آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

منابع مطالعاتی آزمون استخدام شرکت پلیمر پاد جم

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (پشتیبان 4 (نصیرلو))
اطلاعات بیشتر

تجربیات پذیرفته شدگان مرحله علمی آزمون استخدامی شرکت پلیمر پاد جم

این مبحث مربوط به تجربیات کارجویان سایت ایران استخدام جهت قبولی در مرحله آزمون کتبی (مرحله 1) آزمون های استخدامی است.


ایران استخدام: با توجه به سوالات متداول کارجویان سایت ایران استخدام در رابطه با نحوه مطالعه جهت قبولی در آزمون های استخدامی، گروه نویسندگان سایت ایران استخدام تصمیم به جمع آوری اطلاعات و تجربیات دوستانی که موفق به قبولی در آزمون های استخدامی شده اند کرده است.
این تجربیات کاربران ایران استخدام همراه با نکاتی توسط ایران استخدام به مرور در این مبحث اضافه خواهد شد.
درخواست ایران استخدام از شما این است که اگر صاحب تجربیاتی در رابطه با نحوه قبولی در آزمون استخدامی هستید تجربیات خود را برای کمک در موفقیت دیگران در این بخش ارسال نمایید.

با آرزوی موفقیت-ایران استخدام


توصیه های ایران استخدام برای موفقیت شما در آزمون های علمی استخدامی:
1- جهت مطالعه دروس عمومی آزمون های استخدامی، مطالعه دروس عمومی دبیرستانی پیشنهاد میشود.
2- جهت مطالعه دروس تخصصی آزمون های استخدامی، مطالعه کتب و مباحث و جزوات آموزشی دانشگاهی توصیه میشود.
3- جهت تست زنی، نمونه سوالات تستی سالهای قبل آزمون های استخدامی توصیه میشود. جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی “اینجا” کلیک کنید. کتاب ایران استخدام منتشر شد (جهت سفارش اینجا کلیک کنید)
4- جهت تست زنی، نمونه سوالات کنکوری مقطع ارشد نیز توصیه می شود.
5- در حل سوالات درس کامپیوتر، تست زنی نمونه سوالات استخدامی سالهای قبل آزمون های استخدامی موثرتر می باشد.جهت دانلود جزوه دانش کامپیوتر “اینجا” کلیک کنید
6- انتظار شما از نمونه سوالات استخدامی باید در حد معقول باشد. اکتفای بدون مطالعه منابع به نمونه سوالات استخدامی جهت موفقیت در آزمون های استخدامی در اکثر موارد با شکست مواجه خواهد شد. به عنوان مثال هیچگاه نمیتوان سطح کیفی مطالعه و درصد قبولی یک فرد پشت کنکوری را که به همراه نمونه سوالات اقدام به مطالعه منابع میکند با فردی که تنها به مطالعه نمونه سوالات سالهای قبل کنکوری اکتفا میکند یکسان در نظر گرفت.
7- در هنگام مطالعه نمونه سوالات استخدامی سعی نکنید که پاسخ آنها را حفظ کنید، بلکه سعی کنید که مباحث کلی آن ها را بیاموزید.
8-در اکثر آزمون های استخدامی کسب حدنصاب 50 الی 60 درصدی نمره آزمون دروس عمومی شرط برای تصحیح بخش سوالات اختصاصی پاسخنامه ی شماست، بنابراین تأثیر دروس عمومی آزمون استخدامی خود را دست کم نگیرید.
9- آیا آزمون استخدامی پیش روی شما دارای نمره منفی برای پاسخ های غلط است؟ این اولین و یکی از مهمترین سوالاتی است که میبایست از یک منبع معتبر پاسخ آن را بیابید. اگر آزمون دارای نمره منفی است، باید در نوع تست زنی خود در سر جلسه امتحان مراقب باشید. در این حالات شما نباید به سوالات، از روی شانس محض پاسخ دهید .
