جزئیات بیشتر در مورد خبر

 اجرای کامل سیستم جدید آموزشی در سال تحصیلی جاری

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مرداد 97: لزوم جذب 200 نیروی آموزشی و خدماتی در آموزش و پرورش آران و بیدگل

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: برای سال جدید تحصیلی با کمبود ۲۰۰ نیروی آموزشی و خدماتی در شهرستان آران و بیدگل روبرو هستیم.

محمد معدن دار در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به دلیل اجرای کامل سیستم جدید آموزشی (۳-۳-۶) در سال جاری فقط در بحث آموزشی آران و بیدگل با کمبود ۱۵۰ نیرو روبر و شده است.

وی تصریح کرد: در مهرماه امسال از هزار و ۶۰۰ پرسنل آموزشی شاغل در آموزش و پرورش آران و بیدگل بیش از صد نفر بازنشسته می شوند ولی برای جایگزینی آنها در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش تنها سه نفر به کادر آموزشی اضافه می شود.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل کمبود نیروی آموزشی را در سال های قبل مربوط به آموزش ابتدایی دانست و گفت: این کمبود امسال در دوره متوسطه نیز وجود خواهد داشت.

وی اجرای بخشنامه استفاده از معاونت های مدارس و همچنین نیروهای خرید خدمات را از راه های حل مشکل کمبود نیروی آموزشی در شهرستان بیان کرد و افزود: با توجه به استخدام اغلب نیروهای آموزش و پرورش در بین سال های ۶۶ تا ۷۰ مشکل کمبود نیرو به یک معضل در سراسر کشور تبدیل شده است.

معدن دار در ادامه با اشاره به آمار ۲۰ درصدی مدارس فرسوده و تخریبی در آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه هنوز حدود ۲۰ مدرسه دو شیفته در آران و بیدگل وجود دارد حذف این مدارس از چرخه فعالیت امکان پذیر نیست.

وی نهضت احداث مدارس جدید با کمک خیران از سال ۱۳۹۳ را از فعالیت های مهم آموزش و پرورش در راستای حذف مدارس فرسوده عنوان کرد و بیان داشت: تنها در مدت دو سال ۱۷ مکان آموزشی، ورزشی و فرهنگی با کمک ۴۰ درصدی خیران در آران و بیدگل آماده بهره برداری شده است.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...