آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

منابع مطالعاتی آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کشور

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۸ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (کارمند پنج)
اطلاعات بیشتر

تجربیات پذیرفته شدگان مرحله علمی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

این مبحث مربوط به تجربیات کارجویان سایت ایران استخدام جهت قبولی در مرحله آزمون کتبی (مرحله 1) آزمون های استخدامی است.


ایران استخدام: با توجه به سوالات متداول کارجویان سایت ایران استخدام در رابطه با نحوه مطالعه جهت قبولی در آزمون های استخدامی، گروه نویسندگان سایت ایران استخدام تصمیم به جمع آوری اطلاعات و تجربیات دوستانی که موفق به قبولی در آزمون های استخدامی شده اند کرده است.
این تجربیات کاربران ایران استخدام همراه با نکاتی توسط ایران استخدام به مرور در این مبحث اضافه خواهد شد.
درخواست ایران استخدام از شما این است که اگر صاحب تجربیاتی در رابطه با نحوه قبولی در آزمون استخدامی هستید تجربیات خود را برای کمک در موفقیت دیگران در این بخش ارسال نمایید.

با آرزوی موفقیت-ایران استخدام


توصیه های ایران استخدام برای موفقیت شما در آزمون های علمی استخدامی:
1- جهت مطالعه دروس عمومی آزمون های استخدامی، مطالعه دروس عمومی دبیرستانی پیشنهاد میشود.
2- جهت مطالعه دروس تخصصی آزمون های استخدامی، مطالعه کتب و مباحث و جزوات آموزشی دانشگاهی توصیه میشود.
3- جهت تست زنی، نمونه سوالات تستی سالهای قبل آزمون های استخدامی توصیه میشود. جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی “اینجا” کلیک کنید. کتاب ایران استخدام منتشر شد (جهت سفارش اینجا کلیک کنید)
4- جهت تست زنی، نمونه سوالات کنکوری مقطع ارشد نیز توصیه می شود.
5- در حل سوالات درس کامپیوتر، تست زنی نمونه سوالات استخدامی سالهای قبل آزمون های استخدامی موثرتر می باشد.جهت دانلود جزوه دانش کامپیوتر “اینجا” کلیک کنید
6- انتظار شما از نمونه سوالات استخدامی باید در حد معقول باشد. اکتفای بدون مطالعه منابع به نمونه سوالات استخدامی جهت موفقیت در آزمون های استخدامی در اکثر موارد با شکست مواجه خواهد شد. به عنوان مثال هیچگاه نمیتوان سطح کیفی مطالعه و درصد قبولی یک فرد پشت کنکوری را که به همراه نمونه سوالات اقدام به مطالعه منابع میکند با فردی که تنها به مطالعه نمونه سوالات سالهای قبل کنکوری اکتفا میکند یکسان در نظر گرفت.
7- در هنگام مطالعه نمونه سوالات استخدامی سعی نکنید که پاسخ آنها را حفظ کنید، بلکه سعی کنید که مباحث کلی آن ها را بیاموزید.
8-در اکثر آزمون های استخدامی کسب حدنصاب 50 الی 60 درصدی نمره آزمون دروس عمومی شرط برای تصحیح بخش سوالات اختصاصی پاسخنامه ی شماست، بنابراین تأثیر دروس عمومی آزمون استخدامی خود را دست کم نگیرید.
9- آیا آزمون استخدامی پیش روی شما دارای نمره منفی برای پاسخ های غلط است؟ این اولین و یکی از مهمترین سوالاتی است که میبایست از یک منبع معتبر پاسخ آن را بیابید. اگر آزمون دارای نمره منفی است، باید در نوع تست زنی خود در سر جلسه امتحان مراقب باشید. در این حالات شما نباید به سوالات، از روی شانس محض پاسخ دهید .
10- سعی کنید وضعیت دانش و اطلاعات خود را در مقایسه با دیگران بسنجید تا متوجه میزان تلاش و همتی که لازم است جهت ارتقاء علمی خود صرف کنید بشوید. جهت ورود به سامانه آزمون استخدامی آنلاین (رایگان) ایران استخدام و سنجش رتبه خود در بین صدها نفر دیگر “اینجا” کلیک کنید.
11- جهت کسب آمادگی برای پاسخ به سوالات بخش اطلاعات سیاسی و عمومی و مذهبی میتوانید از جزوه ی تهیه شده توسط سایت ایران استخدام استفاده نمایید. جهت دانلود این جزوه  همراه با پاسخ “اینجا” کلیک کنید.
12- سوالات بخش هوش آزمون های استخدامی نیاز به مطالعه منبع خاصی ندارد، پاسخ به سوالات این بخش بستگی به هوش و آمادگی ذهنی شما دارد اما بسیار مهم است که قبل از آزمون تعداد مناسبی از نمونه سوالات این بخش را مطالعه نمایید تا ذهن شما آمادگی و آشنایی با سبک طراحی سوالات استخدامی هوش و استعداد تحصیلی را پیدا کند. جهت دانلود جزوه استخدامی هوش و استخداد تحصیلی “اینجا” کلیک کنید.
13- یکی از اشتباهات رایج کارجویان عدم توجه به مواد آزمون اعلام شده در آگهی استخدامی جدید است. ممکن است شما به تصور آزمون های سالهای قبل موارد ارائه شده در سالهای قبل را مورد مطالعه قرار دهید، در حالی که مواد آزمون در آگهی استخدامی جدید تغییر پیدا کرده است. ممکن است شما نمونه سوالات استخدامی آزمون های استخدامی سالهای قبل یک سازمان و یا بانک را خریداری نمایید اما قبل از هر چیزی باید با رجوع به آگهی استخدامی جدید متوجه شوید که چه مواد آزمونی را باید مطالعه و چه مواد آزمونی را مطالعه نفرمایید.
14- به این نکته توجه داشته باشید که در برخی از آزمون های استخدامی همراه با اعلام مواد آزمون، جزوه یا منابع مطالعاتی تمام یا برخی از مواد آزمون ذکر شده جهت مطالعه داوطلبان نیز درج و یا ضمیمه آگهی استخدامی میشود.
15- بعد از هر شکستی موفقیت از راه میرسد، به شرط آنکه شکست درس و تجربه ای شود برای عملکرد بهتر در آینده. بنابراین اگر در یک یا چند آزمون استخدامی شکست خورده اید سعی کنید از تجربیاتی که کسب کرده اید برای عملکرد بهتر در آزمون های دیگر استخدامی استفاده کنید. هر آزمون استخدامی تجربه ی مفیدی برای شما است که ممکن است رقیبان کم تجربه شما از آن بهره مند نباشند. هرچند که تجربه اصلی در کیفیت خواندن و مطالعه است.
16- فکر و وسواس تقلب را از ذهن خود دور کنید. بر حسب تجربه ما در سایت ایران استخدام دریافته ایم که یکی از مشغله های فکری برخی از کاربران سایت احتمال تقلب در آزمون است! برگزاری یک آزمون استخدامی نیاز به تأییدیه ها و مجوز های مختلفی دارد. قوانین زیادی بر نحوه برگزاری آزمون های استخدامی و اعلام نتایج آنها حاکم است. و علاوه بر آن اجرای آزمون های استخدامی به مجریان معتبری از جمله سازمان سنجش محول می شود. بسیاری از کاربران ایران استخدام  که خود را به دانش علمی مناسبی مجهز کرده اند نه تنها در یک آزمون استخدامی و بلکه دو یا چند آزمون استخدامی مختلف به طور همزمان پذیرفته میشوند و این خود نشانی بر اجرای سالم آزمون های استخدامی است. خواستن توانستن است، بنابراین توصیه ما به شما این است که تمامی افکار منفی را از ذهن خود دور کنید.