10- سعی کنید وضعیت دانش و اطلاعات خود را در مقایسه با دیگران بسنجید تا متوجه میزان تلاش و همتی که لازم است جهت ارتقاء علمی خود صرف کنید بشوید. جهت ورود به سامانه آزمون استخدامی آنلاین (رایگان) ایران استخدام و سنجش رتبه خود در بین صدها نفر دیگر “اینجا” کلیک کنید.
11- جهت کسب آمادگی برای پاسخ به سوالات بخش اطلاعات سیاسی و عمومی و مذهبی میتوانید از جزوه ی تهیه شده توسط سایت ایران استخدام استفاده نمایید. جهت دانلود این جزوه  همراه با پاسخ “اینجا” کلیک کنید.
12- سوالات بخش هوش آزمون های استخدامی نیاز به مطالعه منبع خاصی ندارد، پاسخ به سوالات این بخش بستگی به هوش و آمادگی ذهنی شما دارد اما بسیار مهم است که قبل از آزمون تعداد مناسبی از نمونه سوالات این بخش را مطالعه نمایید تا ذهن شما آمادگی و آشنایی با سبک طراحی سوالات استخدامی هوش و استعداد تحصیلی را پیدا کند. جهت دانلود جزوه استخدامی هوش و استخداد تحصیلی “اینجا” کلیک کنید.
13- یکی از اشتباهات رایج کارجویان عدم توجه به مواد آزمون اعلام شده در آگهی استخدامی جدید است. ممکن است شما به تصور آزمون های سالهای قبل موارد ارائه شده در سالهای قبل را مورد مطالعه قرار دهید، در حالی که مواد آزمون در آگهی استخدامی جدید تغییر پیدا کرده است. ممکن است شما نمونه سوالات استخدامی آزمون های استخدامی سالهای قبل یک سازمان و یا بانک را خریداری نمایید اما قبل از هر چیزی باید با رجوع به آگهی استخدامی جدید متوجه شوید که چه مواد آزمونی را باید مطالعه و چه مواد آزمونی را مطالعه نفرمایید.
14- به این نکته توجه داشته باشید که در برخی از آزمون های استخدامی همراه با اعلام مواد آزمون، جزوه یا منابع مطالعاتی تمام یا برخی از مواد آزمون ذکر شده جهت مطالعه داوطلبان نیز درج و یا ضمیمه آگهی استخدامی میشود.
15- بعد از هر شکستی موفقیت از راه میرسد، به شرط آنکه شکست درس و تجربه ای شود برای عملکرد بهتر در آینده. بنابراین اگر در یک یا چند آزمون استخدامی شکست خورده اید سعی کنید از تجربیاتی که کسب کرده اید برای عملکرد بهتر در آزمون های دیگر استخدامی استفاده کنید. هر آزمون استخدامی تجربه ی مفیدی برای شما است که ممکن است رقیبان کم تجربه شما از آن بهره مند نباشند. هرچند که تجربه اصلی در کیفیت خواندن و مطالعه است.
16- فکر و وسواس تقلب را از ذهن خود دور کنید. بر حسب تجربه ما در سایت ایران استخدام دریافته ایم که یکی از مشغله های فکری برخی از کاربران سایت احتمال تقلب در آزمون است! برگزاری یک آزمون استخدامی نیاز به تأییدیه ها و مجوز های مختلفی دارد. قوانین زیادی بر نحوه برگزاری آزمون های استخدامی و اعلام نتایج آنها حاکم است. و علاوه بر آن اجرای آزمون های استخدامی به مجریان معتبری از جمله سازمان سنجش محول می شود. بسیاری از کاربران ایران استخدام  که خود را به دانش علمی مناسبی مجهز کرده اند نه تنها در یک آزمون استخدامی و بلکه دو یا چند آزمون استخدامی مختلف به طور همزمان پذیرفته میشوند و این خود نشانی بر اجرای سالم آزمون های استخدامی است. خواستن توانستن است، بنابراین توصیه ما به شما این است که تمامی افکار منفی را از ذهن خود دور کنید.

