اطلاعات بیشتر

مراحل معاینات پزشکی از زبان کاربران سایت ایران استخدام

مبحث مرتبط: معاینات پزشکی قبل از استخدام و پذیرش

با توجه به سوالات متعدد پرشکی کاربران سایت ایران استخدام در مرحله معاینات پزشکی / طب صنعتی آزمون های استخدامی، گره نویسندگان سایت ایران استخدام تصمیم به گردآوری تجربیات کارجویان سایت در یک مبحث واحد نموده است. این مبحث حاوی تجربیات پزشکی کارجویان سایت ایران استخدام از استخدامی های بانکهای ملت و مسکن و کشاورزی و شهرداری و شرکت نفت و… می باشد.

توجه: تمامی اطلاعات منتشر شده در این پست بدواً توسط کارجویان محترم سایت ایران استخدام نقل و توسط گروه نویسندگان سایت ایران استخدام گردآوری شده است. کپی برداری از سبک و محتوای این مبحث برای تمامی سایت های تابعه ایران استخدام به شرط عدم کسب انتفاع مجاز است!


استخدام تأمین اجتماعی

کاربری : رضا ارسال : ۹۳/۱۱/۲۹ ساعت ارسال : ۰۸:۱۳ کد دیدگاه : 267500
سلام به همه
دوستان خراسانی من یکشنبه ۲۶بهمن رفتم مشهد معرفی شدیم واسه سه جا
اول طب کار:به ما وچند نفر دیگه از دوستان گفتن که طب کار فقط باید در بیمارستان ۱۷شهریور انجام بشه که معتمد و همکار تامینه و تنها اونجا رایگانه
ازمایشات شامل تست خون؛ادرار؛بینایی سنجی؛شنوایی سنجی و معاینات طب کار بود(رایگان)
که مورد زمانبرش همون تست خون و ادرارش هست که باید اول صبح اونجا باشید که تا ساعت نه نوبتتون بشه همراه با دوازده ساعت ناشتاازقبل….پس اگه روز قبلش نامه هاتون رو از اداره کل نگرفته باشید مطمئنانمیتونید اون روز برسید به تست خون…اما باقی مراحلشو کمترازیکساعت انجام میدن
یک تست عدم اعتیاد هم دارید که در کلینیک سجاد مشهد(۲۷۰۰۰تومان) که مربوط به نیرو انتظامیه انجام میشه که اونجاهم اگه تا قبل ده برسید نتیجه اش رو تا ده ونیم بهتون میدن اما اگه دیر تر برید می افتین به ساعت دوازدونیم واسه گرفتن نتیجه ى اون
نگران معاینات نباشید فقط اگه مشکل غیر قابل درمانی داشته باشید ممکنه یکم اذیت شین.کم بینایی یا کم شنوایی یاسابقه ى جراحی غیرخاص تاثیر منفی نداره پس نگران نباشید

کاربری : h.y ارسال : ۹۳/۱۱/۲۴ ساعت ارسال : ۱۰:۱۱ کد دیدگاه : 263948
با سلام خدمت همه دوستان،ما بچه های استان چهار محال و بختیاری معرفی شدیم به بیمارستان تامین اجتماعی استان جهت انجام معاینات پزشکی اول قرار بود رایگان باشه اما بعد نفری ۵۵۰۰۰تومان ازمون گرفتن ازمایشاتم شامل :خون ،ادار،مدفوع،قلب،چشم،بود که درنهایت جواب اینها رو باید ببریم پیش یه پزشک تو همون بیمارستان تا تایید کنه.


استخدام شهرداریها

ونوس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه:۱۳۹۳/۰۲/۲۳ / زمان ارسال دیدگاه : ۱۰:۳۶
و اما جاهایی که باید برید : ۱. اتاق ۱۱۶ یا ۱۲۱ واسه معاینه توسط پزشک
۲. شنوایی سنجی ۳. اسپیتومتری ۴.بینایی سنجی ۵. آزمایش عدم اعتیاد ۶. آزمایش خون
البته ترتیبشون فرقی نمی‌کنه به غیر از شماره ۱ که باید همون اول برید . برای بینایی سنجی و آزمایش‌ها باید اول پذیرش رفته باشید و وجهشو پرداخت کرده باشید .
قبض‌هایی که بهتون می‌دنُ بذارید تو نوبت بینایی سنجی ( طبقه بالا) و آزمایش عدم اعتیاد، بعد برید تو صف اسپیتومتری که دیروز خیلی شلوغ بود !
اینجوری مجبور نیستین واسه هر کدوم زیاد تو نوبت باشین


استخدام بانک ملت

قیصر میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۸/۰۲ کد دیدگاه : ۱۷۲۳۲۴ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۳۸ .ب.ظ
سلام دوستان.مخصوصأ مازندرانی.
ببخشید که دیر اومدم و نبودم.من دوشنبه به معاینات دعوت شدم.
یه مشکلی توی روندش برام پیش اومد که خدا کنه درست بشه.دوستان اطلاع دارن از این قضیه ، واسه همین درگیر بودم و نتونستم که به اینجا سر بزنم.
همونطور که قبلأ گفتم ۱۰ نفر رو دعوت کردن و ۱۱یا ۱۲ نفر دیگه باید اسامیشون بیاد که احتمال میدم از فردا زنگ بزنن.
از غرب و مرکز و شرق مازندران دعوت شده بودن ، اما نه بطور دقیق و متمرکز،یعنی از نصف شهرها بودن و از نصف دیگه نبودن..
به ما نامه برای نظام وظیفه نداده بودن که تماس گرفتن و دوباره دادن..
هزینه ها هم برای دوستانی که هنوز نرفتن میگم :
۵۰ گوارش
۲۶ قلب
۲۵ چشم پزشک
۲۶ گوش وحلق و بینی
۳۰ اعصاب و روان
۲۳ تست اعتیاد
۱۹۰ آزمایش خون
۵۳ دفتر خانه
وکلللی هزینه های جزیی که تا اینجا ۵۱۰ تومن خرج کردم.
اینها رو هم گفتم که نگین قیصر بی معرفته و رفت و دیگه پیداش نشد.
دوستان اصلا نگران نباشید،این هفته دیگه همه چیز مشخص میشه.
سوالی هم داشتین بپرسین،در خدمتم.
۶ نفر پسر و ۴نفر دختر دعوت شده بودن.

