جزئیات بیشتر در مورد خبر

جذب ۴۰۰ قاضی ویژه شوراهای حل اختلاف در سیستم قضایی

جهت ورود به صفحه استخدامی شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه استخدامی قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه آزمون تصدی امر قضا اینجا کلیک نمایید


خبر 27 خرداد 96: نیاز به جذب ۴۰۰ قاضی ویژه شوراهای حل اختلاف (منبع: خبرگزاری مهر)
رئیس شوراهای حل اختلاف استان تهران خبر داد؛ جذب ۴۰۰ قاضی ویژه شوراهای حل اختلاف در سیستم قضایی

رئیس شوراهای حل اختلاف استان تهران با اشاره به جذب ۴۰۰ قاضی ویژه شوراهای حل اختلاف در سیستم قضایی گفت: تا پایان سال آمار پرونده های رسیدگی شده در شورا به ۵۰۰ هزار فقره می‌رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، همایش سراسری سرپرستان شوراهای حل اختلاف استان تهران با حضور رییس کل دادگستری استان تهران، قائم مقام مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور، سرپرستان و قضات شوراهای حل اختلاف استان تهران و دیگر مسئولان قضایی در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید بهشتی برگزار شد.

در این همایش رئیس شوراهای حل اختلاف استان تهران خاطر نشان کرد: شورای حل اختلاف ۴۸ درصد بار دستگاه قضایی را یک تنه به دوش می‌کشد و این درحالی است که اعضا و کارکنان آن بعد از گذشت سالها در باب تبدیل وضعیت و ساختار استخدامی در انتظار به سر می‌برند.

عباسعلی دریانی افزود: در سال ۹۵ با بهره گیری از بهترین قضات ۴۹۶ هزار فقره پرونده مختومه شده و امید است تا پایان سال جاری ۵۰۰ هزار فقره پرونده با آمار بالای صلح و سازش مختومه شده و تعداد حداقل ۴۰۰ نفر قاضی ویژه شورا نیز جذب سیستم قضایی شوند.

قره داغی، قائم مقام مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور با ابراز خرسندی از بهبود اوضاع شورای حل اختلاف از ساماندهی صدور ابلاغ اعضا با ۲ عنوان صلح و سازشی و رأیی و کاهش تخلفات اداری و قضایی در این مجموعه خبر داد و مسائل استخدامی و افزایش درآمد مجتمع ها و پایین بودن حقوق اعضا و کارکنان را متذکر شد.

وی افزود: در پیگیری ها و مناظراتی که با معاون اول رئیس جمهور و دیگر مقامات دولت داشته ایم، خواستار بازگرداندن بودجه واریز شده به دولت از محل درآمد شوراها هستیم و در این خصوص وعده هایی داده شده که امید است نتایجی حاصل شود.

در ادامه چند تن از سرپرستان مجتمع ها مواردی را تحت عنوان نواقص و تقاضاهای ویژه همکاران خدمت مسئولین محترم حاضر در همایش ارائه داده و خواستار رفع آنها شدند.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:09

  کد دیدگاه : 1705262

  آیا امسالم قضاوت شورای حل اختلاف برگزار میشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:44

  کد دیدگاه : 1292105

  سلام،مگه چقده حقوق قصات و کارکنان رسمی شورا؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:23

  کد دیدگاه : 1281696

  ایا شما هم فی سبیل الله کار میکنید مگر شما گرانی را متوجه نیستید چرا به این کارمندان شورای حل اختلاف ظلم میکنید خدایی وجود دارد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : همکار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:05

  کد دیدگاه : 1280078

  سلام. بازم راجع به حقوق و وضعیت استخدامی چیزی نگفتن. بخدا مآ هم از این بلاتکلیفی خسته شدیم . خدا میدونه خیلی از بچه های شورا داره زندگیشون از هم میپاشه با این حقوق نه میتونیم بمونیم نه با ای سابقه کار میتونیم بریم. بخاطر خدا برامون کاری کنید

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...