جزئیات بیشتر در مورد خبر

آیا اعتبار بسته حمایتی بیمه شدگان تامین اجتماعی تامین است؟

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید


خبر 18 دی 97: سبد حمایتی کارگران آماده پرداخت است

وزیر رفاه با تاکید بر اینکه مدیرانی که در جهت مخالف شفاف‌سازی حرکت می‌کنند یا شرکت‌های زیان‌ده دارند در لیست مدیران برکناری قرار می‌گیرند و در این بین چنانچه مدیران بازنشسته از وزارتخانه نرفته باشند حکم برکناری‌شان ابلاغ می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، محمد شریعتمداری در حاشیه دیدار صمیمانه با بازنشستگان آموزش و پرورش در رابطه با آخرین وضعیت سبد حمایتی کارگران و بیمه شدگان تامین اجتماعی گفت: دادن سبد حمایتی به دنبال سیاست جبرانی دولت برای بازنشستگان کشوری و لشکری، کارمندان دولت، بیمه شدگان واقشاری بود که دارای سبد معیشتی پایینی بوده و حقوق زیر 3 میلیون تومان می‌گرفتند.

وزیر رفاه ادامه داد: به این ترتیب بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی از سبد حمایتی برخوردار شده‌اند و مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی به همراه پشت نوبتی آنها مشمولانی بودند که سبد حمایتی خود را دریافت کرده‌اند.

شریعتمداری گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی نیز لیست‌شان آماده شده و در ابتدا 6 میلیون و 400 هزار خانوار را شامل می‌شد که با رفع همپوشانی‌های لازم در حال حاضر لیست و سی دی مشمولان آماده پرداخت است به محض تامین اعتبار از سوی خزانه، بسته‌ها واریز می‌شود.

وی در رابطه با اعتبار بسته حمایتی بیمه شدگان تامین اجتماعی گفت: حجم منابع به دلیل اینکه متناسب با خانوارها تعیین شده متفاوت است اما کار اکنون آماده شده و منتظر تامین منابع است.

وزیر رفاه ادامه داد: افرادی هم هستند که در هیچ صندوقی بیمه نیستند اما درآمد زیر 3 میلیون تومان دارند مانند کارگران فصلی،‌قالیبافان و یا سربازان متاهل که تا پایان سال اینها نیز بسته‌های خود را می‌گیرند.

شریعتمداری افزود: نوبت دوم واریز بسته‌ها به نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی از سوی رئیس‌جمهور ابلاغ شده و منتظر بودجه آن هستیم.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...