ناشناس میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۱۶ کد دیدگاه : ۱۶۰۳۲۹ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۲۴ .ق.ظ
دوستان سلام و صبح بخیر.. نگران معاینات پزشکی نباشید.. دیروز درمجموع ۹نفر برای معاینات دعوت شدن که از این جمع فقط ۴نفر از تهران بودن و بقیه دوستان از شهرستان های استان تهران..پس بچه های تهران نگران نباشن که تماس بعدی به احتمال زیاد کلا بچه های تهران هستن..
روال معاینات هم زمان بر هس. شامل آزمایش خون و آزمایش ادرار.. دکتر چشم..دکتر گوش و حلق و بینی..دکتر اعصاب و روان.. دکتر داخلی هست.. وقت گرفتن از دکترهایی هم که بانک معرفی کرده یه مقدار حوصله میخواهد..چون اونها علاوه بر ما مریض های خودشون رو هم دارن.. و شما نمیتونید همه معایناتتون رو در یک روز انجام بدین..پس صبرداشته باشین تا یک مقدار کارها و هماهنگی های بانک پیش بره تا اسامی بعدی رو اعلام کنند..
تست اعتیاد همداریم که باید بریم بیمارستان سجاد انجام بدیم
گواهی سو پیشینه هم از پلیس+۱۰ باید بگیریم
هزینه همه مراحل به عهده خودمون هست..
یک مهلت تقریبا یک هفته ۱۰ روزه هم بهمون دادن تا معاینات پزشکی رو کامل انجام بدیم و جواب همه قسمتها رو براشون ببریم..
دوستان عزیزم آرامش خودتون رو حفظ کنید و مطمین باشین باهاتون تماس میگیرن.. شما اسم مستعار من رو میشناسین.. اما بنا به دلایلی این بار نشد که با اسم مستعارخودم بیام.. اگر مطالب براتون مفید بود برام دعاکنید.. برای همه تون دعامیکنم..سوالی داشتید درخدمتم


استخدام بانک کشاورزی

سپاهان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۸/۱۰ کد دیدگاه : ۱۷۸۲۳۲ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۳۱ .ب.ظ
خدمت کلیه عزیزان بالاخص دوستان اصفهانی عارضم که مراحل معاینات پزشکی و دوره بدوخدمت ما به یک باره صورت گرفت طوری که یکسری از مراحل پزشکی بعد از دوره انجام گرفت و بعضی از دوستان همه کاراشون مونده و تا ۱۸ آبان وفت دادن که مدارکو تکمیل کنیم، بر خلاف دوره قبل که بلافاصله بعد از اتمام دوره رفتن شعبه هاشون بچه های اصفهان یحتمل ۹۳/۹/۱ شروع بکارشون باشه، بگذریم

کاربری : سعید اصفهانی ارسال : ۹۳/۰۸/۲۵ ساعت ارسال : ۱۵:۲۰ کد دیدگاه : ۱۸۷۷۳۰
امروز معاینات پزشکی بودم و میخوام در مورد یه سری مواردی که خودم همیشه نگرانش بودم بهتون اطلاع بدم:
نوار قلب ازم گرفتن که دکتر معاینات قلب گفت خیلی سختگیری نمیکنن.
اعصاب و روان رفتم که چندتا سوال ازم پرسید که کجا ساکن هستین و مدرک تحصیلیت چیه و بعد گفت دستتاتو دراز کن و مشتت را باز کن و بعد یه کاغذ گذاشت رو دستتام و گفت چرا استرس داری؟، گفتم چون میخواستم بیام اینجا استرس دارم.
چشم پزشک رفتم و تست کوررنگیش شامل چندتا رنگ ساده بود که بعد نتیجه اش را میزنه دید طبیعی دارد و اگه عینک نیاز داشته باشید براتون مینویسه و بهتون میگه اگه پزشک بانک لازم دونست که عینک بزنید عینک بزنید. بنابراین نگران تست کوررنگی و چشم پزشکی نباشید.
ارتوپد رفتم که گفت یکم راه برو و بعد نگاه کرد به پاهام که ببینه پاهام پرانتزی هستند یا نه و بعد امضاء کرد.
مبلغ ۱۵۷۰۰۰ تومان هم پرداخت کردم.
دیروز هم رفتم سوء پیشینه که اونهم مشکلی نبود و فقط تنها نکته اش این که اگه نامه سوء پیشینه بانک را ببرید نیروی انتظامی محل سکونت یا تولد خودتون مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان پاکت پستی از مبلغ ۲۳۰۰۰ تومان کم میشه و ازتون نمیگیرند.
از perin به پایان انتظار… میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۱۰ کد دیدگاه : ۱۵۶۲۰۱ زمان ارسال دیدگاه : ۶:۰۶ .ب.ظ
سلام دوست عزیز
شرمنده من تا دیشب تهران بودم و ساعت ۱۰ شب رسیدم خونه( از ۴ صبح سر پا بودم). خسته و کوفته..امروزم باید میرفتم مرکز استان تا پروندمو تحویل بدم(باید ۵ صبح بیدار میشدم).
اینارو گفتم تا بدونید برام مقدور نبود که به پیج سر بزنم و بخوام کامنت بزارم یا جواب سوال دوستانو بدم…
آزمایش چشم پزشکی ما سه مرحله بود. ابتدا ی نگاه کلی به دوتا چشمام انداختن، بعدش یه خودکار برداشتن و خودکارو رو هوا در جهات مختلف جابه جا کردن و خواستن که منم مردمک چشامو در مسیر خودکار بچرخونم. بعدش رفتم سراغ اون دستگاه چشم پزشکی که نمیدونم اسمش چیه و دوتا چشامو معانه کردن (شماره چشمو از اینجا فهمیدن). بعدش ی شی گرد کوچولو که شیشه ای بود رو گذاشتن جلوی چشام و ازم خواستن که به لاله ی گوششون نگاه کنم.
نگران نباشید. چیز خاصی نیست. منم قبلا چند تا تست کوررنگی از نت گرفته بودمو انجام داده بودم ولی از اونا نپرسید.
موفق و پیروز باشید.

