• ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  • 4k نظر «نمایش»

استخدام مجتمع مس سونگون آذربایجان

استخدام مجتمع مس سونگون آذربایجان

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۳,۹۶۶ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آگهی استخدامی مس سونگون

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس - 27 بهمن 1401

آگهی 27 بهمن 1401: استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس
شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس در نظر دارد جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود به منظور ارائه خدمات به مجتمع مس سونگون در استان آذربایجان شرقی از بین واجدین شرایط، از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی و کسب نمره حد نصاب لازم و مصاحبه حضوری و روانشناختی در قالب قانون کار دعوت به همکاری نماید. افرادی که متقاضی شرکت در آزمون میباشند به آدرس اینترنتی متعلق به مرکز آزمون دانشگاه صنعتی سهند تبریز مراجعه کرده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظر با توجه به شرایط ذکر شده، از تاریخ 1401/11/27 لغایت 1401/12/05 1401/12/12 1401/12/16 1401/12/20 اقدام نمایند. لازم به ذکر است کلیه مراحل آزمون تا مرحله معرفی پذیرفتهشدگان آزمون به شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس، توسط دانشگاه صنعتی سهند تبریز انجام میپذیرد.

شرایط عمومی
1 -تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2 -تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی
3 -دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد)
4 -عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با
تأیید مراجع ذیصلاح)
5 -فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ التحصیلی) در مقطع مورد نیاز به هنگام ثبت نام در آزمون
6 -عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگانها به هر شکل ممکن
7 -داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت
8 -داشتن حداقل معدل کل تحصیلی 12 برای متقاضیان کاردانی (فوق دیپلم) و کارشناسی (لیسانس)
9 -حداکثر سن قابل قبول بدون احتساب مدت خدمت سربازی برای
- داوطلبین دارای مدرک تحصیلی دیپلم: متولدین 1372/01/01 و بعد از آن
- داوطلبین دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم: متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
- داوطلبین دارای مدرک تحصیلی لیسانس: متولدین 1368/01/01 و بعد از آن
می باشد. (بدیهی است داشتن شرایط جسمانی و تندرستی مناسب از اولویت های جذب میباشد.)
تبصره 1 :ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان، اولین روز
ثبت نام، یعنی 1401/11/27 میباشد.
تبصره 7 :سوابق کار معتبر و مرتبط در شرکتهای پیمانکاری و پروژههای طرف قرارداد مستقر در مجتمع مس سونگون که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد (حداکثر به مدت 15 سال) و همچنین مدت زمان خدمت سربازی (حداکثر به مدت 2 سال) به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد. بدیهی است در سابقه بیمه ارائه شده صرفاً شعبه ورزقان مورد تأیید میباشد. سایر موارد میبایست توسط مدیر منابع انسانی مجتمع و بر اساس اسناد مثبته از جمله کارت تردد، مجوز ورود و ... تأیید رسمی گردد. )به شرط اشتغال فعلی در داخل مجتمع مس سونگون؛ مطابق فرم شماره 1)
تبصره 1 :در آزمون پیمانکاران داخلی در صورت داشتن کلیه شرایط اختصاصی آزمون پیمانکاران داخلی و سوابق، سن افراد نبایستی در هر شرایطی تا پایان روز ثبت نام از 51 سال بیشتر باشد. (به استثنای ایثارگران گرامی (خود داوطلب)).
تبصره 0 :حداکثر سن خانواده ایثارگران (آزادگان، جانبازان، رزمندگان و فرزندان شهدا و ...) مطابق قوانین زیر خواهد بود:
- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، همسران شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر، همسران جانبازان 25 درصد و بالاتر، فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، همسر آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
- افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر شهید) تا میزان 5 سال از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
- رزمندگان کمتر از 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
- جانبازان و ایثارگران با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از حداکثر سن معاف میباشند. (لازم به ذکر است که
این مورد جهت خود داوطلب شرکتکننده در آزمون میباشند.)
11 -متقاضیان از لحاظ بومی بودن صرفاً میبایست دارای شرایط قید شده در جدول 1 (رشته ها و گرایشهای تحصیلی مورد نیاز) باشند.
بدیهی است متقاضیان صرفاً میتوانند در یکی از نیازها بر اساس جدول 1 ثبتنام نمایند (فقط در یک کد رشته امتحانی با در نظر گرفتن
مندرجات ستون شرایط ثبتنام).
توضیح: بومی به افرادی اطلاق می گردد که دارای حداقل یکی از شرایط ذیل باشند:
الف- محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب در یکی از توابع مناطق مذکور باشد.
ب- حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم) فرد متقاضی در یکی از توابع مناطق مذکور باشد.
ج- همسر و فرزندان کارکنان نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که در 11 سال اخیر حداقل به مدت 3 سال سابقه خدمت در شهرستانهای مذکور سکونت داشته باشند.
د- کارکنان شرکتهای پیمانکاری و پروژهای مرتبط و مستقر در مجتمع مس سونگون که تا پایان مهلت ثبت نام حداقل به مدت 11 سال در این شرکتها در یکی از قراردادهای مرتبط با شرکت مس (مجتمع مس سونگون) مشغول به کار بوده و سوابق کاری آنها به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد (مختص 14 نفر پیمانکاران سونگون بخش دیپلم).
ه- فرزندان بازنشستگان، فوت شدگان و ازکارافتادگان مجتمع مس سونگون که محل تولد آنها خارج از مناطق اعلام شده است.
و- متقاضیانی که پدر آنان متولد یکی از روستاهای سونگون، زرینکاب یا کیکاور باشد (با تأییدیه واحد حقوقی مجتمع سونگون).
نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان پس از مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن حداکثر تا پایان روز جمعه مورخ 1401/12/05 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند:
1- واریز مبلغ 2/400/000 ریال (معادل دویست و چهل هزار تومان) به صورت الکترونیکی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی دانشگاه صنعتی سهند تبریز به عنوان هزینه ثبت نام.
توجه: وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
2- داوطلبان می بایست مدارک ذیل را اسکن کرده و فایل مربوطه را در سایت ثبت نام بارگذاری نمایند:
1- عکس پرسنلی داوطلب (سایز 4*3)
2- مدرک فراغت از تحصیل
3- کارت ملی (یا برگه ثبت نام کارت ملی)
4- شناسنامه (تمام صفحات)
5- کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (کارت خدمت قدیمی پشت و رو اسکن گردد)
6- مدارک بومی بودن
7- مدارک سوابق پرداخت حق بیمه و مرتبط که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی شهرستان ورزقان رسیده باشند. نام شعبه و کارگاه و جزئیات سوابق کار به طور کامل قید شده باشد. جدول سوابق کاری مشابه نمونه ارائه شده در انتهای آگهی ارسال گردد.
8- مدارک و مستندات ایثارگری
9- مدارک و مستندات بازنشستگی مس، حوادث ناشی از کار در پیمانکاران و از کار افتادگی والدین ناشی از کار و فوت شدگان در شرکت مس
10- حکم کارگزینی (جهت آزمون پیمانکاران داخلی)
11- تکمیل کامل و دقیق فرم پیوست شماره 1 و 2 (جهت آزمون پیمانکاران داخلی) (لازم به ذکر است، فرم های شماره 1 و 2 به صورت کامل تکمیل گردند و هر دو فرم الزاما به مهر و امضای مدیر عامل یا مدیر اداری شرکت فعلی متقاضی برسند.)
تبصره 9: افراد متقاضی در آزمون پیمانکاران داخلی می بایست نسبت به ارائه کلیه مدارک درخواستی عمومی و آیتم های 10 و 11 اقدام نمایند. بدیهی است مابقی افراد نیازی به ارائه مدارک آیتم های 10 و 11 را ندارند.
توجه: عکس پرسنلی باید در قالب فایل JPG بوده و حجم آن بیشتر از 40 کیلوبایت نباشد. سایر موارد اسکن شده نیز باید در قالب فایل های JPG یا PDF بوده و حجم آنها بیشتر از 211 کیلوبایت نباشد.
سایر توضیحات
1- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد. (دریافت کد رهگیری به منزله تأیید نهایی ثبت نام نمی باشد)
2- داوطلبان باید به صورت دورهای قبل از پایان مهلت ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تأییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.
3- لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند و اطلاعات تماس شخصی خود (شماره تلفن همراه) را ارائه نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند. بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون، مصاحبه، اعلام نتایج و حتی پس از بکارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارک مشاهده شود، ضمن ممانعت از ادامه کار، اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت.
4- داوطلبان برای آگاهی از همه مراحل (ساعت، تاریخ و محل آزمون) به دلیل تغییرات احتمالی به صورت مستمر به آدرس اینترنتی مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی سهند مراجعه نمایند.
5- هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یکی از آزمون ها و یک مقطع، رشته و گرایش (فقط یک کد رشته امتحانی) را دارد. متقاضیان بر اساس ضوابط و مقررات قانون کار به صورت قرارداد تأمین نیرو جذب می گردند.
6- چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضی به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.
7- جذب افراد دارای معافیت پزشکی در صورت قبولی پس از تایید مرکز طب صنعتی و در صورت انطباق با شرایط شغل امکان پذیر می باشد.
8- داوطلب با علم و آگاهی کامل از شرایط و نحوه ثبت نام، در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرایط آگهی حق هرگونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت.
توجه: در کلیه مراحل ممکن است در صورت نیاز به صورت پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی صورت پذیرد. لذا، لازم است در درج اطلاعات در سامانه ثبت نام آزمون و شماره تلفن تماس دقت کافی مبذول گردد.
دریافت کارت آزمون
1- دریافت کارت از طریق سایت مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی سهند طبق کد رهگیری ارائه شده، امکان پذیر است. داوطلب می بایست نسخه چاپی کارت را در روز آزمون با خود همراه داشته باشد.
2- محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.
توجه: صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهند شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب شرایط مندرج در آگهی را دارا نبوده، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد
3- ضروری است داوطلبان به هنگام حضور و شرکت در جلسه آزمون علاوه بر کارت ورود به جلسه، کارت ملی خود را نیز همراه داشته باشند.
نحوه برگزاری آزمون
1- آزمون به صورت چهارگزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
2- آزمون مقطع دیپلم شامل 100 سؤال در زمینه معارف اسلامی، علوم اجتماعی، زبان و ادبیات فارسی، ریاضی، هوش، زبان انگلیسی و فناوری اطلاعات می باشد.
3- آزمون مقاطع فوق دیپلم و بالاتر شامل 51 سؤال عمومی و 51 سؤال تخصصی می باشد. سؤالات عمومی شامل معارف اسلامی، علوم اجتماعی، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی و فناوری اطلاعات بوده و سؤالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهند بود (منابع آزمون در بخش ثبت نام سامانه موجود می باشند).
تبصره 14: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می شود.
اعلام نتایج آزمون
در کلیه مقاطع آزمون یک برابر ظرفیت مورد نیاز در هر کد رشته امتحانی از بین افرادی که حائز بیشترین امتیاز در آزمون گردیده اند جهت بررسی نهایی معرفی خواهند گردید و پس از آن مصاحبه حضوری و روانشناختی صورت می پذیرد و در صورتی که فرد حد نصاب قبولی در مصاحبه حضوری و روانشناختی را کسب ننماید، فرد مذکور حذف و مجددا در همان سهمیه جایگزین اعلام میگردد.
داوطلبان در صورت بروز مشکل در مراحل ثبت نام، می توانند در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه؛ ساعت 9 تا 13 و 14 تا 17) با شماره تلفن 33459127-041 تماس حاصل نمایند.
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون

 

+ دانلود دفترچه شرایط (PDF)
+ دانلود منابع آزمون
+
فرم پیوست شماره 1
+ فرم پیوست شماره 2
تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 20 اسفند 1401 


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده آگهی در سایت مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی سهند کلیک نمایید

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=67221
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 4k