اطلاعات بیشتر

استخدامی های نیروگاه بندرعباس لغو نشده است

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی وزارت نیرو اینجا کلیک کنید


مدیر روابط عمومی نیروگاه بندرعباس با تاکید بر اهمیت موضوع استخدام در کشور و توانیر خاطرنشان کرد: برای ادامه روند استخدامی ها و شروع بکار نیروهای جدید نیاز به فراهم شدن شرایط و امکانات جدیدی است که مدیران نیروگاه با هماهنگی و اطلاع توانیر در پی ایجاد آن هستند و از این بابت هیچ نگرانی ای وجود نخواهد داشت. ما شایعات بوجود آمده مبنی بر لغو استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اردیبهشت 94 این نیروگاه را تکذیب می کنیم.
قلندر زاده در این خصوص به برق نیوز گفت: ما شایعات بوجود آمده مبنی بر عدم استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اردیبهشت 94 را تکذیب کرده و این اطمینان را به داوطلبان خواهیم داد که مصاحبه های آزمون استخدامی برگزار و مراحل بعدی استخدام نیز طی خواهد شد.
به گزارش برق نیوز، مدیر روابط عمومی نیروگاه بندرعباس با تاکید بر اهمیت موضوع استخدام در کشور و توانیر خاطرنشان کرد: برای ادامه روند استخدامی ها و شروع بکار نیروهای جدید نیاز به فراهم شدن شرایط و امکانات جدیدی است که مدیران نیروگاه با هماهنگی توانیر در پی ایجاد آن هستند و از این بابت هیچ نگرانی ای وجود نخواهد داشت.
وی در ادامه بیان داشت: برای برگزاری یک آزمون استخدامی و پذیرش نیروهای جدید مراحل اداری و روند قانونی خود طی شده و بعد از نیاز سنجی اقدام به استخدام می شود که با وجود این مراحل و هزینه های صورت گرفته امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.
کارشناس مدیریت منابع انسانی نیروگاه بندرعباس هم در این خصوص اظهار داشت: تماس های زیادی با این نیروگاه گرفته می شود و از امکان لغو آن وال می کنند که باید بگوییم چنین چیزی صحت نداشته و مصاحبه هاو استخدام نیروگاه صورت خواهد پذیرفت.
عابدی در خصوص زمان برگزاری مصاحبه ها اعلام داشت: فعلا بصورت دقیق مشخص نیست و با مکاتباتی که با توانیر انجام شده است شرایط برای این استخدامی در حال مهیا شدن است.
وی در پاسخ به این سوال خبرنگار برق نیوز مبنی بر برگزاری مصاحبه ها در سال 94 گفت: نمی توان به صراحت اعلام کرد که حتما در سال 94 مصاحبه ها برگزار می شود. احتمال اینکه مصاحبه ها و بقیه مراحل استخدامی به سال 95 بیفتد زیاد است و لذ از پذیرفته شدگان تقاضا داریم با صبوری منتظر اعلام زمان برگزاری مصاحبه ها باشند و به شایعات توجه نکنند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...