پیامک میگوید:تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۰۹ کد دیدگاه : ۱۵۵۳۳۵ زمان ارسال دیدگاه : ۹:۳۳ .ب.ظ
با سلام
شرح مختصری از کارهای پزشکی و مابقی کارها که از بچه های استان گلستان تا این لحظه رخ داده رو براتون میخواستم بگم.
جاهایی که در این مرحله بهشون سر زده میشه:
– چشم پزشکی: که نباید نمره مجموع دو چشم از ۶ بیشتر باشه، تست کوررنگی هم میگیرن.
– دندونپزشکی: که میگه نباید دندون پوسیده یا جرم گرفته یا موارد مشابه داشته باشی.
– ارتوپد: که برای مذکر به این نحو بوده که پیش دکتر رفتن و ایشون فرمودن که کفش و جوراب و شلوار و در برخی موارد پیراهن رو درآورده و سپس اقدام به پریدن، نشستن و راه رفتن و اینکه پا نباید پرانتزی باشه و این حرفا.
– آزمایش خون: معمولا اول صبح بهترین نتیجه رو میده، ناشتا باید برین، طوری که اگه ساعت مثلا ۸صبح بخوایین آزمایش بدین ، از ساعت ۷ونیم غروب روز قبل نباید چیزی میل بکنید، و اینکه در همون ساعت ۷ونیم هم باید غذای سبک مئل گوجه و خیار و نون و پنیر مثلا و از ساعت۱۲شب به بعد هم آب ننوشید تا بهترین نتیجه رو بتونید بگیرید.
– آزمایش اعتیاد: که مربوط به آزمایش ادرار میشه و این کار رو یا در حضور یک فرد و یا در یک توالت مجهز به دوربین مدار بسته باید انجام بدین.
– انگشت نگاری و تشخیص هویت: که یه سری مدارک و فیش پرداختی داره اونجا که باید انجام بدین و جوابش حدودا یک هفته بعد صادر میکنن پس پیشنهاد میشه که این مرحله رو زودتر از بقیه مراحل انجام بدین.
– تعهدنامه بانک: دو نفر از افراد که نباید نسبت درجه یک با شما داشته باشن میان دفترخونه و امضاء میکنن تعهدنامه شمارو.
– پر کردن فرم ها: یک سری فرم مشخصات هم هست که یه سری رو خودتون پر میکنید و یه سری رو هم میدید دست دو تا از دوستاتون پر میکنن که در مورد شما سوالاتی رو جواب میدن.
– استعلام وضعیت نظام وظیفه و مدرک تحصیلی هم هست.
در ضمن، پرسیده شده که ارشدها مشکل دارن برای استخدام، و جواب گرفتن که اونایی که در زمان آزمون مدرک ارشد داشتن مردودن، ولی اونایی که در زمان آزمون دانشجوی ارشد بودن و الان مدرک گرفتن مشکلی ندارن ولی نمیتونن مدرک رو ارائه بدن برای گرفتن اضافه حقوق.
بعد از اینکه جواب آزمایشها آماده شدن، همه نتایج و مدارک درخواستی رو نزد بانک و به پزشک معتمد بانک نشون میدین، اونجام چندتا تست گرفته میشه مجدد که ساده هستن.
مرحله بعد پر کردن فرم حراست در حضور فرد حراست، و سپس مصاحبه و در واقع گفتگو با رئیس حراست که توجیه میکنه افراد رو.
مرحله آخر هم سخنرانی و گفتگو با رئیس ،معاون و چند نفر دیگه از اعضای بانک کشاورزی استان با داوطلبان و اتمام حجت.
تاریخ اعزام به بابلسر برای آموزش یک هفته ای مقدماتی ، از تاریخ ۱۸مهر۹۳تا ۲۵مهر۹۳ تعیین شده براشون.
بعد از اون ، ۲ماه کارآموزی در شعب منتخب براشون هست که بعد از پایان آن ، مصاحبه تخصصی انجام میشه و اگر دوستان بتونن اونجا هم به سوالات که در واقع از آنچه که در دوره کارآموزی یاد گرفتن هست، جواب بدن، برای دوره آموزشی تخصصی سه ماهه، دوباره به مرکز آموزش بابلسر اعزام میشن.
امروز چهارشنبه هم اولین روز کارآموزی عده ای از این دوستان قبل از اعزام به بابلسر در شعب برگزیده بوده.
موفق باشید، بزودی نوبت ماست به امید خدا

perin میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۰۷ کد دیدگاه : ۱۵۳۶۷۶ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۴۵ .ب.ظ
سلام دوستان
خداروشکر امروز رفتم معاینات و بجز متخصص ارتوپد بقیه ی کارای پزشکی رو انجام دادم. در ضمن دوستان مازندرانی، متخصص ارتوپد ۲شنبه ها و ۵ شنبه ها نیستن…یه نکته ی بد دیگه هم اینکه همه ی پزشکا عصر تو مطباشون هستن و نمیشه برین بیمارستان. باید تا ۲ یا ۳ عصر صبر کنید بعد حضوری برین ( هزینه هم فقط آزمایشگاه ازمون پول گرفت، من آزاد ۱۵۰ تومن دادم ولی اگه بیمه ی یه سری ارگان های خاص باشین خیلی کمتر میشه…ما که آزاد دادیم رفت پی کارش).
در مورد شروع کار پرسیدم، پرونده های آقایونو نشونم دادن و گفتن چندتایی هنوز نیاوردن به محض اینکه اون چندتام بیارن و حدودا” ۲۵ نفر بشین سریع به تهران اعلام میکنیم و به امید خدا اولین گروه ۱۸آم میرن بابلسر و نهایت یک هفته بعد از آموزش معرفی میشین به شعبه!!( امیدوارم اینطور باشه که گفتن)
موارد پزشکی مثل سایر دوستان بود: آزمایش خون (۳ مورد) و اعتیاد، ارتوپد، چشم پزشک، روانپزشک.
تعهد محضری ( اونی که جدید بود).
استعلام از دانشگاه، که اینو من باید برم تهران…( خوش به حال اونایی که تو استان خودشون درس خوندن. اون از عقیدتی که کشوندنمون تهران اینم از استعلام مدرک!!)
معرفی نامه برای دادگستری شهرتون برای گرفتن عدم سوء پیشینه
چندتا برگه هم در مورد مشخصات خودمون و خانوادمون و عمو و دایی!!!
برگه ی معرف و منشور اخلاقی و…
در کل اینکه ظاهرا جریان ۱۸ ام واقعیه و استانم مصممن که گروه اولو معرفی کنن چون به ما گفتن اگه تا آخر هفته کاراتونو انجام بدین خیلی خوب میشه.
بچه ها برام دعا کنین تا ۵ شنبه کارام ردیف شه…کلا تو راهم…

محمود میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۰۲ کد دیدگاه : ۱۵۰۲۴۱ زمان ارسال دیدگاه : ۹:۰۷ .ب.ظ
سلام دوستان
من یکشنبه برای پزشکی دعوت شدم،روز اول چهارتا از بجه ها تو سرپرستی دوست شدیم باهم کارامون رو شروع کردیم… اول رفتیم محضر چهاتایی ضامن هم شدیم برای تعهد نامه،هنوز حرفی از عوض شدن متنش گفته نشده،بعد رفتیم به سو پیشینه انگشنگاری که روز بعد گرفتیمشون عصر رفتیم روانپزشک و ارتپد،روز بعد دوشنبه ناشتا رفتیم آزمایش خون بعد رفتیم تست اعتیاد عصر هم رفتیم چشم پزشک…تمام
فردا قراره برم تمام آزمایشات و ج معاینات رو تحویل پزشک بانک بدم،مشکل خاصی خدارو شکر نیست فقط کراتین خونم بالاست….
طبق گفته هم استانی ها پزشک بانک هم کل جوابهارو چک میکنه خودشون هم ی فشار خون میگیره و اگه مشکل حادی نباشه دیگه برای شنبه امضا تعهد آخریه…
من ازین انشا نتیجه میگیرم که به نتیجه نهایی این بانک امیدی نیست

sanchoo میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۰۲ کد دیدگاه : ۱۴۹۶۲۸ زمان ارسال دیدگاه : ۸:۰۲ .ق.ظ
با سلام خدمت دوستان
معاینات استان زنجان از دیروز شروع شد و مراحل به شرح ذیل می باشد:
۱- مراجعه به مدیریت به همراه ۱۲ قطعه عکس
۲- دریافت فرم های مربوطه از کارگزینی ( ۱- روانشناسی ۲- ارتوپدی ۳- چشم پزشک ۴- تست اعتیاد ۵- ازمایش خون ۶- ازمایش سل ۷-سوء پیشینه )
۳- بردن فرم های پزشکی نزد پزشک معتمد بانک و امضا فرم ها توسط وی ( اگر دفترچه دارین همراه خودتون ببرید)
۴- مراجعه به پزشکان ( اول ازمایش و تست اعتیاد و ازمایش سل رو شروع کنید چون پزشک بعد از ظهر از ساعت ۴ به بعد تو مطب حاضر میشن همشون هم با بانک هماهنگ هستن و زیاد تو نوبت نگه نمیدارن )
۵- حتما ۱۲ ساعت ناشتا باشین واسه ازمایش خون
۶- اگه مشکلی پیش نیاد مراحل پزشکی تو یه روز تمومه و می مونه سوء پیشینه که از شهرستان خودتون باید بگیرید
۷ – ۴۰۰ الی ۵۰۰ تومن هزینه های پزشکی میشه
فقط حراست هم مدارک می خواد که اونا را همراه جواب ازمایشات و پزشکی اخر کار می برید ( ۶ قطعه عکس همراه فایل عکس تو سی دی و مدارک شناسایی و تحصیلی) واسه صدور کارت شناسایی
۸- تعهد محضری بعد این مراحله که بعد از اتمام کار پزشکی باید بدین
اونطور که تو مدیریت میگفتن بعد از این مراحل بلافاصله شروع به کاره

