جزئیات بیشتر در مورد خبر

ضرورت تعیین تکلیف دانشجو معلمان

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید


خبر 2 خرداد 98: لزوم شفاف سازی افزایش حقوق کارمندان

جهت ورود به صفحهنماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان در کنار ۱۰ درصد افزایش پلکانی باید شفاف سازی و رفع شبهه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین با حضور حاجی محمدی مشاور رئیس سازمان و رئیس امور پایش ارزیابی اطلاعات مدیریت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، زاهدی استاندار، داوود محمدی، سیده حمیده زرآبادی، بهمن طاهرخانی و روح الله بابایی صالح نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، ابوالفضل یاری رئیس مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی ظهر پنجشنبه در استانداری قزوین برگزار شد.

سیده حمیده زرآبادی در این جلسه گفت: انتظار داریم گزارشی از روند اصلاح ساختار بودجه داده شود تا ببینیم کجا هستیم زیرا نمایندگان را مشغول تبصره‌ها کرده اند.

وی بیان کرد: هنوز فهرست پروژه‌های نیمه تمام معلوم نیست و بودجه ریزی مبتتی بر عملکرد عملیاتی نشده است و طرح‌هایی داریم که بیش از ۱۰ سال است تکمیل نشده و هزینه‌های کشور را بالا برده است.

زرآبادی افزود: افرایش حقوق ۴۰۰ هزار تومانی با ۱۰ درصد به صورت پلکانی برای کارکنان دولت شبهه ایجاد کرده که باید شفاف سازی شود.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: تعیین تکلیف دانشجو معلمان باید در اولویت برنامه مسئولان آموزش و پرورش قرار گیرد و در خصوص اعتبارات سه درصد نفت و گاز تا سال قبل ردیف تخصیص ۱۰۰ در صدی بود اما الان این گونه نیست که باید مشخص شود.

وی در خصوص تأمین نیازهای خودرویی فرمانداری‌ها هم نکاتی را یادآورشد و گفت: برای خرید خودروهای مورد نیاز برنامه ریزی و اقدام شود و در خصوص درآمدهای مالیاتی نیز با توجه به شزرایط اقتصادی نیازمند بازنگری هستیم.

زرابادی در ادامه اظهارداشت: جذب اعتبارات ملی بسیار مهم است و مدیرکل نوسازی مدارس استان در این زمینه و جذب کمک خیرین بسیار موفق عمل کرده اما تعهد استانی در ساخت مدرسه داده نشده که این موضوع نیازمند توجه بیشتر و پیگیری است.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...