اطلاعات بیشتر

 

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضاء هیئت دولت به دنبال اصلاح قانون کار در جهت حمایت بیشتر از بخش خصوصی هستند.

جهت مشاهده اخبار قانون کار اینجا کلیک کنید


به گزارش ایسنا، سمیه محمودی در همایش تجلیل از تعاونی‌های برتر شهرستان شهرضا اظهار کرد: فرهنگ تعاون در کشور باید اصلاح شود. متأسفانه هنوز مردم ما با مزایای بیشمار ایجاد تعاونی‌ها آشنا نیستند.
وی با اشاره به تسهیلات دولتی برای ایجاد تعاونی‌ها در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته گفت: این تسهیلات زمینه ایجاد زیرساخت‌های اقتصادی نظام مند در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته را فراهم کرده و باعث ایجاد اشتغال پایدار در این مناطق می‌شود.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مدیران اجرایی باید با ایجاد فرهنگسازی مناسب در این بخش و دعوت از کارآفرینان، زمینه تحقق سیاست‌های دولت و حل مشکلات مردم در این بخش را فراهم کنند.
محمودی گفت: در برنامه ششم توسعه به دنبال ایجاد اصلاحات و تقویت زیرساخت‌های اقتصادی هستیم و امید است با تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد ملی بخشی از این آرزو محقق شود.
وی اضافه کرد: شرکت تعاونی‌های مسکن در شهرستان شهرضا با تکمیل بیش از 1700 واحد مسکونی نشان دادند که ظرفیت و توان زیادی در این بخش دارند بنابراین باید از این امکان بالقوه برای حل معضلاتی نظیر اشتغال نیز استفاده شود.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...