جزئیات بیشتر در مورد خبر

بیش از 2 هزار معلم در آستانه بازنشستگی هستند

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک نمایید


خبر 16 بهمن 97: ضرورت جذب 13 هزار نیرو در آموزش و پرورش استان اصفهان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: ۳۴ هزار و ۵۴۰ نفر نیرو در آموزش و پرورش استان اصفهان نیاز است اما تنها ۲۸ هزار نفر نیرو وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، محمد میرپور صبح امروز (سه شنبه) در جمع اهالی رسانه اظهار کرد: در خصوص نیروی انسانی استان اصفهان، با توجه به این که این استان یکی از چهار استانی است که با کمبود نیرو مواجه است، ٣۴ هزار و ۵۴٠ نفر نیروی مورد نیاز است اما نیروی موجود ٢٨ هزار نفر است. هزار و ٨٠٠ نفر مرخصی و بیش از ٢ هزار نفر در آستانه بازنشستگی هستند. کمبود نیروی انسانی ١٣ هزار نفر است.

وی ادامه داد: خرید خدمات در نظام آموزشی به استناد ماده ۴١ مصوبه ١٣٩٣ و دستور سال ١٣٩۶ رئیس جمهور انجام شده است. در این قانون می‌توانیم از مؤسسات غیر دولتی استفاده کنیم. سه سال است در قانون بودجه آمده و مؤسسات غیر دولتی در قالب قرارداد به عنوان خدمات دهنده با آموزش پرورش همکاری می‌کند و هیچ رابطه استخدامی با این نیروها وجود ندارد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: اعتبارات آموزش و پرورش از سال ١٣٨٨ تا کنون ملی و تأمین اعتبار با وزارت خانه است. اعتبار در اختیار قرار گرفته از وزارت‌خانه برای اصفهان تا هفته گذشته تنها ٣٧ درصد بود و از هفته گذشته ٢٠ درصد دیگر اعتبار دریافت شده است. هر مؤسسه غیر دولتی که به آموزش و پرورش درخواست دهد در صورتی که نیاز باشد، قراردادی با وی بسته می‌شود. زیر ۶٠ درصد هزینه‌های خرید خبر پرداخت شده است.

میرپور تصریح کرد: در خصوص مدارس فرسوده، دستگاه همکاری در کنار آموزش و پرورش، به نام سازمان نوسازی و تجهیز مدارس وجود دارد که کارهای عمرانی آموزش و پرورش را انجام می‌دهد.

وی گفت: بر اساس اطلاعات سازمان نوسازی مدارس، ٣٢ درصد مدارس مستحکم، ۴٠ درصد نیاز به استحکام و ٢٨ درصد تخریبی هستند. دست تک تک خیرین مدرسه ساز را می بوسم. اصفهان یکی از استان‌هایی است که بهترین کیفیت را در جذب خیرین دارد. اگر خیرین به کمک آموزش و پرورش نیایند، آموزش و پرورش با مشکل روبرو می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : M

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:51

  کد دیدگاه : 2178999

  با سلام خدمت شما بزرگواران همسر من شش ساله معلم خرید خدمات است ن حقوقی سر ماه دریافت میکنند ن مزایا و عیدی دارند و الان بعد از شش سال شغل معلمی بخاطر مدرکش که فوق دیپلم است نمیتواند به شغل معلمی ادامه دهدو قانون جدید است که لیسانس میگیرند برای نیروی خرید خدمات چرا این قانون شش سال پیش نزاشتن که این معلم ها بتونن دنبال شغل دیگری برونند و راه به تکلیف خود ببرند الان بعد از شش سال معلم بودن و با جون و دل کار کردن باید این کار را بخاطر مدرک رها کنند همسر من هم اکنون در حال لیسانس گرفتن است و ماهی چندو چند شهریه میدهد ولی نمیتواند اکنون معلم باشد الان بعد از شش سال با این وضع کار پیدا کردن خیلی سختههه همسر من بخاطر حقوق کمی که میگرد از معلمی مجبور است بعد اظهر ها کار کند تا اخر شب این حق نیست که بعد از شش سال از شغل معلمی بیرون ببیاید بخاطر مدرکش خدا شاهداست همسر من از جون و دل برای بچه ها زحمت میکشد و شغل معلمی را بسیار دوست دارد ترو خدا اگه کاری دست شما بزرگواران است برای اینگونه معلمان انجام دهید و یه ازمونی برای معلمان دارای مدرک فوق دیپلم در اموزش و پرورش بگذارید و از همه ی شهر ها و استان ها نیزو جذب کنیید الان فقط ازمون استخدامی برای لیسانس ها است و همسر من بخاطر مدرکش نمیتوانند در این ازمون ها شرکت کند یا این ازمون ها مربوط به استان اصفهان نیست خواهشی که از شما بزرگواران دارم یا یک ازمون بگذارید یااینگونه معلم هارا نگه دارید در اموزش و پرورش ولی حقوقشان را نسبت به مدرک که دارنند بدهید و حقوق اینگونه معلم ها را سر هر ماه بدهید ن بعد از ده ماه خیلی از معلم ها هستند که استخدام هستند و با مدرک فوق دیپلم وارد اموزش و پرورش شده اند بعد از چند سال مدرک لیسانس گرفتند درسته قانون قانونه و حق حقه ولی اینگونه معلم ها هم حق نیست که بخاطر مدرکشان از کار بیکار شوند خوب دارن لیسانس میگرنند و درس میخونند با همه ی شرایط این شغل کنار امدنند شش سال خدمت کردنند حق نیست که از کار بیکار شونند ممنون از شما بزرگواران

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...