جزئیات بیشتر در مورد خبر

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار زرند گفت: پشتوانه حقیقی اشتغال در کشور به فعالیت کارگران برمی‌گردد و کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور برعهده دارند.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک کنید


به گزارش خبرگزاری فارس از زرند، علی صادق‌زاده صبح امروز در جلسه کمیسیون کارگری شهرستان زرند با گرامیداشت هفته تعاون و خانواده اظهار داشت: پشتوانه حقیقی اشتغال در کشور به فعالیت کارگران بر می‌گردد و کارگران نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت کشور برعهده دارند.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار زرند با تأکید بر رسیدگی به مشکلات صنفی کارگران ابراز داشت: همه ما در برابر حق و حقوق کارگران و صیانت از این قشر زحمتکش مسؤول هستیم و همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مربوطه می‌تواند مسیر حل و فصل مشکلات جامعه کارگری را هموار سازد.
وی افزود: در شهرستان زرند با همدلی و هماهنگی که میان مسوولان وجود دارد، اقدامات خوبی در بخش صنعت و اشتغال صورت گرفته و با برگزاری آزمون اخیر شرکت فولاد زرند ایرانیان و جذب نیروهای بومی شاهد کاهش بیکاری در سطح شهرستان زرند هستیم.
صادق‌زاده به اهمیت موضوع ایمنی در معادن و صنایع تأکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت ایمنی در معادن و کارخانجات، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بایستی بر اساس قانون کار، نظارت و دقت کافی در این مورد داشته باشد و می‌طلبد تمام کارگران در هر واحد تولیدی نماینده‌ای به اداره کار معرفی تا پل ارتباطی مناسبی برای رفع مشکلات ایشان به وجود آید.
در ادامه جلسه مهدی باصره سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان زرند اظهار داشت: با پیگیری‌های مجدانه مسوولان استان کرمان و شهرستان زرند در سطح کشور در صدد بخشودگی جرائم بیمه‌ای و راه‌اندازی مجدد معادن تعطیل شده شهرستان زرند هستیم که تحقق این امر توسعه و رونق اقتصادی این شهرستان را به ارمغان می‌آورد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...