جزئیات بیشتر در مورد خبر

پیگیری درخصوص ایجاد اشتغال برای سربازان

جهت ورود به صفحه اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید


خبر 6 مهر 98: مهارت افزایی و اشتغالزایی برای سربازان در دستور کار ستادکل

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به دو اقدام مهم ستادکل نیروهای مسلح درباره سربازان اشاره کرد و گفت: مهارت افزایی و پیگیری درخصوص ایجاد اشتغال برای سربازان بعد از فراغت از سربازی در دستورکار قرار دارد.

سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، به تمهیدات مهم ستادکل نیروهای مسلح در خصوص توانمندسازی و مهارت‌افزایی سربازان اشاره و اظهار کرد: در بحث مهارت افزایی سربازان قرارگاه مهارت‌افزایی افتتاح شده که این قرارگاه با وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادها ارتباط مستقیم برقرار کرده تا هر سرباز بتواند یک مهارت را در دوره سربازی فرا بگیرد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تصریح کرد: همزمان برای اشتغال این سربازان در مرحله بعد از سربازی نیز پیگیری‌های لازم انجام می‌شود که هم اکنون خوشبختانه وزارتخانه‌های متعددی متعهد شده‌اند هم در بحث کمک به حوزه مهارت افزایی سربازان و هم اینکه برای این سربازان بعد از فراغت از سربازی زمینه اشتغال را فراهم کنند.

وی خاطرنشان کرد: سربازانی که مدرک مهارت افزایی را دریافت کنند در اولویت اشتغال قرار دارند البته باید گفت اولویت‌ها و مشوق‌هایی نیز برای این منظور در نظر گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...