نویسنده: علی احمدزاده/مدیریت سایت ایران استخدام
منبع: سایت ایران استخدام


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : چهارشنبه 26 تیر 98 ساعت ارسال : 12:35 کد دیدگاه : 2409309 
سلام دوست عزيز
من پادجم قبول شدم و مديريت هستم.
كتاب هايي كه خوندم:
بازاريابي مناجاتي
تئوري سيدجوادين
اقتصاد محسن نظري
تحقيق در عمليات عاطفه فدوي
براي عموميا يه زحمت بكشين بياين صفحه پادجم صفحه يكي مونده به آخر من ادبيات و هوش رو براي يكي از دوستان مفصل توضيح دادم.
نكته مهم قوي كردن خودتون توي زبان هست
موفق باشيد


نویسنده : shahram تاریخ ارسال : یکشنبه 29 اردیبهشت 98 ساعت ارسال : 21:54 کد دیدگاه : 2307649
برا سیالات انتقال حرارت و ترمو راهیان ارشد آبی رنگ

برا مقاومت و استاتیک کتب پوران پژوهش دکتر نایی

برا استاتیک و ارتعاشات هم پوران پژوهش

زبان انگلیسی کنکور لیسانس
کامپیوتر و هوش جزوه ایران استخدام
ادبیات هم ارایه و نگارش و املا از جزوه های کنکور لیسانس

و البته پشتکار و پشتکار و پشتکار زیاد به امید موفقیتت


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : جمعه 26 بهمن 97 ساعت ارسال : 19:35 کد دیدگاه : 2183186
من دروس اختصاصی تقریبا مسلط بودم. خودم وقتی دانشجو ارشد بودم درسا رو دوره می کردم. ضمنا برای پتروشیمی کیمیا هم خونده بودم. به همین علت فقط چند روز برای دروس اختصاصی وقت گذاشتم. مدار مدرسان شریف خوندم. الکترونیک و کنترل هم راهیان ارشد. مدار منطقی و اندازه گیری از مطالبی که تو اینترنت هست استفاده کردم. مغناطیس که کلا نخوندم. چون سطح سوالات خیلی ساده هستند به نظرم خیلی مهم نیست منابع. هر کتاب تستی بگیری کافیه
ولی برای درسای عمومی خیلی وقت گذاشتم. کامپیوتر و هوش و ادبیات هر چی تست تو اینترنت پیدا کردم زدم. از جمله تستهای ازمونهای دیگه مثل سنجش. خود ایران استخدام هم یه سری سوالات داره برای فروش که خیلی خوبن. برای مبانی کامپیوتر یه سری فایل تو اینترنت هست با یه سرچ پیداشون میکنی. زبانم هم خوب بود چیزی نخوندم ولی برای بخش گرامرش اگه گرامر دبیرستان بخونی به راحتی میتونی سوالای گرامر رو بزنی.


نویسنده : بوشهر تاریخ ارسال : چهارشنبه 12 دی 97 ساعت ارسال : 13:13 کد دیدگاه : 2113816
سلام
ببین من به شما اینا رو میگم ان شالله قبول می شی.
اولااینکه حتما باید بخونی بدون خوندن قبول نمیشی این رو همیشه از من داشته باش اما شما می تونید هر منبعی از آن درس را به طور صحیحی مطالعه کرد و قبول شد اما تو هر رشته یک کتاب های جامع ای هست که من به شما می گم این کتاب ها بهتر از خودشون جایی پیدا نمیکنید.
1.مروری جامع بر حسابداری صنعتی از دکتر ایرج نوروش و کرمی و.. دو جلد هست.
2.مرور جامع بر حسابداری مالی از دکتر نوروش .کرمی دو جلد هست.
3.مروری کامل بر حسابرسی از نوروش و…
حسابرسی اصلا لازم نیست کل مطالب بخونید فقط خلاصه هر فصل که در پایان هر فصل اومده به علاوه سوالات تست کنکور سال های قبل در همین کتاب .من با همین روش حسابرسی تو این ازمون 100 زدم
این 3 کتاب تو بازار هست من به شما می گم فقط لازم هست که شما شروع کنید به خواندن این کتاب ها میبینبد چقدر کامل .جامع و روان هست.
مدیریت مالی شما لازم نیست کل مطالب رو بخونید .کتابه های خلاصه شده برای کنکور ارشد هست همراه با تست .
بودجه من کتاب پیام نور خوندم.که همان کتاب پیام نور کافی بود برای جواب سوالات.
و اما عمومی پیشهاد من ادبیات نمونه سوالات استخدامی سال های قبل و گاج جهت ورودی دانشگاه
هوش به نظر من اصلا وقت نذارید.
کامپیوتر سوالات تست درجه 1 و درجه 2 از اینترنت بگیرید .یا از سوالات درجه 1 و 2 سال های قبل سازمان فنی و حرفه ای.
زبان کتب دبیرستان و پیش دانشگاهی بیشتر گرامر بخونید.
ریاضی و امار فقط آمار خوندم و چند تا سوال که اموده بود درست زدم فقط من ریاضی چون ضعیف هستم منبع خاصی سراغ تدارم.
ان شالله مفید واقع شده باشه.


