جزئیات بیشتر در مورد خبر

طرح ورود دانشجو معلمان پس از دو سال به کلاس درس منتفی شد

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید


خبر 3 تیر 98: طرح 3 ساله کردن آموزش دانشجو معلمان در دست بررسی

حسین خنیفر گفت: طرح ورود دانشجو معلم بعد از دو سال به کلاس درس که برای جبران کمبود معلم مطرح شده بود عملی نشده و منتفی شد

حسین خنیفر، رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، درباره نتیجه طرحی که بر اساس آن دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان بعد از دو سال از تحصیل جهت جبران کمبود معلم مشغول به تحصیل می‌شوند اظهار کرد: این طرح صرفا یک پیشنهاد بود که عملیاتی نشد.

وی در ادامه گفت: طرح ورود دانشجو معلم بعد از دو سال به کلاس درس که برای جبران کمبود معلم مطرح شده بود عملی نشده و منتفی شد.

وی در ادامه درباره علت اجرایی نشدن گفت: اینکه دانشجو معلمانی که باید۴ سال به تحصیل بپردازد، ولی بعد از دو سال سر کلاس درس حاضر شود درست نیست و مثل این است که پزشکی درس خود را تمام نکرده و به تمام مسائل پزشکی مسلط نشده به طبابت بپردازد.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا طرح جدیدی در دست بررسی است یا خیر گفت: در آموزش تمام تلاش ما این است که دانشجو ۴ سال را به صورت کامل طی کند. در این راستا و برای جبران کسری معلم طرح ۳ ساله کردن آموزش دانشجو معلمان را مطرح کرده بودیم البته نه با حذف واحد درسی بلکه با دادن ۱۲ تا ۱۳ واحد درسی در تابستان به دانشجویان تا زودتر فارغ التحصیل شوند که در دست بررسی است.

منبع: خبرگزاری میزان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:49

  کد دیدگاه : 2377412

  به نظرمن سه ساله کردن دانشگاه فرهنگیان-حذف شرط معدل حداقل15-اجباری کردن دوره اموزشی سربازی وعدم اعمال حداقل حقوق دانشجومعلمان وهمچنین عدم اعمال نظام رتبه بندی معلمان همگی باعث تضعیف دانشگاه فرهنگیان وکاهش جذب رتبه های برتردرسالهای اینده وپشیمانی رتبه های برترجذب شده درسالهای قبل خواهدشد .مسلما ارتقاکیفی ونه کمی این دانشگاه نتیجه مطلوبی درپی خواهد داشت.میتوان رتبه های برترراهم ازطریق کنکوروهم ازطریق ماده 28 بااعمال شرایط سخت وبهبود کیفیت ومزایای این دانشگاه جذب نمود.

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...