اطلاعات بیشتر

تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی شرکت فرودگاه‌ های کشور سال 93

کپی برداری از سبک و محتوا برای سایت های تابعه ایران استخدام، مجاز است!

ایران استخدام حامی همیشگی کارجویان ایران

جهت مشاهده اخبار استخدامی شرکت فرودگاه‌ های کشور اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده آرشیو جامع سوالات مصاحبه های استخدامی سالهای قبل (رایگان) اینجا کلیک نمایید

این مبحث آرشیوی از تجربیات کارجویان سایت ایران استخدام در مراحل مختلف آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ های کشور در سال 1393 است.


اخبار به نقل از شما:

اولین و مهمترین اخبار و گزارشات از حضور دوستان در مراحل مصاحبه را لحظه به لحظه در همین قسمت دنبال کنید. اطلاعات مربوطه ی کارجویان به مرور زمان در همین قسمت اضافه خواهد شد:

____

مرحله مصاحبه:

> کاربری : مهندس آی تی ارسال : ۹۳/۰۹/۰۴ ساعت ارسال : ۲۱:۱۴ کد دیدگاه : ۱۹۸۱۷۸
سلام به همه دوستای گلم. منم اومدم تجربه مصاحبه امروز رو در اختیارتون بذارم. البته خرجش یه دعا واسه قبول شدنه منه. گفته باشم هرکی دعا نکنه من قبول شم و این پستو بخونه من حلالش نمی کنم چون حق کپی رایت رو رعایت نکرده
اول که همونطور که دوستان گفتن آزمون هوش بود که ۳۵دقیقه زمان داشت و از این شکل ها بود که باید جایگزین می کردی. بعد آزمون روانشناسی بود که ۲۰دقیقه زمان می برد. این آزمون ها از همه گرفته می شد. از ساعت ۹ هم مصاحبه های تخصصی شروع می شد. سوال احکام و سیاسی که من نگرانش بودم توی مصاحبه نبود و تنها سوالات تخصصی مربوط به هر رشته بود. البته خیلی تخصصی تر و عملی تر از اونچه که انتظارش رو داشتم.
از من که سوال زبانی نپرسیدن اما به نظرم از گروه مدیریت که اون ها هم امروز آزمون داشتن پرسیده بودن.
بعد از مصاحبه تخصصی هم میرید واسه مصاحبه روانشناسی پیش یه دکتر روانشناس. اون هم همونطور که دوستمون گفت اینکه ۵تا کلمه بگه بعد ذهنتون رو درگیر کنه و بعد بخواد کلمات رو تکرار کنید از همه می پرسید. سوالات دیگه هم به تناسب وجود داشت
ضمن اینکه بعضی ها قبل ۱۲کارشون تموم میشه و میرن خونه. از ۱۲تا ۱ وقت ناهار و نمازه و بعد مصاحبه رو دوباره شروع می کنن که تا ۴ ممکنه طول بکشه. کار من حدود ۲ و نیم بود که تموم شد.
مدرک هم ازتون اصل کارت ملی و شناسنامه و اصل مدرک تحصیلیتون رو میخوان. یه پوشه اونجا هست که شامل مدارکیه که براشون پست کردید. این مدارک رو با اون ها تطبیق می دن
همین دیگه. برای همتون آرزوی موفقیت می کنم. شما ها هم واسه من دعا کنید. هرکسی یه ایشالله قبول شی بگه کفایت می کنه

> کاربری : محمد ارسال : ۹۳/۰۹/۰۲ ساعت ارسال : ۰۰:۳۸ کد دیدگاه : ۱۹۵۰۵۸
سلام
من امروز مصاحبه دادم ولی بهتون اطلاعات نمیدم
.شوخی کردم
اول تو سالن یه قسمتی هست برای تطبیق مدارک که اصل و کپی مدارکی رو که فرستادین رو چک میکنن.
حدود هشت صبح آزمون تست هوش گرفتن از همون شکلا که احتمالا همه میدونن بعدشم تست هوش هیجانی که یسری سوال که میخوان ببینن چجور شخصیتی دارید.
حدود نه پنج شیش تا تیم که دونفره هستن سوالای مختلف میپرسن که با توجه به رشتتون باید به اون گروه مراجعه کنید که صداتون میکنن به ترتیب لیستشون و تا چهار بعد از ظهر ادامه داره که یکسریا قبل ظهر کارشون انجام میشه و یکسریا بعد ظهر.
سوالا دو بخشه تخصصی و عمومی که عمومیا مثل زبان که میگن یه بیوگرافی از خودت بگو و یه مطلب حدود چهار خطی میدن که سوالایی بصورت صحیح غلط آخرش هست که باید جواب بدین.
از کامپیوتر پرسیدن مثل اکسل واکسس که چی بلدی
در مورد ساختار شرکت فرودگاهها پرسیدن و من چون رشتم الکترونیک بود سوالات تخصصی مثل قطعه شناسی و تست قطعه و اینجور چیزا پرسیدن.
آخرشم میرید پیش دکتر روانشناس که برای من پنج تا کلمه خوند و گفت حفظشون کن (تلفن نظم لپ تاپ زیره جو) بعدش گفت از صد هفتا هفتا کم کن به سی که رسید گفت اون کلمات رو برام میخونی.
یک و نیم برابر پذیرفته شدگان این مرحله میرن برا گزینش.
و من اللّه توفیق.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...