نویسنده: علی احمدزاده/مدیریت سایت ایران استخدام
منبع: سایت ایران استخدام


نویسنده: ارش تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۷ آذر ۹۸ ساعت ارسال: ۱۲:۵۹ کد دیدگاه: ۲۶۵۱۹۹۷۰
الکترونیک اسلام پناه راهیان ارشد،مدار زرگر پوران پژوهش.
سیگنال هم تقدسی انتشارات نصیر.
من چندین کتاب مدار و الک و سیگنال خوندم اینا از همه بهترن


نویسنده: مهندسی زراعی تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۷ آذر ۹۸ ساعت ارسال: ۰۹:۳۷ کد دیدگاه: ۲۶۵۱۵۱۸۱
سلام
نقشه برداری، برای رشته تخصصی نقشه برداری چیز جدایی هست
برای آزمون اموزش پرورش هنرآموز ساختمان کتاب نقشه برداری ساختمان هست که تقریبا ۸۰ درصد از همین کتاب استنباط میشه
نقشه برداری عمومی که برای آزمون کارشناس مهندسی زراعی بود از کتاب مساحی و نقشه برداری عمومی بود
که سه تا کتاب نام برده را میتونی از سایت چاپ کتاب آموزش پرورش دانلود کنی
رشته فنی حرفه ای و کاردانش


نویسنده : 💚 تاریخ ارسال : دیروز ساعت ارسال : 12:37 کد دیدگاه : 2538137 
رای وزارت بهداشت ، نیرو ، سازمان عشایری و…
درس حسابداری مالی : این درس احتمالا بین 12 تا 15 سوال رو خواهد داشت و بیشترین سوالات این درس از مباحث اصول حسابداری یک و حسابداری میانه یک و حسابداری میانه دو میاد.خیلی بعیده از حسابداری پیشرفته یا مباحث جاری در این درس سوال بدن و تمام سوالات از همون سه تا منبع اوله که گفتم به نظر میرسه زدن درصدی نزدیک به پنجاه برای این درس و قبولی حتی در شغل محل های کم ظرفیت کفایت میکنه
درس بودجه ، قانون محاسبات و قانون برگزاری مناقصات:
اگه قرار بود بودجه خودش یه منبع باشه مطمن بودم سخت ترین درس ازمون همین بودجه هست ولی حالا که قراره با قانون مناقصات و محاسبات ازش سوال بدن دیگه سوالات بودجه رو سخت نمیدن .این مجموعه دروس احتمالا بین 10 تا 12 سوال ازش داده میشه کتاب بودجه مدرسان شریف یا کتاب بودجه پیام نور مناسب این ازمونه و برای قوانین هم از اینترنت میتونید دانلود کنید و قوانین مهم مناقصات و محاسبات مشخص هستند فرضا ماده 136 قانون محاسبات حتما ازش سوال میاد به هر حال این سه تا درس مثل پول هست که داشتنش خوشبختی ممکنه نیاره اما نداشتنش حتما بدبختی میاره برای قبولی این سه تا درس باید بالای 50 درصد پاسخ داده بشه
درس حسابداری دولتی: این درس رو شاید خیلی ها ازش ساده بگذرند به دلیل تفاوتی که ثبت هاش با ثبت های حسابداری مالی داره اما واقعا سوالات این درس بسیار سطحی و مشخصه و حتی معموالا سوال محاسباتی در ازمون های سنجش ازش داده نمیشه.بهترین منبع فصل حسابداری دولتی مرور جامع نوروش و یا فصل حسابداری دولتی کارشناسی ارشد مدرسان شریفه .حتی کتاب پیام نور و تست هاش خیلی مناسب این درس هستند.معمولا کلیه داوطلب ها نمره خوبی رو توی این درس نمیارن
مدیریت مالی: شاید مرموز ترین درس برای بچه های حسابداری همین مدیریت مالی باشه چون یه مقدار هم با حشاب کتاب ریاضی سر کار داره خیلی ها مطلب زیادی ازش نمیخونن.این درس احتمال خیلی خیلی زیاد فقط بین 5 تا 7 سوال ازش میاد که فقط یکی دو تاش محاسباتیه و بقیه تعریفی هستش و تقریبا عموم حسابدار ها کلا این درس رو کنار میزارن که کار اشتباهیه .بهترین منابع برای این درس از دید بنده کتاب مدیریت مالی رضا مناجاتی یا مدیریت مالی تهرانی هستش.
در نهایت این فراگیر خب حداقل برای بچه های حسابداری ظرفیت زیاد خوبی نداشته اما باز وزارت بهداشت و نیرو و سازمان برنامه و بودجه شرایط رو یکم بهتر کردند
خواهشا اگه قصد کپی نظر رو دارید منبع رو حتما ذکر کنید
منبع : ازگور برخاسته

دوستان حسابداری این بنده خدا (از گور برخاسته )مثل پیشگوها میمونه هر چی تا حالا گفته درست بوده من خیلی از نظراتش واسه آزمونم استفاده کردم


نویسنده : امورمالیاتی تاریخ ارسال : دوشنبه 21 مرداد 98 ساعت ارسال : 00:31 کد دیدگاه : 2453544 
من کتاب ایران استخدام هر سه کتاب گرفتم کتاب مصاحبه اش هم .بخش اطلاعات عمومی ازاونجاهم خوندم بنظرم خلاصه تر بود .و مفید بود درسنامه و تست هم عالی هست . معارف اندیشه سبحانی و ایران استخدام وگاج چاپ جدید اخر کتاب خلاصه سه سال دبیرستان و پیش هست فقط اونارو بخونین کافی هست .ادبیات برا دبیرسنان و درسنامه ایران استخدام. زبان من فرصت نکردم بخونم بنظرم باید لغت بلد باشین لعات ۵۰۴ رو دان کنین از بازار .اگ میتونین درسنامه و تست رو هردو رو بگیرین اگه امکانش ندارین تست رو بگیرین تو جواب تستها توضیحات کافی داده .ریاضی هم بیشتر برای دبیرستان بود و البته آمار هم بخونین سوالای راحتی میاداز امار و هوش هم کتاب ایران استخدام خوبه .موفق باشید


نویسنده : ندا تاریخ ارسال : جمعه 20 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 12:27 کد دیدگاه : 2291880 
نظریه های فرهنگی صالحی امیری
مطالعات فرهنگی مهری بهار
منابع تخصصی کارشناس فرهنگی خریداری شده از سایت
تست های پیام نور مطالعات فرهنگی و نظریه های فرهنگی رشته علوم اجتماعی
رفتارشناسی فرهنگی ایرانیان نوشته فاروق صفی زاده
سازمان های فرهنگی و مدیریت فرهنگی ک جزواتی خریداری شده از اینترنت
کلا بهت بگم تمام منابع رو در سایت ها و کانال های مختلف سرچ میکردم و فک میکردم ک می تونه ب درد بخوره رو دانلود و پرینت میگرفتم
چون رشته من نبود ب منابع اشراف نداشتم


نویسنده : امور اراضی تاریخ ارسال : دوشنبه 16 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 22:53 کد دیدگاه : 2285694 
فناوري اطلاعات: تمام نمونه سوالات آزمون های فراگیر سابق+ مراجعه موردی به متن کتاب نمونه سوالات استخدامی+ تمرین با کامپیوتر در رابطه با سوال های مشابه
زبان و ادبیات فارسی : تمام نمونه سوالات آزمون های سابق+ مراجعه موردی به متن کتاب نمونه سوالات استخدامی+ بخش های انتهایی کتاب های دبیرستان
معارف اسلامی: دین و زندگی دوره دبیرستان + متن کتاب نمونه سوالات استخدامی (هر چند توی آزمون جهاد دانشگاهی مثل اینکه منبع از کتاب های اندیشه و معارف دانشگاه بوده و بنده نخونده بودم واسه آزمون)
هوش و توانمنديهاي عمومی: تمام نمونه سوالات آزمون های سابق
ریاضی و آمار مقدماتی : تمام نمونه سوالات آزمون های سابق+ مراجعه موردی به صورت سرچ در اینترنت برای آموزش مبحث یا فرمول مورد نیاز
اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی: کاملا شانسی و به اطلاعات عمومی خودتون بستگی داره. تنها منبع مشخص متن قانون اساسی هستش که همونم توی این آزمون اخیر نیومده بود…
زبان انگلیسی عمومی: کتاب زبان انگلیسی عمومی مربوط به انتشارات سری عمران+ مرور تست های سابق


نویسنده : سعید تاریخ ارسال : دوشنبه 16 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 22:38 کد دیدگاه : 2285663 
سلام.
عمومی:
فارسی عمومی پیام نور(کتاب راه)
ریاضی پیام نور(راه)
کامپیوتر:خلاصه ای از درسهای عمومی که ازایران استخدام میتونید تهیه کنید.
دینی:گاج دبیرستان.البته این آزمون بیشتر از اندیشه ۱و۲ آقای سبحانی سوال داده بود.
اطلاعات عمومی و هوش همون کتاب ایران استخدام گزینه خوبی است.
زبان:
کتاب تست باز میتونید از ایران استخدام تهیه کنید.


نویسنده : majid تاریخ ارسال : یکشنبه 9 دی 97 ساعت ارسال : 00:08 کد دیدگاه : 2106825 
اول رو عمومیا باید تسلط پیدا کنید تخصصی رو بعد از تموم کردن عمومیا اونایی ک احتمال اومدنشون هست برا رشتتون زوم کنید ولی چون مشخص نیست تخصصیا اول رو عمومیا وقت بزارید.
اندیشه متاسفانه فقط از دبیرستان نیست از کتاب اندیشه های دانشگاهی مثل سبحانی میاد و باید مفهوم کلمات مهم رو بدونید مثل تشریعی و تکوینی و …
ادبیات هم رو مفهومیا حساب ویژه باز کنید خیلی راحته زدنشون و اثار و همون دبیرستان کفایت میکنه
کامپیوتر باید اکسل و وورد و اکسس و پاورپوینت رو به صورت تشریحی یاد بگیرید بخصوص سربرگ هاش و خود ویندوز هم مثلا اجزاش اینا…
اطلاعات عمومی به نظرم فقط تست بزنید تکراری زیاد میاد ولی قوانین و مثلا وظایف قوه ها اینا مهمه که بخونید.
هوش سعی کنیدسوال حل کنید و ببیند کدوم قسمت هارو میتونید خوب بزنید سر جلسه دیگه شک نکنید به تحلیل های منطقی تون و با اطمینان بزنید.

ریاضی به نظرم از همه راحتره چون تحلیل نمیخواد جوابش مشخصه مثلا امار و تصاعد حسابی و هندسی و احتمال و مجموعه ها کلا چنتا فرمول دارن خیلیا نمیزنن که باید بزنن.

و زبان کلید پیروزیه چهارتا لغت حفظ شدن از همه چیز راحتره لغات دبیرستان بعلاوه 504 به نظرم کفایت کنه اگه تموم کردید برید 1100 تا رو شروع کنید و تست بزنید.

هر روز سعی کنید از چنتا درس تست بزنید مثل اطلاعات عمومی اندیشه کامپیوتر و هوش هر تستی ک میزنید تو ذهنتون میمونه و اگه به تستی شک دارید سعی کنید مطمئن بشید جوابش چیه بخصوص اندیشه یکم مفهومیه سوالاش ….

فقط اخرین حرفم چون دیدم اطرافم قبول شدن چکار کردن هیچکاری نکردن فقط مستمر خوندن خود به خود درصدتون بالا میره با خوندن.
موفق باشید دعا کنید همه قبول شیم


نویسنده : شایان تاریخ ارسال : دوشنبه 26 آذر 97 ساعت ارسال : 21:30 کد دیدگاه : 2089549

در پاسخ به سوالات کاربر:

برای ادبیات چند سر فصل داره مثلا ارایه ها ، دستور ، املا ، تاریخ ادبیات و … بنظرتون کدام مبحث باید خوانده شود و دستور خیلی سخته اونم میاد تو امتحان .
و

همینطور بقیه درس ها
و بچه های رشته کامپیوتر تخصصی سر فصل هر کدام رو بگید چطور بخونیم که تو این وقت کم وقت داشته باشیم بخونیم .

ازتون تقاضا دارم هرکی می دونه راهنمایی کنه مرسی
پاسخ: سلام
درمورد سوال اولتون تاریخ ادبیات،املا و آرایه هر سال جزءی از سوالات بوده و یجورایی پایه ثابت هست و اما سوال دوم تا اینکه بخواید برای چه ارگانی ازمون بدید
اول اینکه مجموعه ICDL را باید بلد باشین و جزء تخصصی ها بحساب نمیاد و جنبه ی عمومی داره.
برنامه نویسی : توابع و نوع فراخوانی ها
سیستم عامل : بن بست – فرآیند ها و زمانبندی -حافظه
مدار : ترتیبی و ترکیبی و pi Epi
شبکه : لایه های فیزیکی و پیونده داده و کاربردی
ساختمان داده :درخت ها و گراف ها و مرتب سازی ها
نظریه :مستقل از متن
الگوریتم : گراف و تقسیم و غلبه
پایگاه : جبر رابطه و sql
فکر کنم تا حدودی مشکلتون حل بشه.موفق باشید


نویسنده : مهتاب تاریخ ارسال : سه شنبه 09 مرداد 97 ساعت ارسال : 14:26 کد دیدگاه : 1841315 (رشته کامپیوتر)

اول ساختمان داده و طراحی الگوریتم: این دو درس رو خ دوست دارم کاربردین. عزیزم داخل استخدامی ها سوالات این دو درس در حد مشخص کردن پیچیدگی زمانی هستش و باعلاوه حل یک معادله بازگشتی. دز کنار اینا معمولا ی الگوریتم هم میدن میگن پیچیدگی زمانیش چیه. خوب واسه اینکه دید بگیری لطفا برو به صفحه آموزش و پرورش همین سایت و تو بخش نمونه سوالات رایگان که بچه ها ارسال کردن هنر آموز کامپیوتر رو دانلود کن ی دید کلی از این سوالات میگیری دقیقا طبق دسته بندی منه. خوب نتیجه گیری میکنم واسه این درس اصلا خودتو درگیر جزییات نکن. اول پیچیدگی ها رو یاد بگیر، بعد حل معادله بازگشتی و تعیین تتا برای الگوریتم ها. به عنوان مثال یکی از سوالاتی که پارسال داده بودن اینه که برای درج در لیست پیوندی دو طرفه تتا چیه؟ جوابش رو به راحتی میشد زد که میشد تتا(۱). پیشنهادم خوندن ساختمان داده مدرسان شریفه من کارشناسی ارشدشو خوندم تقریبا بیشتر تتاها رو مشخص کرده.
در مورد پایگاه داده عزیزم من مقسمی خوندم و همچنین چون دوستم فیلم پایگاه شیر افکن داشت اونم دیدم و تقریبا اینا مکمل هم شدن. پایگاه مدرسانم عالیه.
واسه مهندسی نرم باز مدرسان شریف رو پیشنهاد میدم.
واسه سیستم عامل فیلم شیر افکن باعلاوه مدرسان رو پیشنهاد میکنم البته سیستم عامل مقسمی هم بد نیست.
شبکه رو باید از نت دانلود کنی network پلاس.
زبان برنامه سازی اصلا نخوندم و برنامه نویسیم خوبه.
ذخیره کاردانی به کارشناسی مدرسان.
اینا ترکیبی از منابع آپ و بقیه ارگان هاست. امیدوارم کمک بهت بشه نسیم جان

