اطلاعات بیشتر

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورشخبر 18 آبان 97: بررسی مجدد نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی با اشاره به رسیدگی به اعترضات داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: رسیدگی‌های لازم در این زمینه انجام شد تا حق کسی ضایع نشود. وی در خصوص اینکه مرحله معاینه و مصاحبه اعتراض ندارد، گفت: میان سه مرحله‌ای که عنوان شد، تنها مرحله گزینش اعتراض دارد که بر اساس اعتراضات مجدد نتایج آزمون بررسی می‌شود، البته در برخی موارد اگر داوطلبی خیلی اصرار دارد و تصور می‌کند به هر دلیلی در حق او اجحاف شده و مستحق نمره بالاتری است، در مرحله مصاحبه از گروه مصاحبه شونده در خواست کردیم که مجدد وضعیتش را بررسی کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 آبان 97: اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش در سال 97 (منبع: سایت وزارت آموزش و پرورش)

مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات نتایج بررسی صلاحیت‌های عمومی (گزینش) و فرایند جذب پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی تیرماه سال 1397 وزارت آموزش‌وپرورش را اعلام کرد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات نتایج بررسی صلاحیت‌های عمومی (گزینش) و فرایند جذب پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی تیرماه سال 1397 وزارت آموزش‌وپرورش را اعلام کرد.

قبول شدگان آزمون می توانند از طریق اطلاعیه مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات  مراحل کارها  را انجام دهند. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در پنجمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور تیرماه 1397 (موضوع مجوز شماره1667207 مورخ 10 بهمن 96سازمان اداری واستخدامی کشور)، بدین‌وسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعداز طی مراحل قانونی،اعلام می گردد مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

*تأییدشدگان نهایی مکلفند به منظور انجام آزمایشات پاراکلینیکی بدو استخدام، سپردن تعهد خدمت محضری، گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی ونحوه جذب و بکارگیری به شرح ذیل در سه مرحله اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 شهریور 97: اعلام شرایط ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش را شرح داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 شهریور 97: نتایج مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ هم اکنون نتایج یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش اعلام شد.

اطلاعيه وزارت آموزش و پرورش درخصوص اعلام نتايج نهايي پذيرفته شدگان وزارت مذكور در پنجمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور سال 1397 براي سير ساير مراحل استخدام پيماني

باعنايت به برگزاري آزمون استخدام پيماني سال 1397 وزارت آموزش و پرورش (موضوع مجوز شماره 1667207 مورخ 96/11/10 سازمان اداري و استخدامي كشور) درخصوص نتايج يك برابر ظرفيت آزمون مزبور اعلام مي دارد؛ پذيرفته شدگان مكلفند به منظور طي ساير مراحل قبل از استخدام (بررسي صلاحيت هاي عمومي (گزينش)، گواهي عدم سوءپيشينه، آزمايشات و معاينات پزشكي، تشكيل پرونده استخدامي و آمادگي جهت شركت در دوره مهارت آموزي) به شرح ذيل اقدام نمايند. ضمناً داوطلباني كه درخصوص نتايج نهايي آزمون سوالاتي دارند، مي توانند ازطريق بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به  اقدام نمايند.

1- قبول شدگان يك برابر ظرفيت جهت پيگيري امور مربوط به استخدام خود به ادارات امور اداري اداره كل آموزش و پرورش استان مراجعه و راهنمايي لازم را دريافت نمايند.

2- پذيرفته شدگان قبل از مراجعه به هسته گزينش اداره كل آموزش و پرورش استان محل استخدام سهميه خدمتي اقدامات ذيل را به عمل آورند.

درصورت عدم تحويل فرم اطلاعات فردي و مدارك درخواست شده درمرحله مصاحبه استخدامي ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردي از سايت دبيرخانه هيأت مركزي گزينش ، نسبت به تكميل دقيق فرم و الصاق يك قطعه عكس به آن اقدام و به همراه تصويركليه صفحات شناسنامه و كارت ملي (حداكثر به مدت 48 ساعت از تاريخ انتشار اسامي)، به وسيله پست پيشتاز به آدرس هسته هاي گزينش استان محل خدمت خود، ارسال و يا به صورت حضوري تحويل نمايند. لازم مي باشد درتكميل فرم اطلاعات فردي دقت كافي معمول گردد. بديهي است مسئوليت هرگونه نقص و نارسايي درتكميل فرم به عهده فرد خواهد بود.

