جزئیات بیشتر در مورد خبر

ظرفیت پذیرش در چهارمین آزمون استخدامی بیش از 11 هزار نفر است

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی دستگاه های اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید


خبر 1 شهریور 96: ظرفیت پذیرش نیرو در چهارمین آزمون استخدامی فراگیر چقدر است؟ (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مشاور عالی سازمان سنجش: ظرفیت پذیرش در چهارمین آزمون استخدامی بیش از 11 هزار نفر است
تهران- ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، ظرفیت پذیرش در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور را 11 هزار و 126 نفر اعلام کرد.
حسین توکلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 96، در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز جمعه، سوم شهریورماه در 53 شهرستان مختلف و 118 حوزه امتحانی با حضور 402 هزار و 430 داوطلب برگزار می شود.
وی ادامه داد: کارت شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 96 از روز گذشته، 31 مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org نسبت به مشاهده و پرینت کارت تا ساعت 24 فردا، پنجشنبه دوم شهریورماه اقدام کنند.
وی افزود: تا صبح امروز، اول شهریورماه تعداد 157 هزار و 152 داوطلب، کارت آزمون خود را دریافت کرده اند.
**مهلت ثبت نام دوره های کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 5 شهریور پایان می پذیرد
مشاور عالی سازمان سنجش همچنین اعلام کرد: مهلت ثبت نام برای پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (کارشناسی ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهرماه 96 از روز یکشنبه، 29 مردادماه آغاز شده و روز یکشنبه 5 شهریورماه پایان می پذیرد.
وی ادامه داد: تا صبح امروز تعداد 14 هزار و 796 داوطلب برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) ثبت نام کرده اند.
توکلی ظرفیت پذیرش در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (کاردانی به کارشناسی) دانشگاه جامع علمی کاربردی را 181 هزار و 725 نفر ذکر کرد.

منبع: خبرگزاری ایرنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...