نویسنده : ali تاریخ ارسال : سه شنبه 09 مرداد 97 ساعت ارسال : 07:38 کد دیدگاه : 1840297

سلام. یه نکته ای که مهمه واسه درسای عمومی اینه که پایه عمومی دبیرستانت باید خوب باشه و زیاد نیاز به خوندن نداشته باشی.منابعی که من خوندم:
کامپیوتر:کتابهای هنرستان و فنی و حرفه ای که از نت میتونی دان کنی
ریاضی:جزوه های تو اینترنت واسه ریاضی مقدماتی خوبن .امار هم جزوه گزینه2 خیلی خوبه
ادبیات:از درسهاییه که باید پایت قوی باشه و اگر بدون خوندن بری سرجلسه حداقل 40 رو برنی.من خودم فقط یه کم نکات ویرایشی و املا و لغت و ارایه ها رو خوندم.وگرنه مفهوم ابیات که درصد بیشتری از سوالاته فقط باید سر جلسه درک کنی و جواب بدی.اینا رو از جزوه ادبیات علی کنکوری از نت
معارف:اندیشه 1 سبحانی و خلاصه دین و زندگی دبیرستان گاج
اطلاعات عمومی:منبع خاصی نداره
زبان:قواعد دبیرستان و واسه لغت پراکندگی زیاد و منبع خاصی نیست و باید زبانت خوب باشه
هوش:جزوه استعداد تحصیلی دکتری دکتر مسیح خواه.این درس هم بستگی به خودت داره سر جلسه
موفق باشید


نویسنده : رضا تاریخ ارسال : دوشنبه 08 مرداد 97 ساعت ارسال : 23:22 کد دیدگاه : 1839746 
کامپیوتر کتابهای مربوط به فنی حرفه ای ولی بیشتر تست بزن و با pc کار کن/ معارف کتاب اندیشه 1 و 2 پیام نور و وقت کردی دبیرستان کتاب گاج/ ادبیات من یه کتاب تست مهر و ماه که کوچیک و مشهوره خوندم ولی اکثرا ادبیات کتاب خاصی نیست چون معمولا سوالات گسترده هستن ولی همون مهر و ماه کلیات یاد میگیری و جواب میده/ریاضی هم کتاب مهر و ماه رشته انسانی بخونی بسیار عالیه/زبان نمیدونم چون نه خوندم نه زدم/ اطلاعات عمومی گستردس از اینترنت سرچ کن هر چی دم دستت اومد بخون/ هوش هم من کتاب هادی مسیح خواه خوندم مربوط به دکترا/ ایشالا موفق باشی برا ما هم دعا کن


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : جمعه ۰۱ خرداد ۹۴ ساعت ارسال : ۱۹:۲۳ کد دیدگاه : 342704  
ادمین جان معارف که سه تا کتاب سال دوم وسوم دبیرستان و کتاب پیش دانشگاهی بودن مثلا کتاب سال دوم صفحه ۳۷،ایات درس ۷ عالم برزخ،صفحه ۸۹شاهدان قیامت و..سال سوم و پیش هم همینطور،ادبیات هم کتب ادبیات علوم انسانی،من کامپیوتر رو میرم تو صفحه ورد و پاور،.. سعی میکنم عملی یاد بگیرم و تست از کتاب استخدامی زدم،در مورد اطلاعات سیاسی باز من کتاب استخدامی خوندم با عنوان ۳۳۰۰نکته استخدامی که اول این کتاب کل مباحث مربوط به شورا که امروز چندتا سوال داشت ،انواع سازمانهای بین المللی و درباره انواع وزارت خونها و سازمانهای دولتی و قوای سه گانه و..بحث کرده و بعد تست داده رو خوندم.
من هیچ سوالی برام نااشنا نبود همش بین دوگزینه شک داشتم چون خیلی وقت پیش خونده بودم ولی میدونستم که مطالعه کردم قبلا.
در مورد تخصصی من مدیریت هستم امور اداری تمام سوالات منابع انسانی و رفتار از کتاب دکتر رضاییان و منابع انسانی سعادت بود.تئوری مدیریت و تجزیه تحلیل باز دکتر رضاییان بود.قانون مدیریت خدمات کشوری که کتاب قانون بود..


نویسنده : عباس کارمندیران تاریخ ارسال : دوشنبه ۱۸ خرداد ۹۴ ساعت ارسال : ۰۲:۴۶ کد دیدگاه : 358439 
فارسی عمومی پیام نور
دین و زندگی دبیرستان
ریاضی و امار دبیرستان
زبان منبعی توصیه نمیکنم
اطلاعات عمومی قانون اساسی را (( حفظ کن )) چشم انداز بیست ساله و تاریخ معاصر
icdl هم کتابای سبز را بگیر با سیستم تمرین کن چون سوالات کاربردی میدن و فقط کسانی که واقعا کار کرده باشن میتونن جواب بدن
موفق باشید


نویسنده : یانی تاریخ ارسال : جمعه ۱۹ تیر ۹۴ ساعت ارسال : ۱۴:۱۲ کد دیدگاه : 400235  
سلام دوستان.تجربه همه عزیزان قابل احترامه.ولی بنده می خوام منابع سوالات دستگاه های اجرایی رو با استناد به خود سوالات در اختیارتون بگذارم.
معارف:دقیقا از کتاب دین و زندگی دبیرستان مطرح شده بود(میتونم صفحاتشم بهتون بگم)
ادبیات:بازم کتابهای دبیرستان(نود درصدشون از ادبیات سال اول و دوم بود) بیخود دنبال کتاب پیام نور نرید
هوش:دقیقا مثل سوالای هوش دکتری بود کتاب پیشنهادی>استعداد تحصیلی دکتری مدرسان شریف(یادتون باشه فقط قسمت های شرطی,تجسمی و متنی رو بخونید)
اطلاعات عمومی:۱تاریخ معاصر دبیرستان۲قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران انتشارات امید انقلاب
کامپیوتر:کامپیوتر برای ازمون استخدامی.کاظم زرین.انتشارات امید انقلاب
ریاضی:ریاضیات علوم انسانی>گاج سفید
زبان:من زبان رو صد زدم ولی برای خیلی ها ساده نبود.چون سطحش در حد ارشد بود.دلیل اینی هم که صد زدم چون من تو کنکور دکتری هم ۶۴%زبان زده بودم(زبانم خوبههه)
در پایان باید بگم این مطالبی که گفتم برای امتحانای سازمان سنجشه و نه برای ازمون های دیگه
موفق باشید


تجربه شماره ۲۳: کاربری : ت.ترکمن ارسال : ۹۴/۰۴/۲۰ ساعت ارسال : ۱۳:۴۲ 
من برای درس ادبیات اینها رو خوندم و تو فراگیر ۹۳درصد زدم.۱۴ صحیح . ۱ نزده امیدوارم برای دوستانی که میخوان بعدا آزمون بدن مفید باشه
ادبیات فارسی سال اول – دوم – سوم و پیش دانشگاهی
زبان فارسی سال اول و دوم و سوم – فقط بیاموزیم و درس ویرایش
آرایه های ادبی- تاریخ ادبیات ایران و جهان ۱و۲ و متون نظم و نثر رشته انسانی
راهنمای فارسی پیام نور
تست کنکور سالهای گذشته


نویسنده : هادی تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۱ تیر ۹۴ ساعت ارسال : ۱۴:۱۰ کد دیدگاه : 403313

سلام دوست عزیز ، واقعیتش من برای ریاضی جزوه زمان کلاس کنکورم را خواندم که شامل نکات ریاضی دبیرستان و پیش دانشگاهی به صورت خلاصه و یه جا بود همراه تست. سراغ کتاب درسیا نری بهتره چون تو وقت کم باید مطالبه زیادیو یادآوری کنی!البته کتابای تست کنکورم خوبه،برای بقیه درسای عمومی فقط تستای آزمون های استخدامی سالهای گذشته که جواب دارند را زدم و مبحثایی که فراموش کرده بودم مثه بعضی ارایه های ادبی ،بلافاصله از اینترنت کمک میگرفتم ،توی این آزمون هوش منو غافل گیر کرد ، با اینکه تست هوشم زده بودم ولی هوشش در سطح دکترا بود که به ندرت اینطوری سوال میدن! به غیر هوش بقیه عمومیا در سطح دبیرستان بود،نکته مهم از نظر من اینه که هیچ درسو صفر یا منفی نزنی چون تاثیرش خیلی بده تو محاسبات سنجش .در کل باید در تمامی دروس که تو آزمون میاد خودتو به یه سطح قابل قبولی برسونی و هیچ درسو ول نکنی به امان خدا !!! موفق باشی


نویسنده : مکانیک تاریخ ارسال : جمعه 24 اردیبهشت 95 ساعت ارسال : 00:10 کد دیدگاه : 780195

معارف-دوم سوم پیش
کتاب تست گاج
ریاضی-تو گوگل بزن جزوه مختصر ومفید ریاضی کنکور تجربی اون قسمتای اول معادله خط و نمودارهارو بخون درجه دوم و سوم،همیشه دوتا سوال احتمال میدن یکم سخته،ی جزوه امار تجربی گیر بیار باتست کم اونم بزن چهارتا از امار میدن
کامپیوتر-دوتا کتاب ای سی دی ال درجه یک ودو بخر اما نمیخاد همشو بخونی نمونه سوال دانلود کن برو از رو نمونه سوال اون قسمتای کتاب بخون نمیخاد عمیق کتابو بخونی
هوش-باید باهوش باشی ریاضی حل مسعله قدرت تحلیلت بالا باشه منتها کتاب مدرسان شریف خوبه
اطلاعات عمومی-ی فایل تو اینترنت تقریبا هزارتا سوال داخلشه خیلی خوب بود باضافه اطلاعات عمومی در مورد کوه ها رودها دریاچه ها مناطق عملیاتی و عملیات های مهم جنگ بدونی قانون اساسی بییار مهم باید مرور کلی بکنی سندچشم انداز اقتصاد مقاومتی برجام…
زبان -دقیقا عین کنکور کارشناسی
ادبیات-نباید همشو بخونی یخورده ویرایش کار کن لغاتی دبیرستان حفظ کن تاریخ ادبیات بصورت مختصرومفید اسم اثار حفظ کن یخورده هم تست ارایه هارو برن
تخصصی هم انجوری ک من برداشت کردم ایندفعه بیشتر رومفاهیم پایه ای ک باید حفظ باشی و مفهوم مسعلرو درک کرده باشی سوال میدن اما در کل اگه رشتت فنی همون منابع ارشد چون اگه مسعله بدن سختی سوالاتش از ارشد کمتره
موفق باشید


نویسنده : بهنام. تاریخ ارسال : دوشنبه 03 خرداد 95 ساعت ارسال : 17:51 کد دیدگاه : 793404

سلام دوستان گرامی
من برای کارشناس شبکه و سخت افزار قبول شدم وزارت نیرو
دروس تخصصی که مطالعه کردم
معماری موریس مانو
شبکه پوران.نتورک شهرام سبحانی
مدار منطقی جزوه های دانشگاه خودم
دروس عمومی.
ادبیات سال اول .دوم سوم.پیش دانشگاهی .
هوش منبع خاصی مطالعه نکردم غیر از نمونه سوالات که تو اینترنت زیاده و یه کتاب استخدامی هست مخصوص اموزش پرورش تستای اونو زدم.هرکتابی باشه مهم نیست.مهم اینه ذهنتون فعال بشه برلی بعضی استنتاج ها.تست زیاد بزنید
اطلاعات عمومی هم .تستای اینترنت.قانون اساسی.تاریخ معاصر دبیرستان.جلد زرد رنگ
زبان نزدم
ریاضی هم جزوه های ریاضیات ۱ و ۲ به اضافه درس امار دانشگاه.در همین حد کفایت میکنه.خیلی راحت میتونید تست ها رو بزنید تو ریاضی.البته بستگی به پایتونم داره
دینی کتابای دبیرستان.رساله ایت الله امام خامنه ای.البته رساله نیست .سوال و پاسخه.استفتاعات بعش میگن از امام خامنه ای
.در مجموع توصیه ای که به عنوان یه برادر کوچکتر به بچه های کامپیوتر میکنم اینه که سعی کنین تخصصی هارو خیلی بخونین.وقت بزارین.هر منبعی که دیدین تست بزنین.مخصوصا شبکه برای کارشناس شبکه.یادم رفت بگم برای شبکه کتاب مرجع شبکه های کامپیوتری مقسمی و اقای برومند خیلی کمک کننده است
اینم بگم تست تست تست
ان شالله موفق باشین
برای منم دعا کنین تو ادامه مراحل مصاحبه تخصصی و عقیدتی و گزینش خدا کمکم کنه…


نویسنده : yas تاریخ ارسال : سه شنبه 04 خرداد 95 ساعت ارسال : 22:14 کد دیدگاه : 795353

سمانه جان من این کتابهای رو خوندم ؛
۱. ادبیات فارسی دانشگاه پیام نور گروه مولفان
۲.کتاب زبان فارسی سال اول و دوم دبیرستان
۳. کتاب جامع دین و زنگی نشر الگو
۴. زبان انگلیسی پیش دانشگاهی و کتاب آمادگی برای آزمون های استخدامی نشر امید انقلاب
۵. ریاضی و آمار آمادگی برای آزمون استخدامی نشر امید انقلاب
۶. فرهنگ و معارف اسلامی آمادگی برای آزمون استخدامی نشر انقلاب
۷. کتاب مصاحبه حضوری نشر انقلاب

دوست عزیزم لطفا برام دعا کن این چهارمین جای هست که قبول میشم دعا کن این بار به نتیجه برسه


 نویسنده : میثم تاریخ ارسال : سه شنبه 04 خرداد 95 ساعت ارسال : 22:36 کد دیدگاه : 795380

