• ۱۴۰۲/۰۵/۱۰
  • 1k نظر «نمایش»

سوالات متداول آزمون استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران

سوالات متداول آزمون استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۵ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

سوالات متداول آزمون استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران

جهت ورود به صفحه جامع استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران کلیک نمایید

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

با توجه به شروع ثبت نام آزمون استخدام سراسری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران طی هفته گذشته کارشناسان ایران استخدام و مجری آزمون به سوالات مهم و پر تکرار شما کارجویان گرامی پاسخ داده اند، که برخی از مهمترین آنها به شرح زیر می باشد:

مجری برگزاری آزمون بنیاد مسکن

- مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مجری برگزاری این آزمون استخدامی می‌باشد.

مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی

- مهلت ثبت‌نام در آزمون از 1 مرداد تا 28 مردادماه می‌باشد.

هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی

- مبلغ ۲٫۳۰۰٫۰۰۰ ریال هزینه ثبت نام در آزمون به اضافه ۲۰٫۰۰۰ ریال خدمات پیامکی 

منابع مطالعه برای آزمون استخدامی بنیاد مسکن

- آزمون فاقد بخش سوالات عمومی است. مفاد آزمون تخصصی برای هر یک از مشاغل در جدول مفاد آزمون مندرج در صفحه 5 دفترچه راهنما ذکر گردیده است.

شرایط سنی در آزمون بنیاد مسکن

- شرط سنی حداکثر 40 سال می‌باشد. (صرفًا متولدین 1362/05/01 به بعد می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند)

- ملاک عمل در خصوص سن افراد، اولین روز ثبت نام در آزمون می‌باشد.

شرط معدل در آزمون استخدامی بنیاد مسکن

- برای این آزمون شرط معدل اعلام نشده است.

مقاطع تحصیلی و رشته‌های مجاز برای ثبت نام در آزمون

- صرفاً فارغ‌التحصیلان مقاطع دیپلم، کاردانی و کارشناسی می‌توانند در این آزمون شرکت نمایند. داوطلبان می‌بایست رشته‌ها و گرایش‌های مندرج در جدول شرایط احراز مشاغل دفترچه راهنما را به دقت بررسی نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

- توجه: پذیرش سایر رشته‌ها یا گرایش‌ها امکانپذیر نمی‌باشند.

امتیاز تاهل و فرزندآوری در استخدام بنیاد مسکن

- به ازای تاهل به میزان یک سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک سال و حداکثر تا سقف پنج سال به سقف محدوده سنی مندرج در دفترچه آزمون اضافه خواهد شد.

- به ازای تاهل دو درصد و نیز هر فرزند دو درصد، مجموعاً حداکثر تا ده درصد به امتیاز مکتسبه آزمون کتبی داوطلب اضافه می‌شود.

تبصره: امتیازات فوق، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، باﻻی 2/5 نباشد مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری آزمون می‌باشد.

امتیاز بومی در آزمون بنیاد مسکن

- در این آزمون داوطلبان بومی شهرستان نسبت به سایر داوطلبان دارای اولویت بوده و نمره مکتسبه آزمون کتبی آنها با ضریب 1/4 محاسبه می‌شود.

- داوطلبی بومی شهرستان تلقی می‌گردد که متولد یا ساکن با سابقه ۱۰ سال سکونت در همان شهرستان باشد.

- نکات مهم در خصوص احراز شرایط بومی برای داوطلبان: 1- در صورتی که شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب، با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد، داوطلب بومی محسوب خواهد شد. 2- تایید سکونت در شهرستان مورد تقاضا، به وسیله استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) مبنی بر سکونت حداقل ۱۰ سال داوطلب در همان شهرستان امکان‌پذیر خواهد بود. 3- داشتن گواهی تحصیل دوره‌های ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان یا دوره متوسطه در شهرستان مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه میتواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ۱۰ سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان مورد تقاضا، ملاک محاسبه قرار گیرد. 4- مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت‌نام برای آزمون می‌باشد.

- تهران و مراکز استان ها از امتیاز بومی گزینی مستثنی هستند.

ثبت نام داوطلبان دارای مدرک تحصیلی بالاتر

- افراد دارای مدرک تحصیلی باﻻتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در جدول شرایط احراز مشاغل، برای شرکت در آزمون میبایست از مدرک مقطع تحصیلی ذکر شده در آگهی را داشته باشند و صدور حکم کارگزینی یا تنظﯿم قرارداد پذیرفته شدگان بر اساس مقاطع تحصیلی مندرج در آگهی استخدامی خواهد بود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون

- کارت شرکت در آزمون، از تاریخ سه شنبه ۳۱ مردادماه ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت.

- آزمون در روز جمعه سوم شهریورماه 1402 درتهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مـراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.

نحوه محاسبه نمره آزمون و حد نصاب

- معرفی داوطلبان جهت شرکت در مصاحبه استخدامی و سایر مراحل استخدام، منوط به کسب حدنصاب لازم (50% میانگین 3 نفر برتر هرشغل در هر استان) در هر شغل محل بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مکتسبه، سهمیه های قانونی و با رعایت سایر قوانین و مقررات جاری، می‌باشد.

شرایط دعوت به مصاحبه آزمون بنیاد مسکن

- پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، معرفی افراد به گزینش براساس مجموع نمره کل نهایی آنان با وزن پنجاه درصد (50%) برای آزمون‌های کتبی و پنجاه درصد (50%) برای مصاحبه استخدامی و با در نظر گرفتن امتیازات و سهمیه‌های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (نفر اصلی) خواهد بود.

- در صورت انعقاد قرارداد همکاری با پذیرفته شدگان، ادامه همکاری پس از اتمام دوره قرارداد منوط به رضایت از عملکرد طرف قرارداد و رعایت ضوابط بنیاد مسکن می‌باشد.

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2527768
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k