مرکزی۲ میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۲۶ کد دیدگاه : ۱۴۵۰۲۱ زمان ارسال دیدگاه : ۸:۴۶ .ق.ظ
با سلام خدمت دوستان عزیز شکر خدا معاینات را انجام دادم و فقط تاییدیه دکتر معتمد بانک مونده که فکر نمیکنم چیز خاصی باشه، لازم هست توضیحاتی در مورد معاینات خدمت دوستان عرض کنم:
۱- اول از همه اینکه ناشتا برید و صبح اول وقت هم سرپستی باشید تا بتونید به اکثر کاراتون برسید.
۲- حتما دوازده قطعه عکس ۴*۳ همراه خودتون باشه و پول به مقدار ۳۰۰۰۰۰ هزار تومان
۳-دکتر روانپزشک: بیوگرافی شما رو می خواد و مراحل زندگی با ذکر تاریخ (یعنی چه تاریخی وارد دانشگاه شدی، چی خوندی، چه تاریخی درست تموم شد، معدلت، خدمت سربازی کجا بودی چقدر طول کشید، کی دیپلم گرفتی و … (۲۵۰۰۰ ت)
۴-دکتر چشم پزشک: بسیار ساده اول پشت دستگاه هر دو چشم را معاینه میکنه و بعد یه کتابچه داره که تست کوررنگی رو باهاش انجام میده در کل ساده بود.( ۲۶۰۰۰ت)
۵- دکتر اورتوپد: که میگه پراهنتون رو دربیارید کفش و جوراب هم همینطور یه کم راه میرید یه بشین و پاشو میده و دست ها تونو بالا میبره ، کف پاتونو هم نگاه میکنه و تمام.(۲۰۰۰۰ت)
۶- آزمایش خون: حتما تو این آزمایش ناشتا باشید و قبل از ساعت ۱۰ صبح هم انجام بدید، یه سورنگ ازتون خون میکشه و آزمایش ادرار هم هست. (۱۵۶۰۰۰ ت) طبق نسخه پزشک معتمد بانک.
۷- نوار قلب: پیراهنتون رو بالا میزنید و یه نوار قلب فوری ازتون میگیرن (۳۵۰۰ ت)
۸- سوء پیشینه: دو قطعه عکس یه فیش به مبلغ ۵۰۰۰ ت و یه مبلغ ۱۶۰۰۰ ت بابت ارسال پاسخ به سرپرستی.
۹- تست اعتیاد: که در یک محیط اوپن و پر از آینه به در و دیوار انجام میشه که مشخص باشه چیزی داخل لیوان آزمایش نمیندازید (۲۲۱۰۰ ت)
۱۰- دفترخانه: به همراه دو نفر ضامن که کارت ملی و شناسنامه و کپی آنها و مدارک خودتون به همراه کپیش. ( ۴۰۰۰۰ ت)
نکته: فقط یادتون باشه در هر مرحله رسید وجه رو از دکتر بگیرید. و در نهایت نتیجه معاینات و آزمایشات میبرید پیش پزشک معتمد که تایید کنه و با تمام نتیجه ها میرید بانک و تحویل میدید. البت به ما گفتن سریع جمع و جور کنید و تحویل بدید که معرفیتون کنیم به شعبه. و اینکه گروه گروه دعوت به کار میکنند مثلا از ۶۰ در استان ما فقط ۲۰ نفر دعوت شدندو مابقی طی مراحل بعدی دعوت خواهند شد.

امید(مازندران میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۲۳ کد دیدگاه : ۱۴۳۳۸۲ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۳۰ .ب.ظ
سلام
مارال خانم تبریک
همین الان از پیشه آخرین پزشک میایم وکارمون تموم شد
از صبح تاغروب طول کشید
۳تا نامه استعلام دادن که واسه مدرک دانشگاه و عدم سوپیشینه ، کارت پایان خدمت بود که باید توشهرمون خودمون بگیریم
بعد رفتیم آزمایش کامل خون و اعتیاد دادیم که ۱۵۰ تومن شد
بعدم پیش دکتر چشم و ارتوپت و روانشناس رفتیم که خود بانک پول ویزیتاشون حساب کرده بود ومجانی شد شکرخدا
قرارداد و برگه محضرو چند تا برگه دیگم دادن پر کنیم به همراه ۳تا استعلام ببرم

مانی میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۲۱ کد دیدگاه : ۱۴۱۹۸۵ زمان ارسال دیدگاه : ۹:۳۵ .ق.ظ
سلام دوستان
من معایناتم تموم شد
اول ۳ تا نامه دادن به سه تا پزشک ۱ ارتوپد ۲روانشناس ۳ چشم پزشک که باید برین تایید کنند
بعد میفرستنتون پیش پزشک معتمد بانک که براتون آزمایش مینویشه + عکس رادیولوژی از ریه + نوار قلب که انجام میدین و برمیگردین پیش پزشک معتمد بعد نتایج رو میبینه و یه فرم رو تایید میکنه میرین بانک
بعد یه از طرف بانک نامه میدین میرین بهداری برای تست اعتیاد (( اوه اوه آزمایش ادرار “باید جلو یارو …..” بگذریم)) بعد جوابو میبرین بانک
بعدش یه نامه سو پیشینه میدن میرین دادگستری که اونا میفرستن آگاهی که او ازتون انگشت نگاری میکنن و جوابو میفرستن دادگستری از اونجا باید بگیرین
این بود انشای من

