمیدم کجا افتاده..مجبور شدم برم سراع فصل 5..ولی فصل 5 هم نصفه مونده..دیروز بچم تب کرده بود نشد بخونم..امروز انشالله بقیشو میخونم..
  بچه ها اگه از سوالهای من استرس میگیرین من دیگه سوال نمیزارم..هدفم فقط و فقط از سوال گذاشتن این بود ک ببینید چقد عمقی خوندین؟
  سال پیش فرشته سوال میذاشت من نمیتونستم جواب بدم اون موقع فهمیدم خیلی عمقی تر باید بخونم، مشابه سوالهایی ک گذاشتم تو آزمون استخدامی ارگانهای دیگه بود ولی تو کتاب نبود..برا همون سوال گذاشتم..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : به ساره

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:03

   کد دیدگاه : 2300211

   اتفاقا خیلی خوب کاری میکنی سوال میزاری .من تا قبل سوالهای شما فک میکردم به ساختمان مسلطم. ولی تازه فهمیدم هیچی نفهمیدم (:mosking:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سجادکامپیوتر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:22

   کد دیدگاه : 2300372

   نه اینجا بفهمیم مشکل داریم خیلی بهتره تا جلسه آزمون

   پاسخ دهید
   • نویسنده : it

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:45

    کد دیدگاه : 2300416

    دقیقا.الان ببینیم بلد نیستیم بهتره تا ازمون.اون سوال منم استاندارد نبود گفتم با سوالات جهاد آشنا شيم (:blush:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : Roghayeh

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:06

     کد دیدگاه : 2300609

     من فراگیر ۶ رو به خاطر آمادگی برای آپ شرکت کرده بودم ولی خدا وکیلی طراحی و ساختمان داده و تخصصی ها آنچنان هم غیر استاندارد نبود ولی بعضی از عمومی ها مثل ادبیات و هوش و اطلاعات عمومی دیگه افتضاح بودند…آره منم قبول دارم الان متوجه بشیم بلد نیستیم بهتره اما سوال هم باید واقعا چالشی باشه تا یه ذره ذهن درست و درمون درگیر بشه…

     پاسخ دهید
  • نویسنده : م.ق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:11

   کد دیدگاه : 2300473

   ساره جون اموزش و پرورشم سوالاش انقد مفهومیه عین ارگانای دیگه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ساره

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:41

    کد دیدگاه : 2300546

    عزیزم تو همه ارگانها سوال سخت و اسون هست…سوالهای آموزش پرورش سه سال اخیر تو همین سایت هست..دانلود کن ببین…هر سال یک درس رو سخت میدن

    پاسخ دهید
 • نویسنده : هدیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:25

  کد دیدگاه : 2300037

  من لیسانس حسابداری دارم میتونم اموزگاری ابتدایی شرکت کنم یا فقط هنراموز حسابداری میشه؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:46

   کد دیدگاه : 2300070

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هانی معلم اینده

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:02

   کد دیدگاه : 2300099

   فقط هنراموز حسابداری میتونین شرکت کنین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سمانه....

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:11

  کد دیدگاه : 2300015

  سلام به همه خسته نباشید
  از اول مهر گفتن قراره بیاد استخدامی تا الان فقط خبرش میاد و دفترچش نه اگ مسئولی این پیامو دید ازش خواهش میکنم همه ی مارو از این بلاتکلیفی دربیارین اگ میاد قطعی بگید ک میاد به زودی یعنی چی…تاریخشو تعیین کنید…حداقل شما پشتیبان های گرامی پیگیری کنید ببینید اصلا میاد تو این ماه با زبون روزه داریم میخونیم ممنونم از لطف شما

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...