اطلاعات بیشتر

ارائه  لایحه اداری و استخدامی شهرداری‌ها به مجلس

جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید


معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور گفت: نیروی انسانی شهرداریهای سراسر کشور، ۳ تا ۵ برابر حد بهینه است که دراین باره لایحه اداری و استخدامی شهرداری‌ها به مجلس ارائه شده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، هوشنگ خندان‌دل، در جمع شهرداران و و روسای شوراهای اسلامی شهرهای تابعه استان گلستان اظهار داشت: نیروی انسانی شهرداریهای سراسر کشور، 3 تا 5 برابر حد بهینه است که متاسفانه سبب ایجاد مشکلات بسیاری برای کارکنان سیستم اداری شهرداری‌ها شده و سازمان شهرداری‌های کشور درصدد ایجاد تدبیری اساسی در این خصوص است که امیدواریم با تصویب لایحه اداری و استخدامی شهرداری‌ها که از سوی دولت به مجلس ارائه شده اصلاحات و بازنگری‌های لازم انجام شود.
وی همچنین لایحه درآمد پایدار، لایحه مدیریت شهری، لایحه اداری و استخدامی، لایحه اصلاح قانون انتخاب شهرداران، لایحه دهیاریها را ازجمله مهمترین طرحهای تهیه شده وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور دانست که در دولت و مجلس، در حال طی مراحل قانونی تصویب است که امیدواریم با تصویب این لوایح، یک بستر محکم و گسترده در شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی ایجاد شود.
خندان‌دل تاکید کرد که ارائه خدمات فقط منوط به مسائل عمرانی و فنی نبوده و باید به مسائل اجتماعی و زیبایی شهر و ایجاد فضای مفرح نیز توجه جدی شود.
معاون عمرانی وزیر کشور اظهار داشت: سعی کرده‌ایم علاوه بر حل و فصل مسائل روزمره، زیربناهای ایجاد روابط پایدار را فراهم و بدین گونه مسائل بلندمدت شهرداری‌ها راحت‌تر رفع شود.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت، گفت: در حال طی یک دوره گذار اقتصادی هستیم و متاسفانه محدویت‌های بسیار زیادی در حوزه‌های اقتصادی ایجاد شده که رفع آن، نیازمند تدبیر و مشارکت عمومی است و گام‌های بسیار مهم و قابل توجهی در این راستا برداشته شده است.
خندان‌دل توجه به نحوه هزینه کردها را راهکاری اساسی دانست و گفت: بزرگترین پشتوانه شهرداری‌ها و شوراها، اعتماد عمومی است که اگر آسیب ببیند، با تزریق پول و هزینه قابل جبران نیست و مشارکت و رابطه با مردم، اصلی‌ترین پشتوانه کار کردن و مسئله کلیدی اداره امور کشور است.
وی افزود: بزرگترین پشتوانه شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی به عنوان مدیریت‌های شهری، اعتماد عمومی است که به پشتوانه و مدد قانون اساسی، یکی از دستاوردهای بسیار مهم انقلاب شکوهمند اسلامی است و مردم سالاری دینی، در این چارچوب و مسیر، معنای دیگری پیدا می کند.
وی، یکی از دلایل اصلی ناکارآمدی در کشور در عرصه‌های مختلف را تمرکز گرایی در گذشته را دانست که بر نظام تصمیم‌گیری و توزیع منابع حاکم بوده است که باید اصلاح شود و نهادهای عمومی غیردولتی به ویژه شهرداری‌ها، در صدر فهرست خدمات‌رسانی‌ها هستند و قدرت و پشتوانه آنان برگرفته از مشارکت مردمی است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : غلامحسین از کا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:04

  کد دیدگاه : 946923

  سلام و خسته نباشید چرا نیروهای ذخیره که در ازمون استخدامی اسفند نودو چهار قبول شدن و متاسفانه در مصاحبه رد شدن به کار نمیگرن مثل بانکها

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدوار به عنای

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:08

  کد دیدگاه : 911305

  کسی نیست جواب بده؟؟؟؟برام حیاتیه .یکی جواب بده .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدوار به عنای

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:25

  کد دیدگاه : 910128

  سلام.یعنی شهرداری ها به زودی ازمون استخدامی دارن؟میشه جواب بدین.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:08

   کد دیدگاه : 946932

   خدایی ما خیلی زحمت کشیدیم براحتی کنارمون زدن و گفتن ذخیره هستین .ما بخاطر شغل ازهمه زندگی عقب افتادیم ای کاش درس نمیخوندیم.چیزی فهمیدین به ما هم خبر بدین

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...