جابر از همدان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۱۹ کد دیدگاه : ۱۴۱۱۹۰ زمان ارسال دیدگاه : ۴:۴۷ .ب.ظ
سلام و عصر بخیر
امروز هم دنبال بقیه مراحل بودیم.از ازمایش عدم اعتیاد و گواهی سو پیشینه گرفته تا تعهد محضری.
فقط یک مورد خیلی مهمه تو این مراحل و اون اینه که همیشه مدارک رو همراه خودتون ببرید و تعداد حداقل ۸ الی ۱۲ قطعه عکس رو با خودتون داشته باشید و اون ۳ قطعه ای که بانک میگه بیارید خیلی کمه .چون تو هر مرحله ای حداقل ۱ قطعه عکس رو میخواد.
در مورد سوالایی هم که پرسیدید مختصر یه چیزایی میگم:
-معاینات فقط توسط پزشکایی که بانک معرفی کرده انجام میشه و شما حق انتخاب ندارید.
-نمره چشم در مجموع از ۶ نباید زیادتر باشه در غیر اینصورت باید برید به کمیسیون پزشکی برای حلش
-در مورد سیگاری بودن و اینکه ازمایش مشخص میکنه والا اطلاعی ندارم ولی ازمایشا در سطح بالایی انجام میشه.
-بچه هایی هم که از همدان هنوز دعوت نشدن نگران نباشن شما تو لیست بعدی دعوت میشید انشالله
-در مورد ضامن هم بستگان درجه یک شما هم میتونن این کار رو انجام بدن حالا یا شاغل یا بازنشسته.
-هیچ کدوم از معایناتی که پزشکا انجام میدن رو تحویل ما نمیدن و خودشون میفرستن بانک به جز عدم اعتیاد و سو پیشینه
-در مورد کوررنگی هم کسی که خیلی حاد باشه مشکلش گیر میدن.
-در مورد دفترچه هم باید بگم که بکار میاد ولی مانده چه بیمه ای باشه مثلا در مورد ازمایش خون که هزینش ۱۴۰۰۰۰ تومنی میشه ولی با تامین اجتماعی از ۹۰ هزار تومن تا ۱۲۰ هزار تومن متفاوته ولی بیمه خدمات درمانی کلا ۳۸۰۰۰ تومن میشه
البته پر هزینه ترین ازمایش همین ازمایش خون هست و بقیه معاینات هر کدوم ازادش ۲۵۰۰۰ تومنه
و احتمالا هزینه کل معاینات و غیره اش به صورت ازاد حدود ۳۵۰۰۰۰ تومنی میشه

محمدجووون میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۱۹ کد دیدگاه : ۱۴۰۷۶۸ زمان ارسال دیدگاه : ۵:۴۶ .ق.ظ
باسلام خدمت دوستان دیروز منم رفتم دنبال معاینات پزشکیم دقیقا همونایی بود که دوستان گفتند حالا من یکم جزئیاتشو بیشتر میکنم
آزمایش خونی که گرفتم شامل اینا بود که میشه گفت چکاب کامله:
fbs*u.acid*ast*hcv ab*bun*cholestrol*alt*hiv*tg*hbs ag*cbcdit*crp*esr*hdl*ldl
دوستان ممکنه غلط املایی داشته باشه آخه از رو برگش فتو گرفتم ناخوانا بود
ظمنا باید ناشتا باشیدمبلغشم ناقابل با بیمه حدودا۱۲۰۰۰۰ت و بدون بیمه مثل خودم ۱۴۸۰۰۰ت
ضمنا باید همون دکترهایی رو بریم که بانک معرفی میکنه و نامه میده
نرخ ویزیت رو هم بگم بهتر هر چند ارزشی نداره و …. ولی خوب.(البته ممکنه بسته به جا و مکان و پزشک و …. داشته باشه و نرخ ها فرق کنه):چشم پزشک با بیمه۱۸۰۰۰و بدون بیمه مثل من۲۵۰۰۰ت
ارتپد با بیمه ۱۸۰۰۰بدون بیمه مثل من ۲۵۰۰۰ت
روانشناس با بیمه ۴۰۰۰ت و بدون بیمه مثل من ۱۵۰۰۰ت فدای سر همتون .گفتم چون خواستم در جریان بزارمتون.
در خصوص دو تا ضامن هم باید بگم اگه مرد باشن نیاز به کارمند بودن نیست و کسبه بازار هم میشه اما اگر زن باشند باید طرف کارمند باشه(هزینه محضر هم ناقابل ۴۰۰۰۰ت و یک تا دو ساعت طول میکشه بازم بستگی به محضر داره)
ظمنا دیروز اخر وقت که میرفتم پیش دکتر بانک گفتش فرماتون خیلی کمه و باید گوش و حلق و بینی و دالی هم داشته باشید(گفتم نکنه شانس ما امسال کم شده)
خوب دوستان بازم اگه سولی بود ما در خدمتیم

جابر از همدان میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۶/۱۸ کد دیدگاه : ۱۴۰۴۶۱ زمان ارسال دیدگاه : ۵:۰۳ .ب.ظ
سلام به همکاران
الان خسته و کوفته از معاینات دارم میام .خیلی نفسگیره
روالش بدین صورته که:
۱-ابتدا ناشتا میرید بانک و بانک میگه برید ازمایش خون فلان ازمایشگاه.یه ازمایش نمونه گیری از خون هستش که سه نمونه خون میگیرن ازتون که هزینه ی ازادش میشه۱۳۸۰۰۰ تومن
۲-بعد میاید بانک ویه فرم ۵ صفحه ای که مربوط به خودتون و خانوادتون هست رو پر میکنید
۳-بانک یه پوشه بهتون میده که مربوط میشه به مراحل و معاینات بعدی که باید به انجام برسونیدش
۴-یکی از مراحل پزشکی چشم پزشکی هست که تست بینایی و کور رنگی میباشد.البته اگه کسی بیناییش از مجموع۶ بیشتر باشه گیر میدن که یا باید عمل کنی ویا خدایی نکرده مشکل غیر قابل عمل باشه ردید.و همینطور اگه خدایی نکرده مشکل کور رنگی داشته باشید ردید چون امروز برای یه بنده خدا پیش اومد.
۵-مرحله بعدی ارتوپدی هست که چیز خاصی نداره و فقط میخواد ببینه مشکل حاد پای پرانتزی و یا ستون فقرات ندارید.
۶-مرحله بعدی تست اعصاب و روان هست که فردا میخوام برم انجام بدم.
۷-یه معرفی میده بانک برای انجام تست عدم اعتیاد و همینطور سو پیشینه که باید انجام بدید.
۸-یه تعهد محضری که با حضور ۲ ضامن در دفاتر ثبت اسناد به انجام میرسه.
۹-تاییدیه های تحصیلی و نظام وظیفه رو هم خودشون داشتن انجام میدادن و محرمانه بود.
۱۰- مرحله اخر که باید یکشنبه بریم پیش پزشک بانک و یه سری هم اون معایناتی داره که باید انجام بده و به همراه نتایج اون یکی ازمایشات که تا اون موقع امده میشه نظر نهایی رو میده و شما از اون تاریخ به بعد استخدام هستید.
در اخر اینکه این همه انتظار در نهایت به یه جای خوب انشالله ختم میشه و اون هم اینکه شما از اول استخدام رسمی میشید البته ۲ سال اولش به صورت رسمی -ازمایشی هست
و از اوایل مهر یه دوره ی اموزشی داریم که حدود ۱۰ الی ۱۵ روزی هستش در احتمالا بابلسر و از اواخر مهر هم تو شعب مشغول میشیم .انشالله
ارزوی موفقیت روز افزون برای شما همکاران اینده


استخدام شرکت نفت

 کاربری : محمد..نفت و گاز سرخس ارسال : ۹۳/۰۷/۱۷ ساعت ارسال : ۱۹:۱۸ کد دیدگاه : 161721
سلام.جای همگی دوستان خالی سه شنبه و چهارشنبه تهران بودیم.ساعت ۸ صب رفتیم ساختمون اکیپ بعد فرستادمون خیابان سرهنگ سخایی(روبروی بازار موبایل ایران)ساختمون طب صنعتی و یک سری فرم دادن رفتیم بیمارستان(روبروش))ازمایش خون و گوش و نوار قلب و تنفس(ساختمون طب صنعتی) رادیو گرافی و تست اعتیاد ازمایش ادرارگرفتن(تمام رایگان جز تست اعتیادکه ۲۹۲۰۰تومان گرفتن).چهارشنبه رفتیم چشم پزشکی و جوابای ازمایشارو گرفتیم و رفتیم پیش پزشک فوق تخصص طب صنعتی و تمام اعضاب بدنمونو نگاه کرد و تست کورنگی گرفت و تمامممممممممممممممممم.واقعا مو را از ماست میکشن.به اندازه ی گلبولای قرمز خون من گیر داد باید بین۷۷تا۹۷ می بود مال من ۷۳٫۸بود.اصن جای نگرانی نیس بیمارستان فوق امکانات با پرسنل و پزشکای خوش برخورد(به جز رادیو گرافی).واقعا جای همه دوستان خالی

