جزئیات بیشتر در مورد خبر

دوره آموزشی آموزگاران پایه های اول تا سوم ابتدایی تابستان برگزار می گردد

جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 97: معلمان دوره ابتدایی دوره فوق العاده آموزش تربیت بدنی را طی می کنند

 معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت‌ آموزش و پرورش خوزستان از اجرای طرح فوق العاده آموزش تربیت بدنی به معلمان دوره ابتدایی خبر داد.
حمیدی، معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت‌ آموزش و پرورش خوزستان در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،  گفت: ایجاد تحرک در دانش آموزان دوره ابتدایی ضروری است به همین منظور آموزش تربیت بدنی به معلمان دوره ابتدایی به صورت طرح فوق العاده صورت می گیرد.

وی افزود: در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین علاوه بر اجرای طرح های معمول و جاری تربیت بدنی در مدارس، طرح فوق العاده تربیت بدنی با سرعت در مدارس اجرایی می شود.

حمیدی بیان داشت: دوره آموزشی آموزگاران پایه های اول تا سوم دوره ابتدایی ویژه تابستان برگزار می گردد که در این راستا، 32 کارگروه در استان های سراسر کشور تشکیل و برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های آموزشی آموزگاران و جلسه توجیهی مدیران انجام شده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت‌ آموزش و پرورش با اشاره به سلامتی آموزگاران عنوان کرد: افزایش نشاط، تحرک و سلامتی آموزگاران باید توسعه فرهنگ ورزش و نشاط، افزایش  و اُنس و علاقه دانش آموزان به معلم و مدرسه و ایجاد زمینه آموزش های تلفیقی از جمله اهداف این طرح است.

وی افزود: امیدواریم با آموزش معلمان پایه، نشاط و تحرک ایجاد شده در آن ها به دانش آموزان منتقل شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...