جزئیات بیشتر در مورد خبر

افزایش حقوق کارکنان دولت که تاکنون از سطح پایین برخوردار بودند

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید


خبر 20 بهمن 96: ضرورت توجه دولت به کاهش فقر و افزایش حقوق کارمندان

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور گفت: دولت باید لایحه بودجه را در جهت کاهش فقر و تقویت حقوق‌بگیران سطح پایین جامعه متمرکز می‌کرد.

جبار کوچکی نژاد شامگاه پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت در واکنش به گمانه‌زنی‌ها مبنی بر امکان کنار گذاشتن لایحه بودجه دولت در کمیسیون تلفیق اظهار کرد: دولت باید لایحه بودجه را در جهت کاهش فقر و تقویت حقوق‌بگیران سطح پایین جامعه متمرکز می‌کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید حقوق کارکنان دولت که تاکنون از سطح پایین برخوردار بودند افزایش پیدا می‌کرد افزود: پیشنهاد افزایش 10 تا 20 درصدی حقوق دریافتی کارمندان سطح پایین، بسیار مطلوب بود و مجلس از این پیشنهاد حمایت می‌کند.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 کل کشور با اشاره‌ به اشکال لایحه بودجه در هدفمندی یارانه‌ها گفت: به اعتقاد من افزایش حامل‌های انرژی در این زمان برای مردم مشکل‌ساز است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس با ماده 4 و 18 پیشنهادی دولت مخالفت کرده تصریح کرد: دولت در تلاش است تا 18 هزار میلیارد تومان درآمد از افزایش حامل‌های انرژی داشته باشد که در این شرایط مردم باید بنزین را با نرخی بالای 1500 تومان بخرند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مجلس به‌شدت با افزایش حامل‌های انرژی مخالف است خاطرنشان کرد: افکار عمومی نشان داد که مجلس در رابطه با افزایش حامل‌های انرژی کار درستی کرده است و دولت نیز باید این دغدغه همگانی را بپذیرد.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...