جزئیات بیشتر در مورد خبر

پیش بینی هزینه های ضروری برای بیمه تکمیلی در دستگاه اجرایی

جهت ورود به صفحه اخبار بیمه کارمندان و کارگران اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار کارمندان اینجا کلیک نمایید


خبر 26 فروردین 98: لزوم بهره مندی کارمندان قراردادی از خدمات بیمه تکمیلی

نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه حذف کارمندان قراردادی از خدمات بیمه تکمیلی اجحاف است،گفت:کارمندان قراردادی که شناسه استخدامی شان در سازمان اداری استخدامی صادرشده است نباید از خدمات بیمه تکمیلی محروم شوند.
حسن لطفیدرگفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت اجرایی بیمه تکمیلی در ادارات کشور،گفت: زمانی که هزینه های ضروری در خصوص استفاده از بیمه تکمیلی در ادارات پیش بینی شده است برطبق قانون الزامی است که کارمندان قراردادی نیز از خدمات درمانی بیمه تکمیلی بهره ببرند.

کارمندان قراردادی ازحق قانونی شان در استفاده از بیمه تکمیلی محروم نشوند

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:کارمندانی که براساس مجوز استخدامی کشوری بر مبنای قوانین حوزه اشتغال به اصطلاح به طریق قراردادی و پیمانی استخدام شده اند، می توانند بر طبق قانون از خدمات بیمه تکمیلی بهره ببرند بنابراین نباید کارمندان را از حق قانونی شان در استفاده از بیمه تکمیلی محروم کرد.

وی ادامه داد: بیمه تکمیلی کمک هزینه مناسبی برای کارمندان ادارات در زمان، درمان بیماری های مختلف است و از همین رو بیمه تکمیلی می تواند در کاهش هزینه های خدمات درمانی،کارمندان نقش چشمگیری را ایفا کند.

هزینه های ضروری برای بیمه تکمیلی در دستگاه اجرایی پیش بینی شده است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه کارمندان قراردادی که شناسه استخدامی شان در سازمان اداری صادرشده است الزامی است که تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرد یادآورشد: بیمه تکمیلی نقش چشمگیری در افزایش سرانه سلامت جامعه دارد زیرا زمانی که هزینه های درمانی برای استفاده خدمات درمانی و بهداشتی کاهش یابد بطور مسلم بیماران مبحث پیشگیری از درمان را به نحو مطلوب تر دنبال می کنند.

منبع: خبرگزاری خانه ملت


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...