جزئیات بیشتر در مورد خبر

پیشنهاد دولت افزایش متوسط حقوق ۱۰ درصدی بود

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید


خبر 21 اردیبهشت 97: متوسط افزایش حقوق کارمندان بین 6 تا 12 درصد خواهد بود

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اقدامات انجام شده برای حل مشکلات مردم، گفت: هنوز مردم ما در سختی هستند. اقدامات مناسبی انجام شده است، اما هنوز با شرایط مطلوب فاصله داریم.

به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت در اولین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خوزستان در سال ۱۳۹۷ که شامگاه ۲۰ اردیبهشت‌ماه در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به گزارش‌های ارائه شده توسط مسئولان استان اظهار کرد: اگر عملکرد و کارهای انجام شده را با مطالبات مردم مقایسه کنیم، این دو با یکدیگر فاصله قابل توجهی دارند.

وی افزود: هر یک از مردم، مشکلات و معضلات خود را دارند و وظیفه ما به عنوان خدمتگزاران مردم این است که این مشکلات را برطرف کنیم. واقعیت این است که شرایط ما در مقایسه با وضعیت مقبول، فاصله دارد و باید در این زمینه تلاش بیشتری کنیم.

نوبخت در خصوص میزان افزایش حقوق کارمندان در سال جدید گفت: پیشنهاد دولت افزایش متوسط ۱۰ درصد بود. مجلس پیشنهاد داد که این افزایش حقوق به صورت پلکانی از ۶ تا ۱۲ درصد افزایش داده شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ع. م

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:16

  کد دیدگاه : 1718394

  آقای نوبخت مگر در لایحه بودجه مجلس چقدر رو تصویب کرده که شما این نظر را دارید، با این تورم وگرانی 20درصد هم کمه تا چه برسه 6یا 10درصد،کمی بفکر مردم باشید بالاخره دوره شما هم تموم میشه ولی بذارید نام نیک از شما بماند

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...