اطلاعات بیشتر

دولتی شدن شهرداری‌ها صحت ندارد

جهت ورود به صفحه جامع استخدام شهرداری ها اینجا کلیک نمایید


 قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها گفت: نگرانی درباره دولتی شدن شهرداری‌ها بی‌مورد است چرا که این موضوعات مطرح شده تنها در حوزه اصلاح برخی قوانین است؛ نه دولتی شدن شهرداری‌ها.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، خلیل راحتی صبح امروز در همایش شهرداران استان قزوین اظهار داشت: اخبار منتشر شده در مورد دولتی شدن شهرداری‌ها به هیچ عنوان با این معنا و مفهوم نبوده و تنها برخی از قوانین باید در این زمینه اصلاح شوند.

وی افزود: اصلاح این قوانین نه تنها به زیان شهرداری‌ها نبوده بلکه منافع بسیاری برای آنها در پی دارد این در حالی است که شهرداران در این زمینه نگرانی‌هایی دارند که نگرانی آنها بی‌مورد است.

قائم‌مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با انتقاد از سیاست‌های اشتباه شهرداری‌ها در سال‌های گذشته و جذب نیروی انسانی بیش از حد گفت: در سالیان گذشته به دلیل اینکه شهرداری‌ها درآمد خوبی داشته‌اند نیروی انسانی زیادی جذب کرده‌اند که هم‌اکنون در تأمین حقوق آنها دچار مشکل شده‌اند.

نیروهای مازاد شهرداری‌ها تعدیل نمی‌شوند

راحتی با اشاره به نگرانی برخی از کارکنان شهرداری در زمینه تعدیل نیروی انسانی عنوان کرد: اگر چه شهرداری‌ها به شدت باید به دنبال کاهش هزینه‌ها باشند ولی این بدان معنا نیست که نیروهای مازاد شهرداری‌ها تعدیل شوند بلکه باید به سمت کیفی‌سازی نیروها حرکت کنیم.

وی همچنین با اشاره به لایحه استخدامی شهرداری‌ها در سال‌های آینده خاطرنشان کرد: لایحه استخدامی شهرداری‌ها به مجلس تقدیم شده است و در حال حاضر در انتظار تصویب آن هستیم.

افزایش صدور پروانه ساختمانی در استان قزوین

قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها استان قزوین را یکی از استان‌های بسیار پر ظرفیت در زمینه درآمدزایی و صدور پروانه ساختمانی دانسته و تصریح کرد: در سال اخیر استان قزوین نخستین استانی است که تعداد پروانه‌های ساختمانی در آن افزایش یافته است.

راحتی همچنین سرانه بودجه شهرداری‌های استان قزوین را بالاتر از میانگین کشوری اعلام کرده و بیان کرد: شهروندان به شهرداری‌ها به عنوان یک نهاد اجتماعی نگاه می‌کنند و سطح توقعات مردم از شهرداری‌ها افزایش یافته است.

وی موضوع محیط زیست و مدیریت پسماند را از مهم‌ترین مقوله‌های شهرداری‌ها برشمرد و بر ضرورت اصلاح قوانین در این حوزه تأکید کرد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مهدی داداش نژآد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:08

  کد دیدگاه : 918038

  سلام
  من حاضرم با ماهی400هزار تومن تو شهرداری استخدام بشم. کارشناسی مدیریت امورفرهنگی و کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری.26ساله و مجرد

  هر کس بتونه راهنماییم کنه که استخدام بشم یه مژدگانی توپ پیشم داره.
  تشکر از مخاطبین و مدیریت محترم سایت

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...