نویسنده : نقی اقایی تاریخ ارسال : دوشنبه 10 دی 97 ساعت ارسال : 17:43 کد دیدگاه : 2110229
من چون برای دکترا میخوندم کتابهای اصلی رو خوندم
استاتیک و مقاومت جانسون
سیالات فاکس
انتقال حرارت اینکوپرا
ترمودینامیک پوران پژوهش


نویسنده : مهدی تاریخ ارسال : دوشنبه 10 دی 97 ساعت ارسال : 17:41 کد دیدگاه : 2110213
عمومی که من یک کلمه هم نخوندم و هیچ کتابی هم نداشتم بالای ۸۰درصد زدم.
اختصاصیم ۶۵درصد زدم
فقط مدار و ماشین و بررسی هم خونده بودم
ماشینم دو فصل خونده بودم القایی و دی سی
بررسی ۴فصل
مدار ۱و فصل لاپلاس خوندم
منابعم هم مدرسان بود


نویسنده : amir تاریخ ارسال : سه شنبه 04 دی 97 ساعت ارسال : 10:44 کد دیدگاه : 2099382
بنده از اینجا از اون دوست گرامی که بحث رو برد به سمت تبادل منابع مطالعاتی واقعا تشکر میکنم،
اول خطاب به عموم دوستان
منابع عمومی:
زبان،ادبیات: ببنیند اگر وقت کافی دارید، مثلا الان میخوایید شرو کنید برای آزمون استخدامی بعدی (که مثلا حدودا سه الی چهار ماهه دیگش) برید سراغ منابع کنکوری، و ادبیات و زبان رو حتما از اون منابع که خودتون بهتر میشناسید مطالعه کنید
ادبیات و icdl :اما اگر وقت محدود دارید، فقط نمونه سوال بگیرید و تست بزنید
هوش: یه نگاهی به جزوه هوش و استعداد تحصیلی مسیح خواه بکنید و تست بزنید
زبان: یه نگاهی به “فقط” گرامر های دبیرستان بندازید و تست بزنید، دقت کنید فرصت برای مطالعه لغت ندارید، پس همون لغت هایی را که تو تستا میبینید همونا رو علامت بزنید و یه جورایی حفظ کنید
اما این همه گفتم تست تست خوب منبع تستا کجاس:نمونه سوالات آزمون های عمومی الی ماشالله به صورت رایگان تو نت هست، میتونید یه سرچی هم تو کانال های تلگرامی بزنید ، حالشم ندارید همین ایران استخدام کتابشو بخرید میگن خیلی خوبه
دوستان اگه کتاب های کنکوری (هرکتابی فرقی نمیکنه همه از رو هم کپی پیست کردن عزیزان) دارید که همونا رو بخونید، ببنید قرار نیست آزمون ارشد بدید که همه مباحث رو مفهومی یاد بگیرید،همین آزمون تقریبا غیر یکی دو تا تستش که من نتونستم پیدا کنم تو تستای ارشد،الباقی همه عینا تستای ارشد بودن
فلذا اگه کتاب کنکوری دارید که فبهاالمراد و همونارو بخونید
اگرم ندارید هیچ نگران نباشید، پارسه تمام کتابهای کنکوریشو گذاشته تو نت، شما یه سرچ بزنی همه کتاباشو میتونی دانلود کنی و همونارو بخونی
حالا یه عده عزیزان میگن اقا اون کتابا قدیمیه، مثلا تستاش قبل سال 85 اکثرا
خوب در جواب این دوستان میگم تا 85 رو با همون کتابا بیایید جلو، که اکثرا ایران آزمون علاقه وافری به تستای قدیمیا داره(نمیدونم چرا والا!) و از سال 86 به بعد هم تشریف میبرید کتاب مدرسان شریف رو میخرید،قیمتی نداره حدودا 35-40 فک کنم، و از 86 تا 97 هم با اون کتاب میایید جلو