برای عمومی هیچی نخوندم فقط دانش سیاسی و کامپیوتر و زبان رو خوب زدم. دانش سیاسی رو خوب زدم چون به شدت اخبار رو دنبال میکنم چه از طریق تلویزیون چه از طرق انترنت و کانال های موجود در تلگرام. کامپیوترش هم چون برای پایان نامه با آفیس زیاد کار کرده بودم خوب زدم. زبانش هم در حدکتاب ۵۰۴ اگه بلد باشی بالای ۵۰ میزنی. برای هوش چیزی نخوندم ولی خب ۲۰ درصد هوش رو راحت میشه ز بدون خوندن هیچ منبع البته این نظر شخصی بنده
امیدوارم راهنماییم به دردت خورده باشه


 نویسنده : رضا تاریخ ارسال : سه شنبه 04 خرداد 95 ساعت ارسال : 22:44 کد دیدگاه : 795396

سلام دوست عزیز
تست ارشد بزنید
کتاب های ارشد شریف خوبه
البته اگه آزمون دست سنجش باشه اون که گفتم به کارت میاد ولی اگه وزارت نیرو خودش برگزار کنه همون جزوه دانشگارو بخونی زیادشم هست چون سوالاش خیلی آسونن و همین باعث میشه هیچ فرقی بین کسی که فقط رو خونی کرده با کسی که خیلی خونده مشخص نباشه
ولی کلا سوالای عمومی منبع خاصی نداره فقط بعضی چیزارو حتما باید بلد باشی مثه قانون اساسی
موفق باشید


 نویسنده : برق باختر تاریخ ارسال : سه شنبه 04 خرداد 95 ساعت ارسال : 22:50 کد دیدگاه : 795403

سلام
منم کتاب استخدامی دستگاههای اجرایی دولت رو خوندم اگه خواستی بگیری چاپ جدیدشو بگیر
انشاالله موفق باشی برای آزمون بعدی قبولیتونوجواب بدیم


نویسنده : علی تاریخ ارسال : سه شنبه 04 خرداد 95 ساعت ارسال : 22:53 کد دیدگاه : 795408

من این کتابارو خوندم و واقعا به دردم خورد:
معارف و ادبیات دبیرستان کتابهای جامع مهروماه( زرد رنگ هست)
کامپیوتر کتاب دوجلدی سطح ۱ و۲ که شامل ۷ مهارت میشه. مولفاش موسوی و سبزعلی گلی
هوش کتاب استعدادتحصیلی مدرسان شریف.
البته من زبان و هوش رو برای کنکور دکترا کلاس میرفتم و مطالب همون کلاسا رو استفاده کردم.
اطلاعات سیاسی هم که تا دلت بخواد جزوه تو اینترنت پیدا میشه.
موفق باشید


 نویسنده : کرمانشاهی تاریخ ارسال : چهارشنبه 30 تیر 95 ساعت ارسال : 01:46 کد دیدگاه : 867311

سلام دوست عزیز حسابداری عمومی اصول ۱.۲.۳ ومیانه البته بیشتر ۲، کتابای نوروش ، برای صنعتی اسکندری ، مالیه عمومی یه کتاب خلاصه پور ولی هست با یه کتاب خلاصه دیگه من برای ارشد خوندم عالی بود اسمش یادم نمیاد، خرد و کلان هم نظری
عمومیا ادبیات کتابای کوچیک کلک معلم بچه های کنکوری یا خلاصه مهر وماه ، دین زندگی هم کتاب جامع مهر وماه یا کتاب مجموعه تستهای میکرو گاج ، زبان هم مهر وماه یا گاج ، کامپیوتر کتاب آمادگی برای ازمون های استخدامی زرین پور ، ریاضی هم مجموعه کتاب امادگی برای ازمون های استخدامی کاظم زرین ، قانون اساسی هم کتاب قانون و دانش ومسائل روزم یه سری فایل ونمونه سوال تو همه سایتا هست کتاب مجموعه امادگی برای ازمون های استخدامی ویه کتاب گنجینه سوالات استخدامی شاپور درویشی هست ، موق باشید


 نویسنده : علی تاریخ ارسال : دوشنبه 25 مرداد 95 ساعت ارسال : 12:30 کد دیدگاه : 892937

با سلام. دوستان میخواستم یه تجربه از آزمون دوم فراگیر برای کسایی که امور اداری امتحان میدن بگم:
رمز موفقیت تو درسای عمومی و اختصاصی مخصوصا قانون خدمات کشوری مرور است و مرور است و مرور!
توی آزمون دوم از ریزترین قسمتهای قانون مدیریت خدمات کشوری سوال داده بودن و اگه کسی دقیق نخونده بود به شک میفتاد
مثلا تعداد روزهای مرخصی رو که توی چندیدن ماده از این قانون هست رو توی یه تست آورده بودن و یه مقداری هم پیچونده بودنش و سخت شده بود.
برای همین توصیه میکنم دروس رو حتما با مرور پیش ببرید مخصوصا icdl، حقوق اداری و مدیریت خدمات کشوری.
چون این سه درسو اکثرا بار اول هست که میخونن و این باعث میشه سریع فراموش بشه!
موفق باشید


نویسنده : مهندس عمران تاریخ ارسال : دوشنبه 05 مهر 95 ساعت ارسال : 01:04 کد دیدگاه : 931799

۱ماه بکوب بخونی قول میدم قبولی
من دو تا. آزمون وزارت نیرو قبول شدم
یکی ابان ۹۳ یکیم فراگیر سنجش دوم
رو تخصصیات تمرکز کن و سعی کن حداقل ۱ دور کتابای تخصصی رو خونده باشی
عمومیم با ویژگی خودت
من رو ای سی دی ال و زبان و ریاضی و اطلاعات عمومی تمرکز کردم
هییییچ سهمیه ایم نداشتم اینو گفتن که بدونی از همین الان ی استارت محکم بزنی ۱۰۰درصد قول میدم قبول میشی


نویسنده : شیوا تاریخ ارسال : سه شنبه 07 دی 95 ساعت ارسال : 12:01 کد دیدگاه : 1038279 
سلام دوست عزیز
برای همگی آرزوی موفقیت میکنم
منابعی که خوندم به شرح زیر بوده امیدوارم به دردتون بخوره
عمومی
ادبیات : کتاب ادبیات دبیرستان و چند تا جزوه زبان فارسی و آرایه و اینا که از سایت های مختلف که سوالات آزمون استخدامی میذارن دانلود کردم
معارف :کتاب معارف زیپ گاج عااااالی بود خدایی سه شب قبل از آزمون خوندمش ولی واقعا به درد خورد
زبان انگلیسی: خودم زبانم قوی بود نخوندم اصلا
ریاضی و آمار : پایه م قوی بود فقط چند تایی تست زدم
هوش : تستای همین کتاب سایت ایران استخدام که ۲۶۰۰۰ بود قیمتش (با تشکر از سایت ایران استخدام بابت کتاب بسیار خوبشون)
اطلاعات عمومی: قانون اساسی و تستایی که تو سایتهای مختلف گذاشته بودن و کتاب همین سایت ولی قانون اساسی خیلی مهمه حتما مسلط باشید
تخصصی
حسابداری مالی مروری جامع بر حسابداری نوروش و همکاران که هم ارشد هم استخدامی به واقعا دردم خورد به علاوه تست اصول حسابداری که دانلود کرده بودم
صنعتی: صنعتی ۱ عثمانی صنعتی ۲ و ۳ اسکندری
تست صنعتی علی مصدر و کتاب صنعتی پارسه تالیف علی مصدر
اقتصاد :کتاب خرد و کلان مدرسان شریف (تقریبا همه تستها از اون کتاب بود من تستای این ازمون رو راحت زدم )
مالیه :چند صفحه از مالیه جمشید پژویان خوندم حال نداشتم ادامه بدم اشتباه کردم چون تستای مالیه هم همه ش از اون کتاب بود بازم دو سه تایی زدم
قوانین و مقررات مالیاتی: (بهترین منبع) “قوانین و مقررات مالیاتی با رویکردی بر آزمون تعیین سطح ماموران مالیاتی”- من کلی وقت گذاشتم خود کتاب قوانین رو خوندم که اشتباه کردم همین کتاب رو میخوندم حتی بیشتر هم میزدم توصیه اکید میکنم این کتاب رو بخرید و از خوندنش لذت ببرید
از سایت ایران استخدام هم بابت زحماتشون متشکرم
موفق و پایدار باشید


نویسنده : محمد تاریخ ارسال : یکشنبه ۱۸ تیر ۹۶ ساعت ارسال : ۱۸:۱۷ کد دیدگاه : 1294892
سلام
حسابداری میانه 1، حسابداری میانه 2، حسابداری پیشرفته 1و حسابداری پیشرفته 2، اصلی ترین درس­ های حسابداری مالی را تشکیل داده که شامل مطالب گسترده ای از جمله: حسابداری انواع شرکت ها ( سهامی، تضامنی و مشارکت خاص)، آشنایی با حسابداری تک تک اقلام صورت­های مالی ( مانند موجودی کالا، دارایی­های مشهود و نامشهود، سرمایه گذاری­ها، بدهی­ها و غیره)، تهیه صورت­های مالی تلفیقی و غیره می­باشد.
منابع:
مروری جامع بر حسابداری مالی: دکتر ایرج نوروش، ساسان مهرانی، غلامرضا کرمی و محمد مرادی (2 جلد)؛ انتشارات نگاه دانش
2000 تست حسابداری مالی و استاندارد حسابداری: غلامرضا کرمی ،محمد مرادی، زهره شهیدی، هدی اسکندری، محمد بخشی؛ انتشارات نگاه دانش
مشخص است که از میان موارد فوق، منبع اول جهت یادگیری و تست و منبع دوم برای تست زنی و مرور مطالب مناسب می­باشد.

برای آن دسته از دوستانی که می خواهند غیر از منبع شماره یک منبع دیگری بخوانند، منابع ذیل پیشنهاد می گردد:

حسابداری مالی، دکتر یدالله تاری وردی، انتشارات فروزش
مروری جامع بر حسابداری مالی، جمشید اسکندری، انتشارات کتاب فرشید


نویسنده : ? تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۹ شهریور ۹۶  ساعت ارسال : ۰۹:۲۷ کد دیدگاه : 1358062

معارف رو که میدونم از اندیشه1 سبحانی بوده، مثل اینکه یه سوالشم از اندیشه 2 بوده، البته میگن آزمونای قبلی از دین و زندگی دبیرستان اومده
کامپیوترم که خودتون آفیس رو باز کنید، تک تک سربرگا اسماشو یاد بگیرید و ببنید کار هر گزینه ای که توی این سربرگا هست چیه، شکل آیکن ها رو هم به یاد بسپارید، اینکه توی هر کدوم از ورد و پاورپوینت و اکسل و اکسس فایلا رو با چه فرمتی میشه ذخیره کرد و فرق این فرمت ها چیه هم بلد باشید بد نیست، کار دکمه های مختلف کیبورد توی ورد، دکمه های میانبر توی محیط آفیس و ویندوز و … کلا باید کامپیوتر رو عملی کار کرده باشید (واسه اینکه بببینید کار هر گزینه هم چیه میتونید از کتابایی که تو این زمینه هست استفاده کنید)
ادبیات هم یه جزوه خلاصه تو اینترنت هست به اسم ادبیات در ده روز، چیز خوبیه؛ حداقل اعلام و قرابت معنایی و نگارشش رو به راحتی میتونید یاد بگیرید
زبان رو هم که به نظرم باید از قبل بلد باشید، الان بشینید لغت حفظ کنید زیاد به کارتون نمیادو وقت تلف کردنه
ریاضیشم همون ریاضی دبیرستانه، فک کنم به سال دهم تجربی مسلط باشید بتونید جواب بدید (مجموعه، دنباله، معادله، نامعادله، دامنه، برد و …)، آمار هم که باید فرمولای کلی رو بلد باشید (میانگین، واریانس، مد و …)
واسه استعدادم یه کتاب هست واسه مسیح خواه، نه اون قسمتایی که متن داره یا سوالایی رو با فرمولای پیچیده ی ریاضی حل کرده، ولی اون قسمتایی که سوالات آماری، همکاری، الگویابی و … رو داره میتونید یه نگاه بندازید ولی بازم اگه وقتتون رو بذارید روی درسای تخصصی به نظرم بهتر از هوش باشه


نویسنده : ناشناس  تاریخ ارسال : جمعه 10 شهریور ۹۶ ساعت ارسال : ۱۸:۲۴ کد دیدگاه : 1359392 
صفحه قبل یه دوستی خیلی خوب راهنمایی کردن.
معارف : دین و زندگی ۲و ۳ و پیش دانشگاهی به اضافه اندیشه ۱ سبحانی انتشارات پیام نور ( این دوره هر ۱۳ سوال معارف از اندیشه سبحانی بوده)
کامپیوتر اگه واردی که هیچ یه دور برنامه های افیس رو باز می کنی سربرگا ، خطاها ، نام گذاری فایل ها و پسوندها وووووو
اگه وارد نیستی دو جلد مقدماتی و پیشرفته سبزعلی گل رو خریداری کرده دود چراغ خورده عملی تمرین کرده تا مسلط شوید.
ادبیات: ادبیات فارسی ۲ و ۳ و پیش دانشگاهی، زبان فارسی های دوره دبیرستان به علاوه کتاب آرایه های ادبی انسانی رو مطالعه بفرمایید.
زبان خارجه : کتاب زبان عمومی آزمون کارشناسی ارشد آرمان اشراقی، نکات گرامری رو خوب توضیح داده، از اونجا که برای جواب دادن به سوالات زبان باید دایره لغات وسیعی داشته باشید روزانه از کتاب ۵۰۴ لغت اساسی زبان( که کاملا الکی گفته ۵۰۴ لغت، ۱۰ برابر این، لغت جدید توش داره) یه ساعتی رو اختصاص بدید، متون انگلیسی رو مطالعه کنید.
ریاضی کتاب تست کنکور انسانی رو بگیرید، پر از نکته های کنکوری که تو همین آزمونای استخدامی هم مشابه اونها میاد.
اطلاعات عمومی که مرد کهن می خواد چیزی در موردش نمیگم…
هوش بستگی به توان شما و میزان وقتی که آخر کار براتون میمونه داره، کتاب استعداد تحصیلی مسیح خواه برای آزمون دکتری که منطبق با سوالات آزمون استخدامیه.
این انتظار که سوالات دقیقا از کتاب های خونده شده ی ما بیاد منطقی به نظر نمی رسه.
در نهایت موفقیت ما بستگی به ترکیبی از تلاش و پشتکار ، ظرفیت های ذهنی و انتخاب های صحیح ما داره.
موفق باشی.


