آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

منابع آزمون وکالت (جدید)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (مریم احمدی))
اطلاعات بیشتر

 منابع آزمون و ضرایب

در آزمون كارآموزي وكالت شش عنوان درسي از داوطلبان امتحان به عمل مي آيد كه هر يك داراي منبع خاصي براي مطالعه مي باشد. اين عناوين ، منابع هر يك و ضرايب آنها به شرح زير است : 

 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌قوه قضاییه به همراه پاسخنامه

١ـ حقوق مدني با ضريب ٣

جامع ترين ومعتبرترين منبع مطالعه ي درس حقوق مدني براي آزمون وكالت، كتاب قانون مدني در نظم حقوقي كنوني تأليف دكتر ناصر كاتوزيان مي باشد كه چاپ بیست و پنجم به بعد اين كتاب توصيه مي شود .

٢ ـ آيين دادرسي مدني با ضريب ٣

جديدترين وكامل ترين منبع مطالعه ي درس آيين دادرسي مدني دوره سه جلدي آيين دادرسي مدني تأليف دكتر عبدا..شمس است . همچنين داوطلبان مي بايست مجموعه قانون آيين دادرسي مدني رياست جمهوري را نيز مطالعه نمايند .

٣ ـ حقوق جزا ( عمومي و اختصاصي ) باضريب ٢

منبع مطالعه¬ي درس حقوق جزاي عمومي كتاب زمينه حقوق جزاي عمومي تأليف دكتر رضا نوربها مي باشد . علاوه براين، كتاب محشاي قانون مجازات اسلامي تأليف دكتر ايرج گلدوزيان و نيز مجموعه قانون مجازات اسلامي رياست جمهوري بايد مورد مطالعه داوطلبان قرار گيرد.

٤ ـ آيين دادرسي كيفري با ضريب ٢

منبع مطالعه ي اين درس کتاب دکتر علی خالقی و نيز مجموعه قانون آيين دادرسي كيفري رياست جمهوري است .

٥ ـ حقوق تجارت با ضريب ٢

كاملترين منبع مطالعه ي اين درس دوره پنج جلدي حقوق تجارت تأليف دكتر ربيعا اسكيني مي باشد. علاوه بر اين، متن قانون تجارت نيز بايد به دقت مورد مطالعه قرار گيرد .

٦ ـ اصول فقه با ضريب ١

منبع اصلي اين درس كتاب مباني استنباط حقوق اسلامي يا اصول فقه تأليف دكتر ابوالحسن محمدي است كه چاپ سی ام به بعد اين كتاب توصيه مي شود .

 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌قوه قضاییه به همراه پاسخنامه

______________________________

 • منابع آزمون وکالت ۹۲ (با تحلیل رویه های حاکم بر آزمون وکالت )

۱- آزمون وکالت از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۹ بصورت جستار گریخته و کاملا” مبتنی بر متن قوانین برگزار می شد و صرف حواندن متن قوانین متضمن موفقیت بود .
۲- در فواصل سال ۱۳۷۹ الی ۱۳۸۱ اتفاقاتی در حوزه تقنین قوانین رخ داد که آزمون وکالت را تحت تاثیر قرار داد با تصویب آیین دادرسی مدنی و اصلاح قانون تشکیل دادگاهای عمومی و انقلاب و احیا دادسراها و آیین نامه های مربوطه در سال ۷۹ الی ۸۱ سوالات از شرح مختصر قانون نیز طرح می شد . از طرفی با آمدن طیف جدیدی از کتابها بنام کتابهای نظم کنونی و قوانین ریاست جمهوری طراحان گرایش به این گونه منابع پیدا کردند و این رویه تا سال ۸۸ ادامه داشت . تقریبا” همه سوالات را با مطالعه کتب قانون و در نظم کنونی می شد پاسخ گفت .

۳- در سال ۱۳۸۹ سوالات شکل استنباطی کامل یافت . دلیل این تغییر رویه ، توسعه منابع حقوقی و افکار حاکم بر مدیریت وقت کانون وکلا مبنی بر مقابله با موسسات آموزشی بود که اعتراضات یکی از این موسسات را نیز در بر داشت و کار به مجلس کشید که البته ثمری نیز در عمل نداشت .