– عدم تكميل فرم مربوط و يا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزينش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقي مي گردد.

3- معاينات پزشكي (تكميلي) آزمايشات پاراكلينيكي و تشكيل پرونده استخدامي افراد واجد شرايط معرفي شده به اداره كل آموزش و پرورش استان محل خدمت همزمان با بررسي صلاحيت هاي عمومي صورت مي پذيرد. براين اساس داوطلب واجد شرايط پس از انتشار اسامي در سايت سازمان سنجش آموزش كشور ضمن حضور در امور اداري ادارات كل آموزش و پرورش استان سهميه خدمتي، نسبت به اخذ معرفي نامه جهت گواهي عدم سوءپيشينه و… به منظور تشكيل پرونده استخدامي با رعايت ساير قوانين و مقررات مربوط در زمان مقرر اقدام نمايند.

توضيح: چنانچه به هر دليلي صلاحيت عمومي فرد پذيرفته شده مورد تأييد قرار نگيرد انجام معاينات پزشكي و سوءپيشينه هيچگونه حقي براي استخدام فرد پذيرفته شده ايجاد نخواهد كرد.

4- درصورت تأييد صلاحيت هاي عمومي، انجام آزمايشات، معاينات پزشكي و … پذيرفته شدگان نهايي مكلفند به منظور شركت در دوره يكساله مهارت آموزي به اطلاعيه اي كه به همين منظور حداقل يك ماه پس از انتشار اسامي، در پورتال وزارت آموزش و پرورش درج خواهد شد، مراجعه نمايند.

5- براساس برنامه ريزي هاي انجام گرفته و زمان بعدي پيش بيني شده، مقرر است دوره يكساله مهارت آموزي پذيرفته شدگان آزمون مزبور يك هفته پس از اعلام نتايج بررسي صلاحيت هاي عمومي (گزينش) آغاز گردد. لذا شايسته است داوطلبان پذيرفته شده آمادگي هاي لازم جهت ثبت نام و حضور در دوره ياد شده را معمول نمايند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 25 شهریور 97: زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: نتایح نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش حداکثر تا فردا از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.
«یارمحمد حسین‌بُر» مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش که قرار بود تا آخر هفته گذشته اعلام شود، اظهار کرد: آخرین اصلاحات اعلام نتایج انجام شد و امروز به سازمان سنجش ارائه شد.

وی ادامه داد: بر این اساس، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش(ماده ۲۸) شاید امشب و حداکثر تا فردا از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شود.

به گزارش فارس، در آزمون استخدام آزاد سال 1397 تعداد 324880 شرکت کننده در جلسه آزمون برای جذب در آموزش و پرورش به رقابت پرداختند که از این تعداد 50378 نفر موفق به احراز حدنصاب نمرات آزمون شدند و با توجه به ضوابط اجرایی آزمون و اعلام دو برابر ظرفیت رشته شغل مورد نیاز تعداد 25421 نفر به مرحله بررسی مدارک دعوت شدند؛ که در نهایت 23645 نفر واجد شرایط در مرحله مصاحبه حضور داشتند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 19 شهریور 97: اعلام نتایج نهایی استخدام آزاد وزارت آموزش و پرورش تا پایان هفته

مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتایج آزمون استخدام آزاد(ماده28) وزارت آموزش و پرورش تا پایان هفته جاری خبر داد.
یارمحمد حسین بر گفت: در آزمون استخدام آزاد سال 1397 تعداد 324880 شرکت کننده در جلسه آزمون برای جذب در آموزش و پرورش به رقابت پرداختند که از این تعداد 50378 نفر موفق به احراز حدنصاب آزمون گردیدند و با توجه به ضوابط اجرایی آزمون و اعلام دو برابر ظرفیت رشته شغل مورد نیاز تعداد 25421 نفر به مرحله بررسی مدارک دعوت شدند.

