آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

شرایط استخدام در بانک پاسارگاد

  • بروزرسانی: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
اطلاعات بیشتر

شرایط استخدام در بانک  پاسارگاد چیست؟

بانک پاسارگاد جزو بانک های مهمی‌ میباشد که  نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون/دعوت به همکاری و مصاحبه جذب مینماید.

داوطلبین گرامی‌جهت مشاهده اخبار استخدامی‌ بانک پاسارگاد در سال 93 اینجا کلیک نمایید

بانک ها و صندوق های قرض الحسنه ی مهم ایران برای استخدام نیروی مورد نیازشان شرایط و معیار‌های خاص خودشان را دارند که صد البته این معیارها بر طبق شرایط کاری و اهداف اختصاصی هر بانک تعیین و رعایت می‌شوند. از این رو ما در “ایران استخدام” برای آگاهی شما کارجویان عزیز می‌کوشیم شرایط عمومی‌ استخدام در بانک ها و صندوق های قرض الحسنه ی مطرح ایران را لیست کنیم:

شرایط متقاضیان (دعوت به همکاری):

  •  دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته زبان انگلیسی و زبان و ادبیات فارسی.
  • سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشکان معتمد بانک.
  • عدم سو پیشینه کیفری.
  • خانم ها متولد ۱۳۶۶ به بعد ، آقایان متولد ۱۳۶۴ به بعد (در خصوص متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد شرایط سنی با ۲ سال اختلاف از شرایط سنی قید شده نیز قابل پذیرش است)
  • دارای کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیر پزشکی.
  • دارای گواهینامه  ICDL  و تسلط کامل بر Word  و Excel .
  • دارا بودن سابقه کار مفید.

*توجه: کارجوی گرامی، شرایط استخدام بانکها و نهاد‌های مختلف برای آن دسته از عزیزانی که علاقمند به فعالیت در یک بانک و یا یک نهاد مشخص هستند گردآوری و ارسال میگردند. بنابراین ارسال این شرایط به منزله ی اعلام آگهی استخدامی‌توسط نهاد یا بانک ذکر شده نمیباشد و مسلماً در صورت اعلام جذب نیرو توسط بانک و یا نهاد فوق الذکر از طریق سایت ایران استخدام طی یک آگهی اقدام به اطلاع رسانی خواهد شد.

 

موفق باشید – سایت ایران استخدام

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد