اطلاعات بیشتر

اولویت متقاضیان بومی در استخدام تامین اجتماعی

جهت مشاهده اخبار استخدام تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید


 نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس گفت: یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم عسلویه توسعه و تجهیز بیمارستان این شهر است که در این راستا خواسته‌های مردم تحقق می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سکینه الماسی صبح امروز در نشست با مسئولان تامین اجتماعی استان بوشهر با تاکید بر تحقق مطالبات مردم به ویژه شهرهای جنوبی استان بوشهر اظهار داشت: دیدگاه مردم استان بوشهر بر این است که سازمان تامین اجتماعی به میزانی که درآمد کسب کرده، خدمات رفاهی و پزشکی و درمانی، ارائه نداده که با برنامه‌ریزی مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر خدمات این نهاد به جامعه هدف افزایش می‌یابد.

وی با تاکید بر جذب نیروهای مورد نیاز مراکز تامین اجتماعی از نیروهای بومی استان بوشهر افزود:  تامین اجتماعی باید در استخدام اولویت را با مردم بومی استان بوشهر قرار دهد. سازمان تامین اجتماعی نقش مهمی در امید به زندگی و سلامت جامعه دارد و این سازمان در راستای خدمات مطلوب به افراد تحت پوشش خدمات مطلوبی ارائه می‌کند.

نماینده مردم دیر، جم، کنگان و عسلویه در مجلس با تاکید بر توسعه خدمات‌های بخش بیمه و درمان افزود: در این راستا برنامه‌های مهمی برای توسعه خدمات بیمه‌ای و درمانی تدوین شده که نقش موثری در تامین مطالبات مردم و جامعه هدف دارد.

وی با بیان اینکه  نمایندگان مجلس تعامل ویژه‌ای با تامین اجتماعی دارند، گفت: اتحاد و همدلی موجود در بین نمایندگان استان بوشهر در راستای منافع مردم از اولویت‌های  نمایندگان است.

نماینده مردم دیر، جم، کنگان و عسلویه در مجلس بر تسریع احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیر تاکید کرد و افزود: ارتقای درمانگاه تامین اجتماعی کنگان، احداث درمانگاه تامین اجتماعی در جم و توسعه بیمارستان تخصصی تامین اجتماعی در عسلویه، مهمترین مطالبات مردم است که باید توجه ویژه به آنها صورت گیرد.

الماسی با اشاره به نبود بخش‌های دیالیز، زایشگاه و کودکان در بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه افزود: یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم عسلویه توسعه و تجهیز بیمارستان این شهر است که در این راستا خواسته‌های مردم تحقق می‌یابد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : بیژن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:30

  کد دیدگاه : 890298

  سلام میخواستم بدونم در سال 95 تاریخ ونحوه ثبت نام جهت آزمون استخدام مشخص هست اخه هرچی میبینم تاریخ برگزاری آزمون و ثبت نام نزدید

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...