حسین بر ادامه داد: در نهایت 23645 نفر واجد شرایط در مرحله مصاحبه حضور داشتند که اسامی پذیرفته شدگان نهایی تا پایان هفته جاری از طریق پرتال سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد

خبر 4 شهریور 97: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش در مهر 97 (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

نتايج نهايي پذيرفته شدگان آزمون استخدامي آموزش و پرورش، نيمه دوم مهر ماه اعلام می شود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی خوش آینه معاون پژوهش، برنامه ريزي و منابع انساني اداره کل آموزش و پرورش استان با اعلام اين خبر گفت: پذيرفته شدگان از آبان ماه در دانشگاه فرهنگيان مهارت هاي معلمي را فرا مي گیرند.
در هفته های اخیری که گذشت مصاحبه حدود 420 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه ها که تحت عنوان ماده 28 در آزمون شرکت کرده اند برگزار شد.
از بین این افراد حدود 270 نفر پذیرفته خواهند شد که نتایج نهایی آزمون در نیمه دوم مهر ماه اعلام خواهد شد.
پذیرفته شدگان از آبان ماه به مدت 8 ماه در دانشگاه فرهنگیان پودمانی مهارت معملی را فرا خواهند گرفت. که این افراد برای یک سال تحصیلی در دانشگاه فرهنگیان آمادگی لازم را داشته باشند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 17 مرداد 97: اطلاعیه زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع : سایت آموزش و پرورش قزوین)

رییس اداره امور اداری آموزش و پرورش استان قزوین گفت : تشکیل پرونده داوطلبانی که در آزمون استخدامی سال97 آموزش و پرورش نمره حدنصاب را کسب نموده اند از 13مرداد ماه آغاز گردیده و تا 22 مرداد ادامه دارد.
شکراوی رییس اداره امور اداری آموزش و پرورش استان قزوین در گفتگو با کارشناس روابط عمومی ، اظهار داشت : 747نفر از داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 توانستند نمره حدنصاب آزمون را کسب نمایند که این آمار شامل 408 خانم و 339 آقا می باشد.
وی ادامه داد : ظرفیت جذب نیرو در این آزمون 600 نفر برای استان قزوین تعیین گردیده که شامل 183هنرآموز ( 65خانم و 118 آقا ) ، 245دبیر ( 88خانم و 157 آقا) و 172 آموزگار (141خانم و 31 آقا ) می باشد.
رییس اداره امور اداری آموزش و پرورش استان قزوین خاطرنشان کرد : تشکیل پرونده و انجام مصاحبه علمی داوطلبان حائز نمره حدنصاب آزمون در بازه ی زمانی 13مرداد تا 6شهریور صورت می پذیرد .
شکرآوی درخصوص مراحل جذب و گزینش نیروهای جدید آموزش و پرورش گفت : نمره آزمون کتبی تاثیر 70درصدی و نمره مصاحبه علمی تاثیر 30درصدی در قبولی داوطلبین دارد که مجموع این نمرات و گزینش داوطلبین ، وضعیت قبولی آنان را مشخص می نماید.
وی اظهارداشت : نتایج یک برابر ظرفیت در تاریخ 22 شهریورماه سال 97 اعلام می گردد و گزینش صلاحیت داوطلبان در بازه ی زمانی 25شهریور تا 25مهر انجام می پذیرد و در تاریخ 28مهرماه نتایج نهایی درخصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال97 مشخص میگردد.
رییس اداره امور اداری آموزش و پرورش استان قزوین خاطرنشان کرد : پذیرفته شدگان نهایی باید در دوره های یکساله مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان حضور می یابند که ثبت نام این دوره ها از 28 مهرماه تا 3 آبان ماه انجام می پذیرد و دوره های مهارت آموزی از 5 آبان ماه آغاز می گردد.

خبر 8 مرداد 97: جزئیات آمار پذیرفته شدگان و ظرفیت استخدامی وزارت آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، نتایج پنجمین آزمون استخدامی در سایت سازمان‌ سنجش آموزش کشور اعلام شد.

پنجمین آزمون استخدامی صبح روز جمعه 15 تیرماه 97 با تعداد 427 هزار و 696 داوطلب که از این تعداد 268 هزار و 322 نفر زن و 159 هزار و 374 نفر مرد بودند،در 139 شهرستان و 234 حوزه امتحانی برگزار شد. داوطلبان برای اطلاع از نتایج خود باید شماره پرونده یا شماره داوطلبی داشته باشند.

