اطلاعات بیشتر

 

 معاون بهداد ناجا گفت: در حال حاضر وضعیت میانگین وزنی ناجا از حالت ایده‌آل بالاتر است؛ یعنی اگر وزن کل پرسنل ناجا را جمع زده و تقسیم بر میانگین نفرات کنیم و با BMI کلی بسنجیم، از شاخص‌های ما بالاتر است.

جهت مشاهده اخبار استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید


سردار سید محمدرضا احمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اضافه وزن ماموران نیروی انتظامی اظهار داشت: موضوع اضافه وزن در نیروی انتظامی به دو بخش بدو استخدامی و اضافه وزن در نیروهای قدیمی؛ در بدو استخدام معاونت بهداد ناجا بر اساس دستور العمل ستاد کل نیروهای مسلح و بر مبنای BMI مشخص، بررسی‌های لازم را انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: اما نکته قابل توجه حفظ تناسب اندام پس از استخدام نیروها است که این موضوع به شدت مورد تاکید هیئت رئیسه ناجا نیز قرار دارد و از این رو با توجه به اضافه وزن افراد با افزایش سن، ما BMIهای متناسب با هر دهه از عمر ماموران را مشخص کرده‌ایم و وزن متناسب نیروها را با این شاخص ارزیابی می‌کنیم. چراکه معتقدیم همانطور که توان بدنی یک جوان 20 ساله با توان یک فرد در دهه 40 عمرش متفاوت است، تناسب اندام آن‌ها نیز باید با شاخص‌های متفاوتی اندازه‌گیری شود.

معاونت بهداشت، امداد و درمان ناجا با تشریح چگونگی نظارت بر این امر، گفت: با توجه به این تاکیدات، علاوه بر مشوق‌های در نظر گرفته شده برای کاهش وزن، موارد تنبیهی نیز دیده شده و نیروهای پلیس خصوصاً نیروهای «صف»، باید به منظور حفظ چابکی خود، دارای تناسب اندام متناسب با ماموریت‌های پلیسی باشند.

احمدیان گفت: در حال حاضر وضعیت میانگین وزنی ناجا از حالت ایده‌آل بالاتر است؛ یعنی اگر وزن کل پرسنل ناجا را جمع زده و تقسیم بر میانگین نفرات کنیم و با BMI کلی بسنجیم، از شاخص‌های ما بالاتر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اضافه وزن ماموران پلیس در حالی کماکان دامن‌گیر نیروی انتظامی است که در آذر ماه سال 91، سردار احمدی مقدم فرمانده وقت نیروی انتظامی از کاهش پنج کیلوگرمی وزن نیروهای رزمی پلیس و کاهش میانگین سه کیلوگرمی در میان نیروهای ستادی در دو سال پیش از آن خبر داده بود.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سید عیسی موسویا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:47

  کد دیدگاه : 770903

  سلام من گواهینامه پایه یک داردم مدرک تحصیلی دیپلم متولد 1365 استخدام می شوم از راهنمای تون متشکرم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ف .ن.م.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:18

  کد دیدگاه : 753449

  اسلام.خسته نباشید خدمتون چندتا سوال داشتم.
  امسال۹۵تاریخ گزینش کی میباشد.؟
  معدل کل تغیر کرده یا همون ۱۴؟
  من پارسال مصاحبه رد شدم امکانش هست امسال بتونم شرکت کنم؟ ممنون میشم جواب بدید بی زحمت…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:35

  کد دیدگاه : 753027

  سلام اقا ی یارایی ادمین عزیزو دوستان گلم تورو خدا جواب بدین برا محاسبه وزن از شاخصBmiاستفاده میشه؟؟؟ اگه از این شاخص استفاده بشه وزن من در اون محدوده نرمال است ومن همه شرایط رو برا افسری دارم تو روخدا جواب بدین التماس دعا……

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:39

  کد دیدگاه : 720165

  استخدامی نیروی انتظامی کی اعلام بشه

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...