۴- در سال ۱۳۹۰ باز تغییرات محسوسی در آزمون را شاهد بودیم گرایش طراحان به قوانین خاص و آرای وحدت رویه در حد افراطی و دو مرحله ای شدن آزمون کانون مرکز این آزمون را منحصر به فرد کرد و البته این آزمون اعتراضات شدیدی در پی داشت که کانون مجبور شد 5 سوال از سوالات آن سال را حذف کند و کانون مرکز ظرفیت متمم اعلام کرد. و این اعتراضات تا سال ۹۱ نیز ادامه داشت و حتی در زمان اعلام نتایج نیز آزمون وکالت 91 نیز تاثیر داشت . در آزمون وکالت ۹۰ کسانی که قوانین خاص و آرای وحدت را نخوانده بودند توفیقی نداشتند . دلیل دیگر خروج سوالات آزمون وکالت ۹۰ از حالت استاندارد اسرار عجیب طراحان سوال به نظرات خودشان در جزوات و کتابهای خودشان بود که اغلب آنها نیز عضو هیئت مدیره کانون بودند .

۵- آزمون وکالت ۹۱ تحت تاثیر مستقیم دو موضوع بود اول : دامنه گسترده اعتراضات به آزمون سال پیش . دوم : تغییر سران کانون و هیئت مدیره که کانون شاهد چهره های دانشگاهی موفق در راس امور بود همچنین اعضای هیئت مدیره اغلب از اساتید دانشگاهای مطرح حقوق تشکیل شد . بنا براین طراحی سوالات این آزمون با وجود دو عامل مهم طراحی شد عامل اول تلاش شدید برای استاندارد سازی سوالات بود تا جبران مافات سال پیش باشد . دوم دید پژوهشی اساتید در طرح سوال بود که سوالات را به حالت کاملا” مفهومی در برخی دروس برد . برای مثال در درس مدنی گویی سوالات اختبار بصورت تستی مطرح شده بود . برای همین اغلب داوطلبان از کمبود وقت بعلت مطالعه و فهم حجم متنی هر سوال در هر دقیقه گلایه داشتند و بسیاری نتوانستند بعلت کمبود وقت به درس اصول یا آیین دادرسی کیفری با فراغ خاطر جواب دهند .

با یک نگاه کلی به این سیر رویه آزمون وکالت ملاحظه می گردد که :

۱- تاکنون این آزمون ۵ بار تغییر رویه داده است و ۳ بار آن در ۳ سال اخیر بوده است . با این حساب در نگاه اول اینگونه به نظر می رسد که امکان تغییر رویه باز وجود دارد اما با نگاه عمیقتر متوجه خواهیم شد که چنین نیست و سوالات در همان حالات بینابینی استدلالی و مفهومی و نصی باقی خواهد ماند . حال ممکن است دشوار طرح شوند یا آسان ، اما رویه عوض نخواهد شد . مگر طرح سوال مساله ای ((اختباری )) که امسال در چندین درس دیده می شد بیشتر شود .

۲- تحولات مدیریتی در هیئت مدیره کانون در تغییر رویه آزمون وکالت تاثیر مستقیم می گذارد: خوشبختانه امسال شاهد تغیر در هیئت مدیره نخواهیم بود بنابراین از این لحاظ می توان امیدوار بود که رویه آزمون وکالت ۹۱ کماکان در آزمون وکالت ۹۲ نیز اجرا شود .

۳- تغیرات قانونی و تقنین قوانین تازه چه عام و چه خاص و تصویب آراء وحدت رویه و آثار آنها بر سایر قوانین همیشه و در همه رویه ها پای ثابت آزمون وکالت بوده است :

امسال شاهد تغییرات عمده در حوزه تقنین قوانین خواهیم بود قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری در شرف تغیرند که مستقیم یک چهارم سوالات کانون را تحت تاثیر قرار خواهد داد . در سال ۷۹ الی ۸۱ نیز در تغیرات آیین دادرسی مدنی و با احیای دادسراها چنین حالتی پیش آمد . رویکرد کانون در آن مقطع طرح سوال از نص قانون بود که در سال ۹۲ در صورت تغییر این دو قانون نیز همین رویکرد قابل تصور است اما باید در نظر داشت اگر با ابلاغ و اجرایی شدن قانون کتابهای اساتید به روز آوری شود و با قوانین جدید چاپ شود و تا زمان آزمون در اختیار همه قرار گیرد در این صورت تفاسیر وارد بر قانون جدید نیز ممکن است وارد سوالات آزمون گردد. در کل باید منتظر سرنوشت این دو لایحه باشیم تا بتوان نظر قطی در این مورد داد .

۴- متن قوانین در این آزمون تا سال ۸۸ کافی بود بعد از آن لازم است اما کافی نیست. با توجه به این امر:

۱. داوطلبان هرگز نباید در ورای مطالعات خود از متن قوانین عام و خاص و آرای وحدت رویه غافل شوند .

۲. داوطلبان ضمن اینکه لازم است متن قوانین عام و خاص و آرای وحدت رویه را مطالعه کنند نباید از تفسیر این قوانین و نظریات دکترین و کتابهای مرجع غافل گردند .

۵- توسعه منابع و تغییر روش در نوع کتابهای منبع در رویه آزمون وکالت نقش به سزایی داشته است : مثال بارز این مورد ورود کتابهای نظم کنونی بوده است و همچنین کتابهای سه گانه جزای اختصاصی دکتر میر محمد صادقی همه چیز را در آزمونها در خصوص این درس تحت تاثیر قرارداد . در کل باید مواظب این نوع تغییرات نیز بود تا در آزمون غافگیر نشد .

۶- عواملی همچون اعتراضات و …. در رویه آزمون کانون وکلا تاثیر دارد : کمترین تاثیر این مساله دقت و استاندارد سازی سوالات در آزمون وکالت ۹۱ بود اما باید توجه داشت امسال از این اعتراضات خبری نیست ولی رویه استاندارد سازی به عنوان رویکرد کانون حفظ خواهد شد.

نتیجه گیری : برای آزمون وکالت ۹۲ با توجه به رویه اخیر منابع زیرحتما” باید خوانده شود :

۱- نصوص قانونی اعم از عام و خاص (از کتابهای ریاست جمهوری یا مجموعه قوانین تنقیح شده روزنامه رسمی )

2- همه آرای وحدت رویه بخصوص از سال ۷۹ تا آخرین رای نزدیک به آزمون از سایت hvm.ir

3- شرح و تفسیر قوانین(از کتابهای در نظم کنونی : برای مدنی در نظم دکتر کاتوزیان – برای آیین دادرسی مدنی : دکتر حیاتی – برای تجارت در نظم دکتر دمرچیلی ) در خصوص جزا فعلا” مواد ۴۹۸ به بعد از محشای دکتر گلدوزیان وبرای مابقی جزا و آیین دادرسی کیفری باید منتظر تعیین تکلیف قوانین جدید بود …

4- منابع مرجع :برای مدنی : مدنی ۱ و ۵ دکتر صفایی – مدنی ۲و۳و۴و۶و۷و۸ دکتر کاتوزیان – برای تجارت ۵ جلد دکتر اسکینی – برای آیین دادرسی مدنی سه جلد پیشرفته دکتر شمس (دیگر بنیادین ها کافی نیست اگر هم بنیادین می خوانید فقط جلد ۱ بقیه را حتماً باید پیشرفته بخوانید )- اصول ابوالحسن محمدی – جزا فعلا” جرایم علیه امنیت غیر از مبحث محاربه و جرایم علیه اموال غیر از مبحث سرقت حدی از دکتر میر محمد صادقی و مابقی را منتظر تعیین تکلیف قانون بمانید

۵- توصیه ویژه که همه از آن غافلند : اگر توانستید سوالات ۵ سال اخیر اختبار کانونهای مرکز و آذربایجانشرقی و مشهد و شیراز را بدست بیاورید حتماً یک دور آنها را خوانده و پاسخهای آنها را نیز پیدا کرده و مطالعه کنید برای پاسخ دادن از اساتید و وکلا نیز کمک بگیرید . . مطمئن باشید اینگونه شاخ غول سوالات مفهومی را می شکنید. چون اولا” قدرت تحلیتان بالا می رود دوما” در سوالات مدنی امسال شمه هایی از سوالات اختبار چند سال اخیر کانون مرکز دیده می شد که احتمال دارد این رویه توسعه یابد .
منبع ماخذ : دپارتمان حقوق انجمن علمی پویش