جدول آمار ثبت نام و ظرفیت جذب و معرفی شدگان آموزش و پرورش در آزمون استخدامی

عنوان دستگاه اجرایی تعداد داوطلب حاضرین جلسه آزمون ظرفیت جذب تعداد معرفی شدگان
وزارت آموزش و پرورش 373 هزار و 964 نفر 325 هزار و 191 نفر 17 هزار و 368 نفر 25 هزار و 426 نفر

براساس این گزارش، با توجه به ظرفیت پذیرش یا جذب 18 هزار و 210 نفر در پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور، تعداد 27 هزار و 440 نفر به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش برای شرکت در مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش معرفی شده‌اند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 8 مرداد 97: نتایج آزمون استخدام دستگاه های اجرایی و آموزش و پرورش اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در پنجمين آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ 97/04/15 شرکت نموده‌اند می‌رساند که كارنامه نتايج داوطلبان در سايت سازمان‌سنجش آموزش كشور قرار گرفته است.

*لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی اجرایی (شامل: وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشكي كشور، سازمان شيلات کشور، وزارت راه و شهرسازي، سازمان حفاظت محيط زيست، وزارت امور اقتصادي و دارايي، سازمان بيمه سلامت، سازمان ملي زمين و مسكن و سازمان اوقاف و امور خيريه) مي‌بايست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.
*لازم به ذكر است كه براي كليه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب كارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان مقتضي است براساس موارد ذيل عمل نمايند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام ساير مراحل جذب و استخدام :

برای كليه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولين انتخاب كارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان مقتضي است براساس موارد ذيل عمل نمايند:

معرفی شدگان رشته های شغلی وزارت آموزش و پرورش:

موارد ذيل جهت اطلاع معرفي شدگان مرحله چند برابر ظرفيت اعلام مي گردد:

1- معرفي داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامي به منزله قبولي فرد تلقي نمي گردد بلكه در گزينش نهايي با توجه به شغل محل انتخابي و براساس مجموع نمرات فضلي داوطلبان معرفي شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون كتبي و سي درصد (30%) مصاحبه استخدامي به تعداد يک برابر ظرفيت (به ترتيب نمره فضلي) و ساير شرايط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذكور صورت خواهد گرفت.

2-معرفي شدگان در اين مرحله (چند برابر ظرفيت) موظفند با مراجعه به سامانه های استاني اداره كل آموزش و پرورش محل مورد تقاضا (به شرح جدول ذيل ) جهت اطلاع از زمان و مكان بررسي مدارك و مستندات، مصاحبه استخدامي و… خود مطلع گردند.

3-بديهي است عدم مراجعه معرفي شدگان جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و داوطلب دراين خصوص حق اعتراض نخواهد داشت.

4-گذراندن دوره يكساله مهارت آموزی و موفقيت در آزمون جامع دوره مزبور، مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای پذيرفته شدگان نهايي دارای سهميه (ايثارگران، معلولين) و ساير داوطلبان، الزامي است. محل برگزاری دوره يكساله مهارت آموزی بعد از قبولي نهايي، توسط دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی اعلام خواهد شد.

5-مطابق شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامي مربوط بخشي از هزينه های برگزاری دوره يكساله مهارت آموزی (خدمات آموزشي و رفاهي) برعهده داوطلب خواهد بود.

6-داوطلبان معرفي شده برای مصاحبه استخدامي موظفند«فرم اطلاعات فردی»را از پرتال دبيرخانه هيات مركزی گزينش دريافت و نسبت به تكميل دقيق فرم و الصاق يک قطعه عكس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عكس پرسنلي، تصوير كليه صفحات شناسنامه و كارت ملي، همزمان با تحويل ساير مدارك در زمان مصاحبه استخدامي، تحويل نماينده هسته گزينش نمايند.

7-چنانچه پذيرفته شدگان در طول برگزاری دوره يكساله مهارت آموزی از ادامه روند آن و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخيص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزينه آزمون، مصاحبه استخدامي و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.

