جزئیات بیشتر در مورد خبر

کاهش 50 درصدی شکایت و تنش بین کارگر و کارفرما

جهت مشاهده آخرین اخبار مشاغل سخت اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مشاغل خانگی اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اخبار حوادث ناشی از کار اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی استانداری خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک کنید


خبر 11 اردیبهشت 96: صدور مجوز ایجاد 4000 شغل خانگی در چند سال اخیر (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که در طول چند سال اخیر هر سال سه نوبت سبد کالا در بین جامعه هدف ۵۸ هزار نفری توزیع شده است، گفت: در این مدت 4000 مجوز مشاغل خانگی در استان صادر شده است.

به گزارش ایسنا، «محمد سنجری» امروز(دوشنبه 11 اردیبهشت‌ماه) در مراسم تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید اظهار کرد: در حوزه روابط کار دو وظیفه تنظیم و صیانت از نیروی کار را برعهده داریم.

وی با بیان این‌که از سال 92 تاکنون شاهد کاهش 50 درصدی شکایت و تنش بین کارگر و کارفرما هستیم که یکی از علل بهبود وضعیت کسب و کار و رونق و رضایت از شرایط کار در جامعه است، افزود: تسریع در رسیدگی به امور از شاخص‌هایی است که موجب رضایت مردم می‌شود در این مدت زمان رسیدگی به شکایات از 40 روز در گذشته به 10 روز کاهش پیدا کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که تا سال گذشته حوادث ناشی از کار 64 درصد نسبت به سال 92 کاهش یافته است، گفت: شمار حوادث از 97 مورد در سال 92 به 52 حادثه در سال گذشته رسیده است.

سنجری ادامه داد: 3000  درخواست مشاغل سخت و زیان‌آور در کمیته‌های ما با حداقل زمان 20 روز رسیدگی و به سازمان تأمین اجتماعی ارجاع شده است.

وی با اشاره به این‌که در این مدت 68 درصد آموزش‌ها ایمنی افزایش یافته، افزود: در بحث ایمنی پیمانکاران 240 شرکت ملزم به أخذ تائید صلاحیت ایمنی شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی یادآور شد: طی چند سال اخیر شاهد رشد 32 درصدی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در سطح استان بوده‌ایم و هم اکنون تعداد تشکل‌ها 240 مورد است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...