همین منابع رو بخونید مطمئن باشید میانگین بالا 70 رو خودتون حساب کنید
بنده با همین منابع این آزمون رو، اختصاصی از 50 تا 5 تا نزدم و 4 تا هم غلط زدم
عمومی هم 6 تا نزدم و غلط ها هم نمیدونم ولی در بدترین حالت اونم 5-6 تا غلط داشته باشم

در پایان هم راجع به هر نظر و کامنتی که میخونید و تصمیم میگیرید ((علیکم بالدرایات لا بالروایات))


نویسنده : Am تاریخ ارسال : سه شنبه 04 دی 97 ساعت ارسال : 01:30 کد دیدگاه : 2099176

درباره کتب عمومی
ادبیات: مطالعه کتب دبیرستان و کتاب تست مثلا گاج یا هر چی دیگه
دینی: مطالعه کتب دبیرستان و کتب اندیشه 1 و 2 آیت الله سبحانی
زبان: خواندن کلمات دوران راهنمایی و دبیرستان و تخصصی دانشگاه و گرامر دبیرستان
ریاضی: کتب دبیرستان و بلد بودن روشهای انتگرال گیری
اطلاعات عمومی و هوش و رایانه: مطالعه عمومی و نمونه سوالات استخدامی دوره های قبل
در رشته مکانیک برای تخصصی ها
دروس استاتیک، مقاومت، دینامیک و ارتعاشات (باکس جامدات): پوران پژوهش
دروس ترمو، سیالاتی و انتقال (باکس سیالات ): راهیان ارشد
و بطور کلی برای تخصصی های دروس اکثر رشته های مهندسی این کتابها خوبن، هر کسی هر کدوم رو خونده بگه که کدوم بهتره(مدرسان شریف،ماهان،راهیان ارشد،پوران پژوهش)


نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : دوشنبه 03 دی 97 ساعت ارسال : 21:43 کد دیدگاه : 2098912
خودم کتاب های تخصصی راهیان ارشد و پوران پژوهش میخونم
البته ریاضیات و کنترل هیچ وقت نخوندم

دروس عمومی هم سوالات سایت ایران استخدام رو از قدیم تا الان میخونم و تونستم حداقل توی عمومی به بیشتر سوالات جواب بدم
زبان گرامر دبیرستان و گام گام دبیرستان
ادبیات کتاب گاج یا لقمه مهروماه ویژه کنکور فوری
کامپوتر سوالات سایت و نت دانلود کرد
هوش هم چون متنوع هست از سایت و یه کتاب هوش خریدم


نویسنده : ساسان تاریخ ارسال : شنبه 10 آذر 97 ساعت ارسال : 22:05 کد دیدگاه : 2061120