نویسنده : مصطفی تاریخ ارسال : شنبه ۱۸ آذر ۹۶ ساعت ارسال : ۲۰:۰۴ کد دیدگاه : 1497635 
سوسن خوب گوش کن و اگر عمل کنی عمومی ها رو خیلی عالی میزنی…برای معارف کتاب اندیشه اسلامی 1 پیام نور سبحانی به اضافه دین و زندگی سال سوم دبیرستان رو بخونی بالای هشتاد نود درصد میزنی فقط کلمه به کلمه رو بخون کتابش زیاد نیست مخصوصا اندیشه رو خیلی خوب بخون که بیشتر از اون سوال میدن اخیرا.تو دو سه تا ازمون اخیر سازمان سنجش تقریبا همه سوالاتش از اندیشه 1 بود.کامپیوتر رو نمونه سوالای ازمون های اخیر رو بخون که توی کتاب ایران استخدام هستش و خیلی عالیه.سوال های اخیر کامپیوتر تو هیچ کتابی نیست و باید فقط تست های گذشته رو بخونی که مشابهش رو میدن.درس ادبیات فارسی رو هم تست های ازمون های اخیر رو کامل بخونی میتونی 40تا50 درصد بزنی.همیشه از املا چند تا سوال میدن و قرابت معنایی چند تا سوال میدن این ها رو بتونی بزنی کافیه خیلی راحت هم میشه زد.زبان رو اگر ضعیف هستی کلا بیخیال شو و وقتت رو بجاش بذار برای بقیه درس ها ولی اگر اصرار داری بخونی زبان کتاب کاردانی به کارشناسی زبان عمومی مدرسان شریف رو بگیر میگن خوبه.برای هوش هم فقط باید نمونه سوالای هوش ازمون های اخیر رو بخونی تا قدرت استدل و درکت بالا بره.اطلاعات عمومی هم از تو نت بزن دانلود کن ولی بازم نمونه سوال های اخیر رو بخون.تمام این چیزایی که گفتم برات توی کتاب ایران استخدام که همین سایت منتشر کرده و میفروشه هستش و خیلی عالیه خیلی.تو این کتاب رو بگیر جواب ها با پاسخ تشریحی هستش دستت میاد این اواخر چطوری سوال میدن و باید چجوری بخونی فقط با دقت و خوب بخون اگر موفق نشدی و درصدهای بالا نزدی هر چی خواستی بگو (:acute:).و مهم ترین چیزی که باعث قبولی میشه اینه که فقط سوال هایی که مطمعنی رو بزنی اگر وسوسه شدی سوالی که شک داری رو بزنی شک نکن درصد قبولیت خیلی میاد پایین چون معمولا اون سوالی که ادم شک داره غلط از اب درمیاد.موفق باشی.گردآوری: گروه نویسندگان ایران استخداماگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظرانی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: میثم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۰۶۹۱۱۰

سلام دوستان کسانی که رشته عمران اموزش و پرورش و وزارت نیرو قبول شدن میشه بگید تخصصی چه درسهایی خوندین ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: اصغر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۷
 • کد دیدگاه: ۱۸۹۸۹۹۴

هر (:good:) سالی یه جور سوال برای ازمون داره سوالات مختلف………………. (:boast:) (:boast:) (:boast:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: .
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۰۳
 • کد دیدگاه: ۲۰۴۷۴۸۵

دوستان تفاوت ورد ۲۰۰۷ با ورد ۲۰۱۳ چیه یعنی کلا متفاوت یا جزیی

پاسخ دهید
 • نویسنده: سحر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۱
 • کد دیدگاه: ۱۸۵۱۱۶۰

سلام بچه ها.خسته نباشین.کسی میدونه ازمون ششم فراگیر کی برگزار میشه؟ و اینکه میشه لطف کنی بگین سوالات معارف ازمون قبلی از دروس دبیرستان بود یا اندیشه ۱؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهداشت محیطمممم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۲
 • کد دیدگاه: ۱۸۰۷۶۳۱

بهداشت محیط کسی نیست راهنمایی کنه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۸
 • کد دیدگاه: ۱۸۹۷۴۸۳

منم سوال شما رو دارم

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهداشت محیطمممم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۱
 • کد دیدگاه: ۱۸۰۷۶۲۶

دوستان منابع تخصصی واسه استخدامی کارشناس بهداشت محیط چی خوبه بخونیم ،من فقط خوانیران دارم قدیمی شد ،جزوه هم باید بخونیم یا تست فقط جواب میده،من درس نامه چیزی ندارم لطفا اگر ژرفنای دارید بگید به تفکیک دروس چیا خوبه ممنونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۵۳
 • کد دیدگاه: ۱۷۸۸۲۵۱

سلام دوستان عزیز
دوستان برای رشته شغلی کارشناس مطالعات اقتصادی مسکن و شهرسازی، دروس اقتصاد ایران و اقتصاد حمل و نقل چه منابعی رو پیشنهاد می کنین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: Masi
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۸
 • کد دیدگاه: ۱۷۴۳۲۸۲

سلام.لطفا راهنمایی کنید برای دبیری علوم تجربی چ منابعی بخونم.تخصصی منظورم.ممنون بگیدمیشم وقتم کمه واسه ازمون.

پاسخ دهید
 • نویسنده: نگار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۶
 • کد دیدگاه: ۱۷۴۱۷۱۰

سلام من برای کارشناس حمل ونقل اداره راه وشهرسازی واسه درسهای عمومی وتخصصی چی بخونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: آوا صاحبي
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۴۱
 • کد دیدگاه: ۱۷۴۰۰۸۱

با سلام من براي وزارت راه و شهرسازي شركت كردم كارشناس معماري ميشه راهنمايي كنين تا الان هم هي آزموني شركت نكردم

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهناز
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۴۶
 • کد دیدگاه: ۱۷۳۴۳۶۶

سلام دوستان کسی می دونه برای کارشناس برنامه ریزی چه کتاب هایی رو بهتره بخونم؟(1 مبانی و اصول برنامه ریزي و مدیریت، 2 اقتصاد خرد و کلان، 3 آمار، احتمال و
اقتصادسنجی، 4 برنامهریزي و توسعه اقتصادي، 5- کلیات مبارزه با پولشوی)

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۵۲
 • کد دیدگاه: ۱۷۸۸۲۴۷

سلام
برای اقتصاد خرد و کلان 2 کتاب خلاصه اقتصاد خرد و خلاصه اقتصاد کلان محسن نظری توصیه میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: شادی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۳
 • کد دیدگاه: ۱۷۲۲۵۰۴

من میخوام واسه امور اداری سازمان دامپزشکی شرکت کنم میشه در مورد منابع راهنماییم کنیین؟فقط یک ماه و نیم وقت دارم

پاسخ دهید
 • نویسنده: رامبد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۱
 • کد دیدگاه: ۱۷۲۷۳۲۲

سلام
کدوم شهر

پاسخ دهید
 • نویسنده: شادی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۳۹
 • کد دیدگاه: ۱۷۳۶۲۵۳

بندرعباس

پاسخ دهید
 • نویسنده: نیایش
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۷
 • کد دیدگاه: ۱۶۶۰۸۱۴

با سلام من می خوام امسال در ازمون آموزش و پرورش شرکت کنم می خواستم بپرسم که اگه فقط تست کنکور سال های قبل را بخونم کفایت می کنه؟ می شه قبول شد؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهتاب
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۴۱
 • کد دیدگاه: ۱۶۶۳۰۶۹

عزیزم سعی کن اصولی بخونی چون اصلا تضمینی نیستوکه سوالای سالای گذشته تکرار بشه اما میتونه واسه محک زدن خودت خوب باشه با آرزوی موفقیت نیایش جان (:heart:)

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی