اطلاعات بیشتر

شرایط جذب و استخدام در شهرداری هرمزگان

 شهرداری  هرمزگان  به عنوان یک ارگان مهم دولتی دارای شرایطی خاص برای استخدام می‌باشد. ایران استخدام مفتخر است این شرایط را به اطلاع شما کارجویان عزیز برساند

شرکت‌ها و سازمان‌های مطرح  و مهم در سرتاسر جهان برای استخدام نیروی مورد نیازشان شرایط و معیار‌های خاص خودشان را دارند که صد البته این معیار‌ها در پیشرفت هر چه بهترشان تاثیر بسزایی دارند. از این رو برای آگاهی شما کارجویان عزیز می‌کوشیم شرایط عمومی‌ استخدام در شرکت‌ها و سازمان‌های مطرح ایران را لیست کنیم:

شرایط عمومی‌استخدام :
۱٫ -داشتن حداقل سن ۲۰ سال تمام و حداکثر ۳۵ سال تمام
۲٫ داشتن تابعیت ایران
۳٫ دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)
۴٫ عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵٫ نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
۶٫ نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷٫ داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می‌شوند
۸٫ دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه
۹٫ اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی‌ایران
۱۰ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی‌ایران.

ب -شرایط اختصاصی
۱ – حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان(راننده) ۳۰ سال در زمان ثبت نام می‌باشد.
۲ – داوطلبان رشته شغلی آتش نشان(راننده) می‌بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
۳ – داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می‌باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده)نمی‌باشند.
۴ – داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آتش نشان) و راننده وسائط نقلیه سنگین(برای تصدی پست آتش نشان راننده)در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می‌بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند
۵ – داوطلبان نمی‌توانند از مستخدمین رسمی؛ثابت و پیمانی سایر دستگاههای اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
۶ – پذیرفته شدگان موظفند بصورت حضوری حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام نتایج اولیه آزمون( ۳برابر ظرفیت) نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان مراجعه نمایند. عدم ارائه مدارک لازم در موعد مقرر به منزله انصراف داوطلب تلقی خواهد شد.

۷ -موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد

الف – داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه ۶۷/۵ از تاریخ (۱۳۵۹/۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹)خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب – اعضای خانواده شهداء؛آزادگان؛مفقودالاثرها؛جانبازان(همسر،فرزندان،پدر،مادر،خواهر و برادر)تا میزان ۵ سال.
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‌های ضد انقلاب درآمده اند به میزان اسارت وحضور در جبهه.
د – داوطلبانی که به صورت غیر رسمی‌و تمام وقت در وزارتخانه،موسسات و شرکت‌های دولتی،بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکت‌های بیمه دولتی،شهرداری‌ها،موسسات و شرکتهای تابعه و وابسته به آن موسسات وشرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند ،نهادهای انقلاب اسلامی‌و شرکت‌های تحت ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی‌آنها .

 

 

*توجه: کارجوی گرامی، شرایط استخدام بانکها و نهاد‌های مختلف برای آن دسته از عزیزانی که علاقمند به فعالیت در یک بانک و یا یک نهاد مشخص هستند گردآوری و ارسال میگردند. بنابراین ارسال این شرایط به منزله ی اعلام آگهی استخدامی‌توسط نهاد یا بانک ذکر شده نمیباشد و مسلماً در صورت اعلام جذب نیرو توسط بانک و یا نهاد فوق الذکر از طریق سایت ایران استخدام طی یک آگهی اقدام به اطلاع رسانی خواهد شد.

موفق باشید – سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...