جزئیات بیشتر در مورد خبر

کمبود 14 هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش اصفهان

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک نمایید


خبر 2 دی 97: لزوم افزایش سهمیه استخدامی آموزش و پرورش اصفهان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: منابع انسانی در این استان با کمبود 14 هزار نفری روبرو است که برای سال آینده باید تامین شود.
سید محمد میرپور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: برای جلوگیری از چالش کمبود نیرو در سال جاری راهکارهایی مثل حق التدریس نیروهای رسمی، استخدام های جدید، دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان، سرباز معلم، نیروهای خرید خدمات آموزشی و برون سپاری بهره گیری شد.

وی افزود: یکی از عامل های کمبود نیرو و فضای آموزشی، اجرای پایه دوازدهم برای نخستین دوره در هنرستان ها بود که با استفاده از برون سپاری و ظرفیت دانشگاه های علمی کاربردی و آزاد اسلامی این مشکل نیز برطرف شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: سهم استان اصفهان از آخرین آزمون استخدامی فقط 900 نفر بود که با توجه به رقم کمبود معلم امیدواریم این سهمیه افزایش پیدا کند و سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش نگاه دیگری به استان اصفهان داشته باشند.

میرپور گفت: فعالیت کارگروه برنامه ریزی برای تامین نیروی انسانی سال آینده آغاز شده است و امیدواریم تا پایان سال جاری به راهکارهایی برسیم که مهر 98 بدون چالش کسری معلم باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...