جزئیات بیشتر در مورد خبر

اعلام نتایج مصاحبه استخدامی تا چند روز آینده

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی وزارت نیرو در سال 94 اینجا کلیک نمایید


خبر 10 خرداد 96: زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس در سال 94 (منبع: برق نیوز)
معاونت منابع انسانی نیروگاه بندر عباس گفت: تلاش می شود ظرف دوهفته آینده نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس به پذیرفته شدگان اعلام شود.پس از این افراد پذیرفته شده در یک پروسه شش ماه موظف به انجام بقیه مراحل استخدامی خواهند بود.
معاونت منابع انسانی نیروگاه بندر عباس در گفت و گو با خبرنگار برق نیوز گفت: ظرف دوهفته آینده نتایج مصاحبه آزمون استخدامی نیروگاه بندرعباس به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.

سایبانی افزود: افراد پذیرفته شده در یک پروسه شش ماه موظف به انجام بقیه مراحل استخدامی خواهند بود که شامل مراحل سوء پیشینه، تست های پزشکی و… می باشد.

به گزارش برق نیوز، وی در خصوص تاریخ دقیق شروع به کار پذیرفته شدگان نهایی خاطر نشان کرد: فعلا نمی توان تاریخ دقیقی برای شروع بکار این پذیرفته شده ها پیش بینی کرد و باید مراحل بعدی طی شود تا برای شروع بکار برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

وی توضیح داد: از بین افراد شرکت کننده  149 نفر در این آزمون پذیرفته می شوند که بر اساس مجوزهای استخدامی که قبلا صادر شده است در نیروگاه بندر عباس مشغول به کار خواهند شد.

معاونت منابع انسانی نیروگاه بندر عباس گفت: سعی می کنیم نتایج مصاحبه استخدامی را به زودی منتشر کنیم که نتایج از طریق راه های ارتباطی و شماره تلفن های اعلام شده داوطلبان اعلام شده و از طریق سایت خبری برق نیوز نیز اطلاع رسانی می شود.

گفتنی است این استخدامی مربوط به آزمون اردیبهشت ماه سال 94 وزارت نیرو بوده است که با گذشت بیش از 2 سال هنوز شرایط استخدامی پذیرفته شده ها فراهم نشده است.

منبع: برق نیوز


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...