______________________________

 دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌قوه قضاییه به همراه پاسخنامه

 • توضیح برای مطالعه منابع

منابع عمومی 
منابعی هستندکه سوای کتابهای اختصاصی باید در کنار یک داوطلب برای دسترسی به قوانینو آزمونهای سالهای گذشته و طراحی آزمون آزمایشی توسط خود داوطلب باشند.
قوانین مورد نیاز : 
قوانین عام وخاص مربوط و مرتبط با درس مورد نظر است که باید در دسترس داوطلب باشد .
منبع بیس برای مطالعه :
منبعیست که مطالعه بر اساس آن انجام می گیرد عمده زمان برنامه ریزی صرف مطالعه این منبع میشود .
منبع آموزشی 
منابعی که باید کنار منبع بیس برای تسلط کامل به مطلب و تثبیت و آموزش ساختاری موجود باشند .
منبع نکته نما 
منابعی که نکات مهم درس مورد مطالعه را فراهم آورده است
کتاب تست
کتاب تست مجموعه تستهای آزمونهای گذشته است که به شما دیدگاه طراحان ، طرز برخورد طراحان با مطالب برای طرح سوال را نشان داده و مهارت شما را برای تست زدن افزایش می دهند. و خود می تواند نکته نمای خوبی باشد .
منابع مرجع :
منابعیست که مستقیم مطالعه نمی شود فقط در مواردی که داوطلب با ابهام روبرو شد صرفا” نکات مورد ابهام را از آنها مطالعه می کند . (در واقع همان منابع اصلی هستند که به علت حجم بالا دیگر مجالی برای مطالعه آنها نیست کسانی که قبلا این منابع را خوانده اند نیاز زیادی به مراجعه به آنها نخواهند داشت)
منابع مطالعه آزمون وکالت

 • منابع عمومی

مجموعه قوانین و آرای وحدت رویه 

حتما” جلد 1 حقوقی و جلد 1 جزایی مجموعه تنقیح قوانین چاپ روزنامه رسمی را تهیه فرمایید
مجموعه آزمونهای وکالت سالهای گذشته 

 • منابع حقوق مدنی

قوانین مورد نیاز (متن اغلب این قوانین در کتاب در نظم کنونی دکتر کاتوزیان هست )

قانون مدنی
قانون مسئولیت مدنی
قانون بیمه اجباری
قانون روابط موجر و مستاجر مصوبات 1356 و 1365 و 1376
قانون امور حسبی
آرای وحدت رویه مربوط به حقوق مدنی
………….
منبع بیس برای مطالعه 
حقوق مدنی در نظم کنونی دکتر کاتوزیان
کتاب تست
تست حقوق مدنی دکتر شهبازی

منابع مرجع 

اشخاص و محجورین دکتر صفایی .
امول و مالکیت دکتر کاتوزیان

بجای این دو منبع می توانید کتاب اشخاص و اموال دکتر صفایی استفاده کنید

اعمال حقوقی دکتر کاتوزیان
وقایع حقوقی دکتر کاتوزیان
منبع تکمیلی این دو منبع کتابهای تشکیل قراردها و سقوط تعهدات یا حقوق مدنی 3 دکتر شهیدی است
درسهایی از عقود معین جلد 1 دکتر کاتوزیان
منبع تکمیلی این منبع کتاب حقوق مدنی 6 دکتر شهیدی است
درسهایی از عقود معین 2 دکتر کاتوزیان
مختصر حقوق خانواده دکتر صفایی .
شفعه و وصیت و ارث دکتر کاتوزیان

مطلعه مبحث ارث از کتاب ارث دکتر شهیدی بهتر است

 • آیین دادرسی مدنی

 

قوانین مورد نیاز 

آیین دادرسی دادگاهای عمومی و انقلاب در امور مدنی
قانون تشکیل دادگاهای عمومی و انقلاب (احیا دادسراها )به همرا آیین نامه
قانون شورای حل اختلاف
قانون اجرای احکام مدنی
آرای وحدت رویه آیین دارسی مدنی
………………

کتاب بیس برای مطالعه 

آیین دادرسی مدنی در نظم کنونی دکتر علی عباس حیاتی
منبع آموزشی
آیین دادرسی مدنی در آینه نمودار آقای قاسم افسران
منبع نکته نما
1241 نکته آیین دارسی مدنی فرزانه سریر
کتاب تست
تست حقوق آیین دادرسی مدنی و امور حسبی دکتر کمالوند
تستهای امور حسبی تکمیل کننده بسیار خوبی برای کتاب تست دکتر شهبازی است
منابع مرجع
دوره سه جلدی پیشرفته آیین دادرسی مدنی دکتر شمس یا دوره سه جلدی بنیادین + ادله اثبات دعوا

 • منابع حقوق تجارت

قوانین مورد نیاز (متن اغلب این قوانین در کتاب در نظم کنونی دکتر دمرچیلی هست )
قانون تجارت
قانون صدور چک
قانون بازار اوراق بهادار (بورس) 1384
قانون اداره تصفیه امور ورشکستی مصوب 1318
قانون تجارت الکترونیک 1382
آرای وحدت رویه مربوط به حقوق تجارت
…….
منبع بیس برای مطالعه 
حقوق تجارت در نظم کنونی دکتر دمرچیلی
کتاب تست
تست حقوق تجارت رضا شکری یا حقوق تجارت فرشید فرحناکیان
منابع مرجع
کلیات حقوق تجارت دکتر ربیعا اسکینی
ورشکستگی دکتر ربیع اسکینی
ترجیحا” اسناد تجاری دکتر فراهانی و قانون صدور چک در نظم کنونی احمد باختر
یا اسناد تجاری دکتر ربیعا اسکینی
ترجیها” شرکتهای تجاری دکتر کاویانی یا دوجلد شرکتهای تجاری دکتر ربیعا اسکینی

 • منابع حقوق جزا

قوانین مورد نیاز (متن اغلب این قوانین در کتاب در نظم کنونی رضا شکری هست )
قانون مجازات اسلامی
قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتنشا و اختلاس و کلاهبرداری
قانون جرایم نیروهای مسلح
قانون مبارزه با پولشویی
قوانین راجع به مواد مخدر
قانون جرایم رایانه ای
………….
منبع بیس برای مطالعه
تر جیحا” محشای قانون مجازات دکتر گلدوزیان یا قانون مجازات اسلامی در نظم کنونی رضا شکری یا حجتی
کتاب تست
جزای عمومی
ساده ساز حقوق جزای عمومی دکتر صبری
جزای اختصاصی
ساده ساز حقوق جزای اختصاصی دکتر صبری
منابع مرجع
جزای عمومی
به تر تیب اولویت یکی از منابع زیر :
دو جلد جزای عمومی دکتر اردبیلی
زمینه حقوق جزای عمومی دکتر نور بها
بایسته های حقوق جزای عمومی دکتر گلدوزیان
جزای اختصاصی
جرایم علیه امنیت دکتر میر محمد صادقی
جرایم علیه اموال دکتر میر محمد صادقی
جرایم علیه اشخاص دکتر میر محمد صادقی
منابع آیین دارسی کیفری

قوانین مورد نیاز (متن اغلب این قوانین در کتاب در نظم کنونی دکتر کاتوزیان هست )