ترمودینامیک روابط میده اگر بده از فصل اول و دوم همون روابط دما ثابت و فشار ثابت اینا ___فصل اول ترمودینامیک که همیشه ازش سواله اونم یا فرمول های کار و انرژی هست یا هم تعاریف ساده و قانون ها
قانون راءولت هم همیشه سوال میدن فرمول های ساده و مثال های سادشو بخونید و قانون دوم هم همین جور
امسال حدس میزنم بچه ها از درجه آزادی وروابط جرم ثابت ازش سوال بدن چون امتحانای قبلی ندادن احتماالا این ازمون بدن بخونید اسونه کلا ترمو بیشتر سوالات یا نمودار میدن میگن نمودار فرایند دما ثابت یا فشار ثابت اینا کدومه یا هم روابطی میدن میگن مربوط به چی هست اسونه

سیالات که بچه ها سوالاتش معلومه نه نیاز به حفظ فرمول ها هست نه چیزی یعنی سوالات استخدامی رو خونده باشید ریتمش ثابت و هر ساله از همونا میدن همونا بخونید کافیه

حرارت انصافا اسون ترین درس سوالاتش خیلی راحته تمرکزتون روی اعداد بدون بعد باشه هم روابط سادش و هم مثلا رینولدز تعریف فارسیش چی میشه از این دست سوالات و روابط سادش واقعا اسونه اصلا نمیخاد بری فرمول های سختشو بخونیدا هدایت و جابجایی همیشه بیشترین سوالات رو به خودش اختصاص میده که اگه روابط ساده رو بخونید و متوجه بشید و مفاهییم ساده به راحتی جواب میدید

جرم که نیاز به گفتن نداره بیشتر سوالات از فصول اول تا سوم هست و مثل حرارت هست و همون مفاهیم و اعداد بدون بعد هست و عملیات واحد هم اکثرا تعاریف میدن که توی نت کتاب عملیات واحد پارسه رو رایگان دان کنید سوالات انتهایش رو بخونید راحت جواب میدید

کنترل فرایند که سوالات ثابت داره از شش تا سوال به جرات میتونم بگم 5تا سوالش از نمودار بد و نایکویست مفهوم پایداری هست که این سه قسمت بخونید کار شش ساعت خوندن هست بیشتر سوالاتسش پاسخ میدید

کاربرد ریاضیات حقیقتش گسترده هست که اونو میگم سوالات قدیمی رو بخونید کافیه سوالات سال 70-80بخونید بیشتر سوالات پاسخ مدید

درس های عمومی ادبیات فارسی رو اگه تونیستید کتاب فارسی عمومی پیام نور بخونید وقتش نبود سوالات کنکور رو حل کنید هم تجربی هم ریاضی

کامپوتر سوالاتش مشخص هست نمیخاد بری سوالات سنجش رو بخونیدا چون مال مهندسی توی رنج مشخصی هست اکثرا از اینترنت میگن ومفاهیم پایه و همین مفاهیم ساده سوالاتش توی نت زیاده همونا بخونید کافیه

هوش سوالاتش مشخص هست کتاب نقره ای هوش وکیلی رو بخونید چندتاشو حل کنبه کلیه سوالات پاسخ میدی چون قراره یاد بگیری نه حفظ کنی

زبان اگه زبانت ضعیفه توی فرصت باقی مونده گرامر بخون جزوه چهل صفحه ای توی نت هست تا حداقل به چندتا سوالش پاسخ بدید

حقیقتش با اجازه ایرن استخدام میخام این حرفو بزنم بعضیا فقط میان کامنت بخونن و از تجربیات خودشون چیزی نمیگن بعضیا میان انرژی منفی میدن حداقل اگه به هم کمک نمیکنید انرژی منفی ندید اگه کسی کمکی چیزی خاست در خدمتم اگر لینک جزوات خاستید بگید لینک رو توی صفحه با تایید ادمین بزارم

در اخر برای همتون آرزوی موفقیت دارم ازمون بدید که شرمنده وجدانتون نشید

اگه این مطالب براتون مفید بود یه دونه برام صلوات بفرستید که بشه ره توشه آخرتم التماس دعا یا علیگردآوری: گروه نویسندگان ایران استخداماگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: حدیث
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۹۴۱۱

دوستان کسی راجع به نمونه سوالات hseحرفی برای گفتن نداره؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی