اطلاعات بیشتر

شرایط استخدامی معلمان و مربیان حق التدریس


بروز شده در اردیبهشت 89

رئيس مركز آموزش نيروي انساني، آمار و فناوري وزارت آموزش و پرورش گفت: به دنبال اجرايي نمودن قانون تعيين تكليف استخدام معلمان حق‌التدريس و آموزشياران نهضت سوادآموزي در وزارت آموزش و پرورش، شرايط لازم براي استخدام اين افراد اعلام شد.
اسدالله اسدي گرمارودي، رئيس مركز آموزش نيروي انساني، آمار و فناوري وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام مطلب فوق، شرايط لازم استخدام اين افراد را به شرح زير اعلام كرد:
١- معلمان حق‌التدريس كد دار با مدرك كارشناسي و بالاتر با حداقل ‌٤ سال سابقه تدريس مستمر، شاغل بودن تا پايان سال تحصيلي ‌١٣٨٨-1387 و داشتن ميانگين حداقل ‌١٢ ساعت تدريس در هفته در چهار سال گذشته.

٢- معلمان حق‌التدريس كد دار با مدرك كارداني و حداقل ‌٥ سال سابقه تدريس مستمر، شاغل بودن تا پايان سال تحصيلي ‌١٣٨٨-1387 و داشتن ميانگين حداقل ‌١٢ ساعت تدريس در هفته در پنج سال گذشته.

٣- معلمان حق‌التدريس كد دار با مدرك ديپلم (اولويت با معلمان كوچ‌رو و مناطق محروم است) با حداقل ‌٧ سال سابقه تدريس مستمر، شاغل بودن تا پايان سال تحصيلي ‌١٣٨٨-1387 و داشتن ميانگين حداقل ‌٢٤ ساعت تدريس در هفته در هفت سال گذشته.

٤- آموزشياران نهضت سوادآموزي كه بعد از تاريخ ‌٨/٨/١٣٨٠ در نهضت سوادآموزي داراي بيش از ‌٦٠ ماه سابقه خدمت باشند به شرط شاغل بودن در نهضت سوادآموزي و داشتن حداقل مدرك كارداني با اولويت رشته‌هاي مرتبط و مدرك تحصيلي بالاتر و سنوات خدمت در صورت داشتن مدرك كارشناسي و بالاتر
شايان ذكر است در اجراي قانون فوق، وزارت آموزش و پرورش از بين واجدين شرايط بر حسب بالاترين سنوات خدمت و ميانگين تدريس هفتگي، ‌٢٦٠٠٠ نفر (‌٤٠٠ نفر شاغلين كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان ، ‌٣٠٠٠ نفر آموزشيار نهضت سوادآموزي و ‌٢٢٦٠٠ نفر از معلمان حق‌التدريس كددار) را صرفاً براي خدمت در دوره ابتدايي به استخدام درمي‌آورد.
به همين منظور حسب دستور وزير محترم آموزش و پرورش در راستاي شفاف سازي و جلوگيري از تضييع حقوق معلمان محترم حق‌التدريس، اسامي تمامي معلمان حق التدريس كد دار واجد شرايط براي انتخاب اولويت‌هاي استخدامي در سال جاري به تفكيك استان‌، منطقه خدمت و سنوات تدريس در سايت www.medu.ir/meduDocs/tadrisدرج گرديده است (اسامي آموزشياران واجد شرايط استخدام از طريق نهضت سوادآموزي اعلام مي‌گردد.)
افراد ذي‌نفع ضمن دقت در ليست اعلام شده در صورت وجود مشاهده هرگونه مغايرت و اعلام آن در سايت، لازم است مراتب را به صورت مكتوب به امور اداري اداره كل آموزش و پرورش استان مربوطه اطلاع داده و تا حصول نتيجه كار را دنبال نمايند. امور اداري ادارات كل آموزش و پرورش استان‌ها نيز موظفند ضمن رسيدگي سريع به اعتراضات احتمالي به نحوي كه هيچ اعتراضي باقي نماند در اولين فرصت نتايج را در پايگاه اطلاعات آماري وزارت آموزش و پرورش ثبت نمايند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : شاپور

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:25

  کد دیدگاه : 1439396

  چگونه بدون ازمون به استخدام اموزش وپرورش دربیام..
  ۸سال تجربه تدریس درمدارس سما بامدرک لیسانس ادبیات درمقطع راهنمایی..متولد۱۳۵۷از ابهرزنجان

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شاپور

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:22

  کد دیدگاه : 1439393

  بنده متولد۱۳۵۷ درشهرستان ابهر ۸سال درمدرسه سما بامدرک لیسانس ادبیات فارسی مشغول بکارهستم..چگونه به استخدام اموزش وپرورش دربیاورم…باسپاس

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سمیه زارع

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:31

  کد دیدگاه : 1291657

  با سلام خواهشمندم جواب سوال منو بدهید،من چجوری میتونم معلم شرکتی یا حق التدریس یشون،لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : vahidehg

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:46

  کد دیدگاه : 5702

  امین احمدزاده اهل کجاست؟خیلی برای من آشناست البته اسمشون.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : vahideh

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:31

  کد دیدگاه : 5699

  آگهیهای استخدام به موقع به ایمیل من نمیاد لطفابه موقع بفرستید.تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:26

   کد دیدگاه : 5715

   با سلام شما مشترک خبرنامه ایران استخدام شده اید؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : غلام بهمنی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:07

    کد دیدگاه : 1180244

    با سلام و سپاس از اطلاع رسانی به موقع شما .میشه بفرمایید نیروهای جدیدی که کد ندارند چطور میتونن بیان ومتقاضی حق التدریسی در مقاطع مختلف آموزشی بشن؟ ممنون اگه جوابمو محبت کننید.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ترابی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:05

     کد دیدگاه : 1359853

     سلام چطوری میتونم معلم شرکتی ویا حق التدریسی بشم میشه راهنمایی بکنین

     پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...