۸ سال پیش

نحوه اطلاع رسانی استخدام دولتی در تهران


مشاهده اطلاعات تماس
اطلاعات بیشتر

نحوه اطلاع رسانی استخدام نیرو در دستگاه‌های تهران اعلام شد

به گزارش ایران استخدام، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران ناصر آذریفر با اشاره به طرح مهرآفرین و لغو سهمیه‌های استخدامی برنامه پنجم توسعه، گفت: هرگونه استخدام در دستگاه‌های اجرایی  به تعیین تکلیف سهمیه‌های استخدامی برنامه پنجم توسعه موکول می‌شود.
وی افزود:‌ براساس ضوابط مورد عمل پس از تخصیص سهمیه و انجام تمهیدات لازم،کم و کیف برگزاری آزمون‌های استخدامی از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار و سایت دستگاه اجرایی برگزار کننده به آگاهی متقاضیان خواهد رسید.
آذریفر ادامه داد: پس از آنکه سهمیه‌ای اختصاص یابد ما موظف هستیم جزییات آن را اطلاع رسانی کنیم از جمله وسایل اطلاع رسانی سایت استانداری است مشروط بر آنکه مسئولیت استخدام‌ها با استانداری باشد.
مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری تهران با بیان اینکه اطلاع رسانی جزییات استخدام در سایر دستگاه‌ها در شرایطی ممکن است به عهده استانداری باشد، گفت:‌ در غیر این صورت هر دستگاهی موظف است اطلاعات استخدامی خود را در سایت مربوط، به اطلاع متقاضیان برساند.

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی