جزئیات بیشتر در مورد خبر

استادان حق التدریس تا پایان هفته برای ثبت ‌نام فرصت دارند

جهت ورود به صفحه اخبار جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اینجا کلیک نمایید
جهت ورورد به صفحه اخبار استخدام دانشگاه آزاد اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مرداد 97: شروع ثبت نام جذب هیات علمی دانشگاه آزاد از هفته اول شهریور

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه برای اولین بار ارزیابی علمی استادان حق‌التدریس را شروع کردیم، گفت: در سال آینده از همکاری‌ افرادی استفاده خواهیم کرد که ارزیابی آموزشی و پژوهش قابل قبولی داشته باشند.
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد، گفت: در مسیر کیفی‌سازی نظام آموزشی دانشگاه، امسال برای اولین بار ارزیابی علمی استادان حق‌التدریس را شروع کردیم. طبیعی است در سال آینده از همکاری‌ افرادی استفاده خواهیم کرد که ارزیابی آموزشی و پژوهش قابل قبولی داشته باشند.

وی ادامه داد: تا روز گذشته حدود 12 هزار نفر از افرادی که قبلا با دانشگاه همکاری داشتند وارد سامانه شدند و اطلاعات علمی خودشان را وارد کردند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کسانی که برای ثبت اطلاعات با مشکل مواجه هستند، می‌توانند با کارشناسان تماس بگیرند و مشکلاتشان را در میان بگذارند.

* استادان حق التدریس تا پایان هفته برای ثبت‌نام فرصت دارند

رهایی افزود: این ثبت‌نام‌ها ادامه دارد افرادی که موفق به ثبت‌نام نشدند تا پایان هفته جاری مهلت دارند اطلاعات خود را وارد سیستم کنند. از پایان هفته جاری ارزیابی اطلاعات شروع می‌شود و به تدریج افرادی که شرایط قابل قبولی داشته باشند، مجوز تدریس برای سال تحصیلی آینده دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به جذب اعضای هیات علمی جدید بیان کرد:واحدها باید براساس دستورالعملی که به واحدهای دانشگاهی ابلاغ شد، اطلاعات اعضای هیات علمی را وارد سامانه می‌کنند. هر کدام از واحدهای دانشگاهی برای هر رشته‌ محل خود باید حداقل عضو هیات علمی مورد نیاز را داشته باشند که این مورد در اداره کل آموزش و گسترش دانشگاه بررسی می‌شود و به طور مستقل واحدها هم نیاز خودشان را وارد می‌کنند و این دو آمار با هم تطبیق داده می‌شود.

رهایی تصریح کرد: این بررسی باعث می‌شود که در سال‌جاری تعداد قابل قبولی اعضای هیات علمی جدید وارد دانشگاه شوند که این به عنوان خون تازه‌ای خواهد بود که وارد کالبد دانشگاه می‌شود و باعث خواهد شد در مسیر جذب دانشجوی بهتر گام‌های جدی برداریم.

* پایان مرداد؛ آخرین مهلت ثبت اطلاعات نیازسنجی واحدها

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی درباره جزئیات فراخوان جذب، گفت: واحدها تا پایان این ماه فرصت دارند که این اطلاعات را وارد کنند. در ادامه گزارش آن برای هیات مرکزی جذب ارسال می‌شود و بعد از تایید هیات مرکزی جذب در هفته اول شهریور ماه ثبت نام متقاضیان آغاز می شود.

* برگزاری همایش معاونان آموزشی دانشگاه در شهریور

وی ادامه داد: تدابیر گسترده برای ارزیابی کیفی در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری تدوین شده است که پنجم و ششم شهریور در همایش معاونان آموزشی دانشگاه ارائه می‌شود و کمک قابل توجهی به ارتقای آموزشی دانشگاه خواهد کرد.

رهایی اضافه کرد: فردا در جلسه‌ای مشورتی به صورت ویدیو کنفرانس، تدابیر شروع موفق سال تحصیلی را با معاونان آموزشی 31 استان بررسی خواهیم کرد. امیدواریم با این برنامه‌‌ریزی‌ها سال تحصیلی 97-98 را دقیق شروع کنیم و برای مجموعه دانشجویان و استادان و دانشگاه سال موفقی را در پیش داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : پاز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:36

  کد دیدگاه : 1909889

  من سال 95 و بعد از گذروندن هفت خوان رستم بالاخره کارام اوکی شد و سازمان مرکزی حکم داد به دانشگاه که باهام قرارداد ببندن… رفتم دانشگاه گفتن قرارداد نمیبندیم باهات … پرسیدم چرا … مگه خودتون اعلام نیاز نکرده بودین؟ گفتن چرا ولی الان دیگه دانشجو کم شده … استاد لازم نداریم و خیلی راحت پروسه ی 3 ساله ای که گذرونده بودم رو ……. تازه بعدش هم عصبانی شدن که چرا هی میرم و میام و پیگیری میکنم … هیچ کس هم پاسخگو نبود

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:04

  کد دیدگاه : 1907027

  سامانه جذب دانشگاه آزاده لینکش چیه؟ چرا کار نمی کنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:08

   کد دیدگاه : 1907038

   جهت ورود به سامانه جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اینجا کلیک نمایید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:39

  کد دیدگاه : 1899327

  من دکترا دارم.هر دانشگاهی میرم برای حق التدریس قبول نمی کنن.۱۲ مقاله داخلی دارم ۲ مقاله ISI.هر جا میرم یه بهانه دارن.برای هیات علمی هم چند بار اقدام کردم رفتم مصاحبه در حالیکه رزومه ام خوب بود ولی بازم استخدام نشدم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بنده خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:45

  کد دیدگاه : 1873906

  پروسه جذب واقعا وحشتناکه. تازه پس از طی مرحله آخر از بین سه چهار نفری که باقی میمونن و همگی بعلت رفت و آمدهای بسیار با هم آشنا هم شده اند، میبینیم که کسی استخدام شده که از ابتدا بین ما 4 نفر نبوده. اون از همه غم انگیزتره چون خستگی به تن آدم میمونه.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : باقری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:15

  کد دیدگاه : 1871831

  سلام من کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارم و چون آشنا و به قولی پارتی نداشتم هرکجا برای تدریس رفتم بهم درس ندادن ولی کسانی هستند در دانشگاه تدریس میکنند که هنوز دانشجوی ارشد هستند . آیا من میتوانم در این جذب هییت علمی شرکت کنم فراخوان شهریور ؟ کسانی هم هستند مه با رابطه و پارتی با مدرک ارشد هییت علمی شدند. کاش ما هم در درگاه خدا یه راهی برامون باز میشد!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بیگی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:06

   کد دیدگاه : 1962453

   کارشناس ارشد حقوق واقعا چرا باید به هیئت علمی شدن فکر کنید واقعا حداقل برای رشته های شما وقت تلف کردنه

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...