کاربری : طب صنعتی ارسال : ۹۳/۰۹/۱۴ ساعت ارسال : ۱۱:۱۹ کد دیدگاه : 206540
مراحل معاینات طب صنعتی برای داوطلبان استخدامی نفت
۱- داوطلبان براساس هماهنگی قبلی در روز تعیین شده به دبیرخانه طب صنعتی واقع درطبقه همکف ساختمان طب صنعتی به آدرس (خیابان حافظ – بین خیابان جمهوری اسلامی و میدان حسن آباد – خیابان سرهنگ سخایی روبروی بیمارستان مرکزی نفت پلاک ۸۶ ) مراجعه کنند.
۲- داوطلبان ذکوری که معافیت پزشکی دریافت داشته اند اصل برگه استعلام علت معافیت و یک عدد کپی آنرا حتماً به همراه داشته باشند.
۳- به همراه داشتن ۶ قطعه عکس ۴*۳ جدید و داشتن کد ملی ضروری است.
۴- قابل توجه مراجعین مرد، قبل از مراجعه به طب صنعتی موهای قسمت قدامی سینه خود را جهت گرفتن نوار قلب بتراشید. حتماً قبل از مراجعه برای معاینه کامل بایستی استحمام کرده و لباس مناسب و تمیز برتن داشته باشند.
۵- مراحل انجام کار به ترتیب زیر است :
الف) دبیرخانه: جهت ثبت نامه اداری ساعت ۳۰/۷صبح
ب) پذیرش: دریافت فرم‌های لازم و تکمیل آنان به‌طور کامل جهت تشکیل پرونده
ج) آزمایشگاه: جهت انجام آزمایشات لازم است از ۱۲ ساعت قبل ناشتا بوده و به آزمایشگاه بیمارستان فوق تخصصی نفت مراجعه کنند.
د) اپتومتری (بینایی سنجی) : (پلی کلینیک تخصصی در بیمارستان)
ه ) ادیومتری (سنجش شنوایی) : (زیرزمین دپارتمان داخلی در بیمارستان )
و) رادیولوژی :‌جهت عکس قفسه سینه در بیمارستان
ز) تست اعتیاد: خیابان حافظ – خیابان بهشت
ح) تست روان سنجی: دریافت فرم تست روان سنجی از منشی پزشک طب صنعتی مستقر در طبقه دوم
ط ) پرستاری طب صنعتی: در طبقه اول طب صنعتی جهت انجام اسپیرومتری ( تست تنفس؛ صبحانه سبک صرف نموده و در صورت سرماخوردگی مراتب به اطلاع پرستار مربوطه رسانیده شود) – گرفتن نوار قلب ، سنجش قد و وزن ، تست تعیین توان هوازی برای گروه آتش نشان؛غواصان و حراست یا به درخواست واحد مربوطه ، سنجش بینایی
ی)معاینه پزشکی: جهت معاینه به پزشک طب صنعتی (طبقه دوم طب صنعتی) مراجعه کنند.
ک) مشاوره‌های تخصصی: با برگه مشاوره به کلینک‌های تخصصی بیمارستان مراجعه و پس از دریافت نتایج به پزشک صنعتی (هماهنگی با منشی پزشک صنعتی)مراجعه کنند.
ل) پس از کنترل پرونده توسط منشی پزشک صنعتی؛ پرونده خود را به واحد پذیرش واقع در طبقه همکف طب صنعتی تحویل دهند.
۶- انجام آزمایشات و معاینات استخدامی حداقل دو روز به طول می‌انجامد. بنابراین از داوطلبان شهرستانی خواهشمندیم که در صورت عدم امکان اقامت در تهران حتی الامکان در روز چهارشنبه به طب صنعتی مراجعه نکنند.
۷- در صورتی که داوطلب سابقه بیماری مزمن دارد سوابق بیماری (خلاصه پرونده) را به همراه داشته باشد.
۸- در صورتی که دواطلب سابقه هر گونه عمل جراحی دارد، شرح عمل خود را نیزبه همراه داشته باشد.

کاربری : ایرانی ارسال : ۹۳/۰۹/۱۹ ساعت ارسال : ۱۱:۴۲ کد دیدگاه : 210626
شرح طب صنعتی:
قبل از توضیح در این مورد، دستور العمل های طب صنعتی شرکت نفت که در بالای صفحه موجود است رو با دقت بخونید. به اکثر سوالات شما پاسخ داده شده.
در طب صنعتی وقتی نامه شما آماده شد به شما گفته میشه به یکی از مراکز طب مراجعه کنید، اگر تهران بود با در دست داشتن نامه به مرکز طب صنعتی، روبه روی بیمارستان نفت واقع در خیابان سرهنگ سخایی میرید.
اونجا نامه تست عدم اعتیاد و مراحل معاینه پزشکی به شما داده میشه.
اول از همه بین ساعت ۸-۱۰ به صورت ۱۲ساعت ناشتا به آزمایشگاه داخل بیمارستان نفت مراجعه می کنید، که نمونه خون و ادرار باید بدید.
بعد از اون برای مشاغل عملیاتی به بینایی سنجی، شنوایی سنجی، و رادیولوژی جهت عکس از قفسه سینه مراجعه می کنید و تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر هم با مراجعه به آزمایشگاه مرجع واقع در خیابان بهشت تست عدم اعتیاد رو میدید(نشانی زیر برگش هست).
روز بعد جهت دریافت نتیجه آزمایش به بیمارستان مراجعه کرده و بعد به ساختمان طب صنعتی که معرفی نامه رو گرفته بودید رفته و از قسمت پذیرش نتیجه تست عدم اعتیاد و عکس قفسه سینه رو دریافت می کنید و بعد از اون به طبقه اول، واحد پرستاری میروید.
در واحد پرستاری، قد، وزن، دور کمر شما اندازه گیری شده و از شما نوار قلب و تست اسپیرومتری (دم سنجی) می گیرند.
با در دست داشتن تمام نتایج به طبقه دوم جهت معاینه پزشک صنعتی مراجعه می کنید.
قبل از معاینه پزشک یک تست روانسنجی (۷۱ سوال بله/خیر) رو پر کرده و به خدمت پزشک می رسید.
در قدم اول تمام لباس ها به جز شرت و جوراب رو از تن خارج کرده و تمام اسکلت بندی شما معاینه می شود، در قدم بعدی جهت معاینه قسمت تحتانی شکم برای دقایقی همون تکه لباس رو میکشید پائین تا کار دکتر انجام بشه و میپوشیدش!!!
بعد از اون نوبت به معاینه چشم، گوش، قلب و… میرسه، بعد از اتمام این مراحل لباسها تون رو می پوشید و پزشک تعدادی تصویر رنگی حاوی شماره رو به شما نشون میده جهت تست کور رنگی و تمام.
اگر همه چیز نرمال بود که همون موقع پرونده بسته میشه وگرنه شما رو به پزشک متخصص ارجاع می دهند.
پزشک متخصص معاینه کرده و اگر لازم بود آزمایش درخواست می کنه، البته سعی می کنند نهایت همکاری رو داشته باشند ولی اگر به پزشک متخصص ارجاع داده شدید همه تلاشتون رو بکنید به مشکل حل بشه.
مشاغل اداری رو راحت تر میگیرند و مشاغلی مثل آتشنشانی، حراست و غواصی رو سخت تر، مراحلی مثل تست ورزش داره.
استعلام ها:
شامل استعلام عدم سوء پیشینه و مدرک تحصیلی میشه که با نامه طب صنعتی داده میشه، ترجیحا استعلام ها رو خودتون دریافت کنید و شخصا تحویل بدید وگرنه تو پست خانه وزارت ۳-۴ هفته طول می کشه!
یک از دوستان در مورد نمره چشم پرسیده بود. برای مشاغل عملیاتی مجموع دید دو چشم نباید از ۲۰/۱۴ کمتر باشه و اگر فقط یک چشم ضعیف بود نباید کمتر از ۱۰/۶ باشه.
موفق باشید.

کاربری : جیمز موریارتی ارسال : ۹۳/۰۹/۱۹ ساعت ارسال : ۲۰:۰۰ کد دیدگاه : 211033
سلام.قابل دوستانی که میخوان قبل از طب صنعتی خودشون رو چک کنند
اول یه دفترچه گیر بیارید بعد برید مراکز درمانی پیش دکتر عمومی یا متخصص داخلی هزینه بلیطش۴ هزار تومانه.بعد بهش بگید میخواید استخدام بشید این موارد رو تو دفترچتون بنویسه.
برگ اول:آزمایش ها:۱-مربوط به کبد:ALT-AST-Bilirubin-(ALK_P)
۲:CBC
۳:diff
۴:کم خونی-غلظت خون-قند خون-چربی خون(کلسترول-تری گلیسیرید-LDL-HDL) و پی تی خون
۵:آزمایش ادرار(urinalysis)
برگ دوم:گرافی قفسه سینه(chest x-ray(pa)
برگ سوم:نوار قلب(EKG)
و بگید فشار خون و نبض و ریتم قلب تون رو چک کنه که طبیعی ۱۲ بر روی ۸ هست.
من با دفتر چه تامین اجتمایی رفتم هزینه آزمایش ها ۸ هزار تومان تو آزمایشگاه عمومی نه خصوصی
نوار قلب ۵ تا سیم به دستها پاها و سینه وصل میکنه رایگان بود و عکس قفسه سینه با زیر پیراهن ۴ هزار تومان
اگه هم صلاح میدونید بقیه آزمایشها رو هم انجام بدید مثل اکو که ۱۳ هزار تومانه و تست ورزش ۷ هزار تومان البته تو مراکز عمومی.Audiometry یعنی شنوایی سنجی-Spirometry یعنی تست تنفس-Optometry یعنی بینایی سنجی رو هم نمیدونم هزینشو انجام بدید.
بعد نتایج رو دوباره ببرید پیش دکتر تا تحلیلش کنه.


استخدام فولاد مبارکه اصفهان

کاربری : بهی ارسال : ۹۳/۱۲/۰۳ ساعت ارسال : ۱۹:۰۵ کد دیدگاه : 271124
سلام ب همگی
امروز رفتیم طب بعدش ماحبه حضوری روانشناسی بعد پیش دکتر تو طب تست قلب/ریه/گوش/خون/ادرار همه را گرفتند/دکتر همه جای بدن معاینه کرد
از همه رشته ها هستند فک کنم دیگه اینجور که میگفتند این سری ک تموم شد دوباره میخواند ازمون بزارند واسه سال دیگه و شرایط سنی را بالا ببرند
کلا ما ۴۰۰ نفریم حالا تا چند نفرمون بریم سرکار خدااااااااااااااااااااا میدونه
همه موفق باشین


استخدام فولاد مبارکه هرمزگان

نقل قول : امیدوار در : ۹۳/۰۸/۲۶ ۲۳:۱۶:۱۸
سلام. اگر خودت نگی لیسانس داری و کپی مدرک دیپلمت رو داشته باشی مشکلی نیست. مراحل طب صنعتی هم شامل آزمایش خون و ادرار و تست شنوایی و بینایی و تنفس و ورزش و معاینه بدنی (لخت مادرزاد) هست که توسط پزشک انجام میشه. ممکنه به پزشک متخصص ارجاع داده بشی البته اگه پزشک تشخیص بده. یه عکس یا سونوگرافی هم بهت میدن. وزن کم هم بستگی به پستی که قرار هست کار کنی داره که بعید میدونم مشکلی ایجاد بکنه واست.

نقل قول : محسن در : ۹۳/۰۸/۲۸ ۰۸:۳۷:۲۴
سلام
من شیمی نیسم،ولی آزمایشات
۱.شنوایی سنجی
۲.آزمایش خون
۳.نوار قلب
۴.تست ریه
۵.بینایی سنجی
۶.تست ورزش
دیگه چیزی یادم نیس
جواب طب صنعتی ک اومد،اونوقت باید بری برای عقیدتی
تا اونجاییم ک من اطلاع دارم اکثر بچه ها تو بهداری خود کارخونه آزمایش دادن


بیشتر بخوانید:
معاینات پزشکی قبل از استخدام و پذیرشاگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:46

  کد دیدگاه : 715984

  با سلام خدمت دوستان
  داشتن آب مروارید خفیف باعث مردودی در تست بینایی سنجی میشه. لطفا اگه تجربه ای دارید به اشتراک بزارید که بدجور استرس یرم داشته.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:20

  کد دیدگاه : 675536

  باسلام فراوان.من کم خونیم ازنوع مینور ویکبار هم برای استخدام افسری شرکت کردم وتو تمام مراحل معاینه وتحقیق قبول شدم ولی نمیدونم چرا اسمم توقبولیهای نهایی نبود آیااحتمال دارد به خاطرکم خونی ردکرده باشن چون میخوام باز شرکت کنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:11

  کد دیدگاه : 657342

  باسلام
  من 17سال دارم سال چهارم انسانی بامعدل کل 15 و کتبی 12 قد170
  بسیج فعال ندارم و عادیه .
  ب نظرتون شانسی برای استخدام توی نیرو های مسلح دارم ؟
  برای درجه داری چطور و کی باید اقدام کنم ؟
  ایا درتست پزشکی ناجا افرادی ک خودارضایی میکردند قطعا مردود میشوند ؟
  لطفا جوابم رو بدین .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شیخ کبیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:40

   کد دیدگاه : 673941

   ببین دوست عزیز
   اولا خود ارضایی خودش گناه کبیره ست
   پس به هیچ وجه انجامش نده
   دوما تو نیروی انتظامی تستی بنام تست بیضه هس
   که پزشک متخصص معاینه رو انجام میده
   اگه میخوای رد نشی
   40 روز خودت رو نگهدار و تو واجبات هم کوتاهی نکن
   حتما قبول میشی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : م .م

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:00

  کد دیدگاه : 655936

  سلام.استخدام درجه داری سپاه قد باید چقدر باشدواگرکف پا تاحدی صاف باشد چه می شود.تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : A

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:05

  کد دیدگاه : 655369

  سلام ادمین محترم
  به نظرتون پای پرانتزی و صافی کف پا مشکلی ایجاد میکنه اگر فرد هیچ مشکلی در راه رفتن و ورزش و کلاً گذران زندگی نداشته باشه برای شغل هایی مثل اموراداری یا حسابدار؟
  از دوستانی هم که تجربه دارند خواهش میکنم جوابم رو بدید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : A

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:37

   کد دیدگاه : 656912

   سلام خواهش میکنم ادمین محترم یا هرکدوم از دوستان اگه جواب سوالمو میدونن راهنمایی کنن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : A

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:03

  کد دیدگاه : 655367

  سلام ادمین محترم
  به نظرتون پای پرانتزی و صافی کف پا مشکلی ایجاد میکنه اگر فرد هیچ مشکلی در راه رفتن و ورزش و کلاً گذران زندگی نداشته باشه برای شغل هایی مثل اموراداری یا جسابدار؟
  از دوستانی هم که تجربه دارند خواهش میکنم جوابم رو بدید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:37

  کد دیدگاه : 643398

  سلام من استخدامی آموزش و پرورش قبول شدم ..آزمایش دادم همه ی موارد نرمال بوده فقط مقدار نرمال تری گلیسرید تا دویست هست که برای من دویست و سی بود.. به نظر شما گیر میدن ؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:10

  کد دیدگاه : 635523

  من همسرم برای استخدام اموزش پرورش قبول شده و یکی از گوش هاش کم شنواست. و امروز وقتی برای معاینات رفته بود گفتن فردا بیا نوار گوش بگیر!به نظر شما مشکلی پیش میاد برای استخدامش؟خیلی نگرانیم!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:23

   کد دیدگاه : 954072

   سلام ببخشید همسرتون الان استخدام شدن با اون شرایط پزشکی ک گفتین؟لطفا جواب بدین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:41

  کد دیدگاه : 542598

  با سلام
  آدمین محترم سوالی ذهنم رو درگیر کرده. لطفا اطلاعی در این خصوص دارید راهنمایی کنید. بنده در مراحل معاینات و ازمایشات پزشکی هستم. با این که در تمامی موارد پژشکی از قبیل بینایی شنوایی روانپزشکی اعتیاد و امراض مسری مشکلی نداشتم در آزمایش خون تنها غلظت خون و چربی کبدم بالاست یعنی تقریبا دو برابر حد نرماله. به نظر شما اینها از موارد رد پزشکی بحساب میاد؟
  باتشکر فراوان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:39

   کد دیدگاه : 542672

   بسته به شغلتون داره دوست عزیز. این مورد رو ذکر نکردید.
   به صورت کلی خیر این نوع از موارد زیاد ایجاد مشکل و منع استخدام ندارند.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محمدرضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:49

   کد دیدگاه : 542691

   ممنونم. برای قضاوت هست. در این پست دارای حساسیت هست؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:00

  کد دیدگاه : 532410

  برا استخودام بانک نمره چشم باید زیر چند باشه؟؟مجموع دو چشم یا تک ب تک؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:53

   کد دیدگاه : 950851

   ای کاش یکی جواب بده

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مسعود

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:52

  کد دیدگاه : 494746

  سلام من مصاحبه بانک قبول شدم ولی حامله هستم به نظرتون معاینه پزشکی ردم میکنن.ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:56

   کد دیدگاه : 494749

   خیر دوست عزیز تا جایی که ما اطلاع و تجربه داریم رد کردن به دلیل بارداری در معاینات پزشکی عذر موجهی نیست. پس نباید براتون مشکلی پیش بیاد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مسعود

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:58

    کد دیدگاه : 494750

    ممنون 🙂 از جوابتون

    پاسخ دهید
 • نویسنده : سیاوش بی آزار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:56

  کد دیدگاه : 462318

  با تشکر از اطلاع رسانی خوب شما 🙂

  پاسخ دهید
 • نویسنده : moham ad

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:23

  کد دیدگاه : 457704

  سلام
  در طب صنعتی صنعت نفت اگر شماره چشم ها قبل از عمل لیزیک 4 و 3.75 باشه مشکلی پیش میاد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کاردانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:11

  کد دیدگاه : 456483

  سلام دوستان کسی خبر جدیدتری نداره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : behyad h

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:24

  کد دیدگاه : 383572

  salam baraye tebe kar az kojaye kamar bayad ax gereft
  lotfan javab bedid

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:35

  کد دیدگاه : 356253

  سلام،کسی خبر داره که بینایی سنجی چطوره و تا چ حد قبوله ضعف چشم؟من شرکت برق ازمون دادم،الان ازینکه چشام استیگمات نیم هست،میترسم برا معاینات.لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : تسنیم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:09

  کد دیدگاه : 342508

  دوستان لطفا بگید ک تو استخدام بانک ها ب خالکوبی گیر میدن؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا هر چ زودتر بگید اگ کسی بلد جوابو تو وات پساپ من بگه ممنونم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:13

   کد دیدگاه : 654326

   نه خيالت راحت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی کام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:19

  کد دیدگاه : 310830

  ببخشید معاینات پزشکی صنعت برا همه ادارات هست مثل بانک و….یا نه برای کارخانجات میباشد
  منظور از معاینه قست تحتانی شکم چیست!!!!!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:12

  کد دیدگاه : 230899

  سلام.من تنها یکی از گوش هام شنوایی کامل داره ولی هیچ مشکلی از لحاظ شنوایی ندارم
  آیا برای طب صنعتی تامین اجتماعی مشکلی پیش میاد؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ...............

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:51

   کد دیدگاه : 461440

   سلام آدمین
   میشه به این سوال جواب بدید لطفا.
   من خواهرم این مشکل(شنوایی یک طرفه) رو داره ولی خب گوش دیگرش کاملا سالمه، میخواستم بدونم برای استخدام آموزش و پرورش که اقدام کرده مشکلی پیش میاد یا نه؟ شما کسانی رو سراغ دارید که با این مشکل مواجه بودن و تونستن استخدام بشن؟؟
   خیلی ممنون از سایت خوبتون

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:21

    کد دیدگاه : 461730

    این موارد بیشتر مربوطه به تشخیص پزشک و شرایط کاری داره دوست عزیز. مسائل پزشکی در اکثر موارد ایجاد مشکل نمیکنند. هرچند که فکر میکنم در آزمون پیش رو سهمیه معلولین عزیز نیز در نظر گرفته شده بود

    پاسخ دهید
 • نویسنده : صبا فرزین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:33

  کد دیدگاه : 226341

  سلام دوستان کسی میدونه اگه مثلا بیماری صرع داشته باشه تو مصاحبه رد میشه یا نه راهنمایی میکنید؟ فوری میخوام بدونم ثبت نام کنم پست بانک رو یا به این دلیل پولمو دور نریزم اگه ردم میکنن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد جواد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:33

   کد دیدگاه : 1199454

   سلام مشکل مقعدی ایا گرفته میشود

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...