8-دانشگاه مجری دوره يكساله مهارت آموزی مسئوليتي در قبال اسكان و تغذيه مهارت آموزان ندارد؛ در صورت تقاضای مهارت آموز و وجود امكانات، ارائه خدمات با اخذ هزينه مربوط امكان پذير خواهد بود.

9-رعايت كليه شرايط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامي وزارت آموزش و پرورش در پنجمين آزمون متمركز دستگاه های اجرايي مندرج در سايت سازمان سنجش آموزش كشور و اطلاعيه های بعدی آن از سوی داوطلبان الزامي مي باشد.

دانلود اطلاعیه انجام مراحل مصاحبه و ساير مراحل گزينش

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده جدول آدرس سایت ادارات کل آموزش و پرورش استانها به انتهای همین صفحه مراجعه نمایید

جهت مشاهده اخبار و اطلاعیه های زمان و مکان مصاحبه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

خبر 2 مرداد 97: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش مشخص شد (منبع: سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی)

اداره امور اداری آموزش و پرورش استان، در خصوص آزمون استخدامی سال 97 آموزش و پرورش اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه بدین شرح است: به اطلاع داوطلبان آزمون استخدام پیمانی سال 97 آموزش و پرورش می رساند جهت اطلاع از نتیجه آزمون از مورخ 97/5/7 به سایت سازمان سنجش وآموزش کشور مراجعه نمایند. ضمناً مراحل تکمیل پرونده ومراجعه جهت انجام معاینه ومصاحبه طی اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 31 تیر 97: خبر جدید از زمان اعلام نتایج پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری مهر)

نتایج این آزمون پس از هماهنگی با سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام می شود و تاریخ انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان به زودی اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 تیر 97: اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در هفته اول مرداد (منبع: خبرگزاری دانشجو)
رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: نتایج آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش در هفته اول مرداد ماه امسال اعلام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 تیر 97: خبر جدید از زمان اعلام نتایج پنجمین آزمون فراگیر و آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مشاور سازمان سنجش گفت: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی براساس بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی مشخص می‌شود.
حسین توکلی درباره اعلام زمان نتایج پنجمین آزمون استخدامی اظهار کرد: در فرآیند آزمون استخدامی سازمان سنجش صرفا برگزاری کننده است و اعلام زمان نتایج براساس نظر سازمان اداری و استخدامی خواهد بود که  هنوز این موعد مشخص نشده است و در حال بررسی هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 تیر 97: خبر زمان اعلام نتایج پنجمین آزمون فراگیر و آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سهمیه این استان از پنجمین استخدامی فراگیر را 300 نفر اعلام کرد و گفت: نتایج آزمون کتبی استخدام، اواخر تیر یا اوایل مرداد اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


توجه مهم:
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام آموش و پرورش در سال 97 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده رشته های مورد نیاز آزمون استخدام آموزش و پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید

+ 
جهت مشاهده شهر و جنسیت مورد نیاز آزمون استخدام آموزش پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده مواد آزمون‌ عمومی و تخصصی استخدام آموزش و پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدام آموزش‌ و پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده جدول کد و عناوین خوشه های شغلی آزمون استخدامی آموزش پرورش (سال 97) اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی آگهی آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:06

  کد دیدگاه : 2040877

  با سلام
  سایت ایران استخدام از شما عزیزان خواهشمند است جهت تجمیع نظرات و تجربیات کاربران آزمون استخدامی به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش مراجعه نمایید.
  جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با این آزمون استخدامی اینجا کلیک نمایید
  آرزوی موفقیت

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ابتسام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:15

  کد دیدگاه : 2030550

  سلام بچه ها لطفا جواب بدید..
  من نمیدونم رتبه م توی آزمون چند بوده
  چجوری میتونم دوباره کارنامه مو ببینم؟ خواهشا جواب بدین . ممنونم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ابتسام جوام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:23

  کد دیدگاه : 2030400

  من نمیدونم رتبه تو ازمون چن شده بود چجوری میتونم ببینمش؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سلام جواب مصاحب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:03

   کد دیدگاه : 2504377

   جواب مصاحبه اومده

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...