 • آیین دادرسی کیفری

قانون تشکیل دادگاهای عمومی و انقلاب (احیا دادسراها )به همرا آیین نامه
آرای وحدت رویه مربوط به آیین دادرسی کیفری (در انتهای کتاب ساده ساز آیین دادرسی کیفری جناب آقای کلانتری این آرا جمع آوری شده است )
……….
منبع بیس و مرجع برای مطالعه 
کتاب دکتر علی خالقی
منبع نکته نما
آیین دادرسی کیفری موسسه میثاق عدالت
کتاب تست
ساده ساز آیین دادرسی کیفری جناب آقای کلانتری (این کتاب به همراه آرای وحدت رویه است )
منابع اصول فقه
منبع بیس و مرجع اصلی برای مطالعه
کتاب اصول استنباط دکتر ابولحسن محمدی
علم اصول در فقه و قوانین موضوعه خلیل قبله ای خویی انتشرات سمت
منبع نکته نما
اصول فقه نموداری حمید فرجی انتشارات بهنامی
کتاب تست
کتاب تست مبانی اصول استنباط دکتر شهبازی
اهمیت مطالعه قوانین خاص در آزمونهای حقوقی
در آزمون وکالت سال 89 در بین سوالات آزمون میتوان سوالاتی را یا فت که منشاء آن قوانین خاص هستند منظور از قوانین خاص قوانینی هستند که جدا از قوانین اصلی مثل حقوق مدنی و قانون مجازات اسلامی . آیین دادرسی مدنی و کیفری و قانون تجارت تصویب و با آنها مرتبط یا مکمل آنها هستند در سوالات آزمون وکالت سال 89 از قوانین :قانون روابط موجر و مستاجر –قانون بورس – پولشویی – استقلال قانون وکلا – جرایم نیروهای مسلح – اجرای احکام مدنی و قانون مسئولیت مدنی و قانون تشکیل دادگاهای عمومی و انقلاب (احیاء دادسراها ) سوال طراحی شده بود که این امر بسیاری از داوطلبان را غافلگیر کرد ضمن اینکه اعتراض برخی را هم بر انگیخت اما اعتراض وارد نبود چون در هر حال این قوانین بعنوان قانون حاکم در محاکم کاربرد فراوانی دارند . بنابراین عدم مطالعه و درک این قوانین مساویست با حد اقل ده سوال بی جواب و نا آشنا با ذهن داوطلب و در نتیجه عدم قبولی در آزمونی که فاصله بین نفر اول قبولی با نفر اولی که قبول نشده است حداکثر 5 سوال است . شاید ذهن شما در گیر این مطلب شود که از کجا این قوانین را بشناسیم من قصد لیست کردن عناوین این قوانین را ندارم فقط خیلی راحت لیستی از کتابهایی که این قوانین را میتوانید بشناسید و به آنها دسترسی داشته باشید را عنوان می کنم :

قوانین خاص مربوط به قانون مدنی : قوانین مذکور در حقوق مدنی در نظم کنونی دکتر کاتوزیان
قوانین خاص مربوط به آیین دادرسی مدنی : قوانینی که در کتابهای دکتر شمس بحث شده و یا قوانین مذکور در آیین دادرسی مدنی در نظم کنونی دکتر حیاتی
قوانین خاص مربوط به قانون مجازات اسلامی : قوانین مذکور در قانون مجازات اسلامی در نظم کنونی شکری یا حجتی
قوانین خاص مربوط به قانون تجارت : قوانین مذکور در حقوق تجارت در نظم کنونی دکتر دمرچیلی
قوانین مربوط به آیین دادرسی کیفری : قوانین بحث شده در کتاب دکتر خالقی و جلد شش آیین دادرسی کیفری دکتر آخوندی
در کتابهای معرفی شده متن اکثر قوانین خاص و نحوه ارتباط آنها با قانون اصلی آمده است اما گاها” برخی قوانین در این کتابها هم بحث نشده و مورد سوال بوده اند .
بنابراین توصیه اصلی برای مقابله با از قلم نیفتادن قوانین خاص مورد سوال مطالعه عمیق و تطبیقی قوانین اصلی از منابع اصلی و مطالعه و فهمیدن قوانین خاص از دو کتاب (جلد یک مجموعه قوانین تنقیح شده حقوقی )و (جلد یک مجموعه قوانین تنقیح شده جزایی ) می باشد .
منبع اصلی معرفی کننده گام حق
منبع ماخذ:انجمن حقوقی دیران منابع حقوق ایراناگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: Sd
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۵۸۴۵۲۴

سلام آزمون و کالت آسون هستش یا سخت چقدر نیاز به خوندن داره که بشه قبول شد؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: عبدالله
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۵:۵۶
 • کد دیدگاه: ۳۳۴۴۶۶

با عرض سلام و خسته نباشید ، خیلی از مطالب بالا استفاده کردم لطفا هر چه زودتر راجع به منابع آزمون کانون وکلا در سال 1394 بنویسید مخصوصا در مورد حقوق جزا و آیین دادرسی کیفری . با تشکر .

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی