جزئیات بیشتر در مورد خبر

پوشش بیمه ای ۱۰۰ هزار کارگر ساختمانی تا اوایل خرداد ماه

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک کنید
جهت ورود به صفحه اخبار بیمه کارمندان و کارگران اینجا کلیک کنید


خبر 5 اردیبهشت 96: ساماندهی وضعیت بیمه کارگران ساختمانی (منبع:خبرگزاری مهر)

اسلامشهر- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که وضعیت ساماندهی کارگران ساختمانی رضایت بخش نیست، گفت: ۱۰۰ هزار کارگر ساختمانی تا اوایل خرداد ماه زیر پوشش بیمه قرار می گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی ربیعی که پیش از ظهر سه شنبه به شهرستان اسلامشهر سفر کرده بود در جمع خبرنگاران گفت: در سال ۱۳۹۶ با آمادگی در زیر ساخت ها و برنامه های پیش رو حداقل حدود ۹۰۰ هزار نفر را در بازار کار، چه در بخش خدمات چه در بخش کشاورزی و بیشتر در بحث صنایع خرد و کوچک طبق برنامه ریزی شاغل کردیم.

وی ادامه داد: این جزو برنامه های ما است و سیاست پیشی گرفتن مزد بر خرید و افزایش قدرت خرید جامعه کارگری از دیگر برنامه های دولت است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  با بیان این که کارگران ساختمانی سال گذشته، سال سختی را پشت سر گذاشتند، اضافه کرد: ما در بخش ساختمان نتوانستیم به رشد بالا برسیم و کارگران ساختمان روزهای سختی را گذراندند. ما پیگیری کردیم و در سال ۹۶ کارگران ساختمانی که در سامانه ثبت نام کردند و مهارت فنی و حرفه ای را گرفتند قطعا بیمه خواهند شد و هیچکدام بدون بیمه نخواهند بود.

وی گفت: با این اقدام مشکل درمان آن ها حل خواهد شد و سایر مشکلات حمایتی آن ها هم حل می شود، این تعداد ۱۰۰ هزار نفر هستند که مراحل بیمه تأمین احتماعی آنها طی می شود، ۱۰۰ هزار نفر دیگر هم تصمیم گرفتیم که در پایان اردیبهشت و اوایل خرداد شروع می کنیم که کارگران ساختمانی نیز دارای دفترچه بیمه شوند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : امیر علی مرتضای

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:34

  کد دیدگاه : 1355950

  چند سال تو نوبت بیمه هستم انجمنی که پرونده داشتم بسته شده و جواب ما رو هم نمیده حالا جای دیگه اسم نوشتم و باید دوباره حق عضویت بدم و بقیه کارا چند سال دنبال بیمه هستم شما بگید چکار کنم

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...