جزئیات بیشتر در مورد خبر

آیا بیمه آتیه سازان حافظ نقشی در تاخیر پرداخت هزینه درمانی فرهنگیان دارد؟

جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک کنید
جهت ورود به صفحه اخبار بیمه کارمندان و کارگران اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مرداد 97: لزوم پرداخت حق بیمه تکمیلی معلمان و فرهنگیان

عضو کمیسیون آموزش مجلس خواستار آن شد که آموزش و پرورش و بیمه آتیه سازان به صورت هماهنگ به تعهدات خود در قبال پرداخت حق بیمه تکمیلی فرهنگیان عمل کنند.
داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با اختلافات میان آموزش و پرورش و شرکت بیمه آتیه سازان در مورد پرداخت حق بیمه تکمیلی فرهنگیان، گفت: هر دو مجموعه مدعی پایبند به تعهدات خود هستند اما ماحصل این اختلافات عدم و تعلل در پرداخت حق و حقوق فرهنگیان و معلمان و تضییع حقوق آنها است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش و پرورش و بیمه باید به صورت هماهنگ به تعهدات خود در قبال حق بیمه تکمیلی فرهنگیان فرهنگیان عمل کنند، افزود: اختلافات به وجود آمده میان آموزش و پرورش و فرهنگیان نگرانی فرهنگیان را به دنبال داشته است.
بیمه آتیه سازان حافظ نقشی در مشکل تاخیر در پرداخت هزینه درمانی فرهنگیان ندارد
وی ادامه داد: انتظار می‌رود آموزش و پرورش بدهی بیمه را پرداخت کند تا بیمه بتواند به تعهدات خود در قبال فرهنگیان پاسخگو باشد و از سویی بیمه نیز باید به مقررات پایبند باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در مورد اظهارنظر مسئولان وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اینکه بیمه آتیه سازان حافظ قرارداد گذشته را به قرارداد جدید تسری داده است، گفت: باید این موضوع مورد بررسی قرار گیرد و تخلفات صورت گرفته مشخص شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: نمی‌توان در شرایط موجود بیمه فرهنگیان را معطل نگه داریم؛ وزارت آموزش و پرورش و بیمه باید به اختلافات میان خود پایان داده و کم‌کاری‌ها از جانب دو طرف مشخص و رفع شود زیرا وجود بیمه برای فرهنگیان حیاتی است و بیمه آنها باید دارای امینت کافی باشد.

منبع: خبرگزاری خانه ملت


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : کوروش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:15

  کد دیدگاه : 1877516

  سلام اگر اینطوری ادامه پیدا کند احتمالا حذف کنیم بیشتر معلمان مصمم شده اند این بیمه را حذف کنند من ۱۱۰ روزه تحویل دادم اما پرداخت نشده است. با تشکر

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...