جزئیات بیشتر در مورد خبر

از استخدام‌ های بی‌ رویه و بی‌ ضابطه جلوگیری شود

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام شهرداری های کشور اینجا کلیک نمایید


خبر 25 آذر 96: لزوم کاهش جذب بی ضابطه نیرو در شهرداری ها 

فرماندار سلسله گفت: از استخدام‌های بی‌رویه و بی‌ضابطه در شهرداری‌ها جلوگیری شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سلسله، قدرت‌الله فلاح نژاد ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه شهردار جدید الشتر با بیان اینکه شهر محل عینیت دیدگاه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و عمرانی یک جامعه است اظهار داشت: در واقع شهر نقطه‌ای است که محل تلاقی و اتصال نقطه نظرات سطح جامعه است به گونه‌ای که اهمیت ان قابل قیاس با سایر بخش‌ها نیست.
وی با اشاره به اینکه کار شهرداری در مقایسه با سایر دستگاه‌ها بسیار سخت تر و مهم تر است خاطرنشان کرد: در واقع شهرداری مهمترین دستگاه خدمت رسان در سطح شهر است و عملکرد این نهاد در منظر مردم نمود بیشتری دارد لذا این امر سبب شده که در کشورهای دیگر اختیارات سایر دستگاه‌ها نیز به شهرداری واگذار شود.
فرماندار سلسله با تاکید بر اینکه شهرداری ملک شخصی هیچکس نیست خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی استخدام‌های بی‌ضابطه در بدنه شهرداری‌ها سبب بروز حرف و حدیث‌ها و مشکلاتی شده است که لازم است شورای شهر جدید و شهردار انتخاب شده آنان این موضوع را مدنظر قرار دهند.
فلاح نژاد با بیان اینکه شهرداری باید پایبند به بودجه باشد تصریح کرد: شهردار و اعضای شورای شهر باید سهم عمرانی و جاری را رعایت کنند و همواره رفاه مردم را در نظر بگیرند.
وی با بیان اینکه انضباط مالی از مجموعه شهرداری و شورای شهر از مهترین انتظارات ما است افزود: اگر شهرداری ها واقف به جایگاه خود باشند قطعا کمترین مشکلات را در این بخش شاهد خواهیم بود.
فرماندار سلسله با تاکید بر جلوگیری از استخدام‌های بی رویه در شهرداری و توجه به قانون کارعنوان کرد: متاسفانه این یکی از مشکلاتی است که اکثر شهرداری‌ها با آن درگیر هستند، لذا باید شهردار جدید و اعضای شورای شهر قانونمند باشند تا چنین مشکلاتی ایجاد نشود.
فلاح نژاد با تاکید بر اینکه شهرداری‌ها باید به دنبال روش‌های جدید درآمدی باشند، افزود: در این زمینه نیاز به تفکرات و روش‌های جدید است تا روند پیشرفت و توسعه شهری در شهرستان تسریع یابد.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...