جزئیات بیشتر در مورد خبر

دریافت کارت آزمون تا ساعت 24 امروز پنج شنبه، دوم شهریورماه

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 2 شهریور 96: ساعت 24 امروز، آخرین مهلت دریافت کارت آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایسنا)
امروز آخرین مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این‌که آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور فردا، جمعه سوم شهریورماه جاری برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان تا ساعت 24 امروز دوم شهریورماه جاری فرصت دارند کارت شرکت در آزمون خود را دریافت کنند.
دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده مهلت دریافت پرینت کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ساعت 24 امروز پنج شنبه، دوم شهریورماه پایان می‌پذیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: تا ساعت هشت صبح امروز پنج شنبه دوم شهریورماه جاری از تعداد 402 هزار و 430 داوطلب شرکت کننده در آزمون فوق تعداد 261 هزار و 253 نفر نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای خود اقدام کردند. به عبارتی دیگر 65 درصد داوطلبان، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده‌اند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، تاکید کرد: تمام داوطلبانی که تاکنون نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور اقدام نکرده‌اند تا ساعت 24 امروز پنج شنبه دوم شهریورماه جاری فرصت دارند پرینت کارت آزمون خود را دریافت کنند.
به گفته توکلی، بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون تعداد 224 هزار و 214 داوطلب گروه‌های یک، دو، سه، چهار و پنج در صبح و آزمون تعداد 178 هزار و  216 داوطلب گروه‌های 5 و 6 در بعد از ظهر فردا جمعه سوم شهریورماه جاری در 53 شهرستان کشور و 118 حوزه امتحانی برگزار می‌شود.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده برای شرکت در آزمون فوق طی نوبت صبح و بعد از ظهر به هر داوطلب دو بسته آزمونی داده می‌شود که بسته اول شامل یک برگ پاسخ‌نامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی و بسته دوم شامل سوالات تخصصی خواهد بود.
وی گفت: برگزاری آزمون فوق در نوبت صبح از ساعت 8:30 و در نوبت بعد از ظهر از ساعت 14:30 آغاز خواهد شد؛ بنابراین داوطلبان باید نیم ساعت قبل از شروع آزمون در جلسه حضور داشته باشند.
توکلی تاکید کرد: سوالات آزمون فوق برای هر داوطلب شخصی‌سازی شده و سوالات دارای تنوع است؛ ضمن این که دفترچه سوالات عمومی شامل 100 سوال متناسب با گروه عنوان شغلی است و داوطلبان باید در فرصت 110 دقیقه به این سوالات پاسخ دهند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: دفترچه دوم نیز حاوی سوالات تخصصی است و تعداد سوالات عنوان شغلی هر یک از گروه‌ها در جدول شماره 2 در سایت مشخص شده و داوطلبان باید به سوالات تخصصی در مدت 80 دقیقه پاسخ دهند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به این که سازمان سنجش آموزش کشور برای بهبود و ارتقای کیفی برگزاری آزمون نیاز به نظرسنجی از داوطلبان دارد، بنابراین لازم است داوطلبان فرم نظرسنجی را در پایان آزمون تکمیل کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: تعداد 11 هزار و 126 نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور پذیرفته خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : زهرا تیموری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:01

  کد دیدگاه : 1350002

  اگر کسی شماره پرونده خود رو گم کرده باشه برای دریافت کارت ورود به ازمون باید چکار کنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:16

   کد دیدگاه : 1350014

   با سلام با پشتيبان آزمون در تماس باشيد

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...