جزئیات بیشتر در مورد خبر

افزایش حقوق و دستمزد از محل افزایش درآمد فروش نفت

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید


خبر 29 اردیبهشت 97: لزوم ارائه لایحه دو فوریتی برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران، کارمندان و بازنشستگان

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برلزوم ارائه لایحه دوفوریتی برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران، کارمندان و بازنشستگان از محل افزایش درآمد فروش نفت و رشد نرخ دلار تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛نادر قاضی‌پور  نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه باید بودجه سال ۹۷ اصلاح شود، گفت:در بودجه سال ۹۷ قیمت هر بشکه نفت ۵۵ دلار تعیین شده این در حالی است که قیمت نفت در روز‌های اخیر افزایش یافته است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:علاوه بر افزایش قیمت قابل توجه نفت در مدت اخیر، قیمت هر دلار نیز با تغییراتی روبرو بوده است که این موضوعات باید بررسی شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:تجربه بیانگر این است در زمان کسری بودجه دولت لایحه ارائه می‌کند بنابراین با توجه به افزایش قیمت نفت و دلار در مدت اخیر، پیش بینی میشود دولت با مازاد درآمد روبرو شود بنابراین باید به این موضوع نیز توجه شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:در هر صورت باید دولت لایحه دوفوریتی برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران، کارمندان و بازنشستگان از محل افزایش درآمد ناشی از رشد قیمت نفت و درآمد حاصل از افزایش قیمت ارز به مجلس ارائه کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...