اطلاعات بیشتر

 

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر گفت: هیچگونه جذبی در ستاد مرکزی جمعیت در آزمون استخدامی صورت نخواهد گرفت.

جهت مشاهده اخبار استخدام جمعیت هلال احمر اینجا کلیک کنید


به گزارش خبرگزاری مهر، وحید رحمتی درباره آخرین اخبار آزمون استخدامی هلال احمر، افزود: این آزمون ۲۹ مرداد و با نظارت سازمان سنجش کشور برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: براساس سهمیه‌های در نظر گرفته شده در این آزمون، ۸۵ درصد جذب در پایگاه‌های امدادی هلال‌احمر در سراسر کشور بوده و همچنین ۳ درصد در حوزه نمایندگی ولی فقیه در شعب هلال احمر جذب وجود خواهد داشت.

رحمتی گفت: بیشتر جذب در پایگاه‌های هلال احمر در نقاط مختلف همانند جنگل‌ها و راه‌ها و مناطق دور افتاده صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: هیچگونه جذبی در ستاد مرکزی صورت نمی‌گیرد و همه سهمیه‌ها به پایگاه‌ها و استان‌ها اختصاص داده شده است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : حسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:41

  کد دیدگاه : 875037

  سلام حدود 15 سال عضو سازمان هستم و دارای گواهینامه مهارت هستم میتونم در اداره استخدام شوم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ك.ب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:59

  کد دیدگاه : 874990

  سلام مدت 14 ساله كه بصورت داوطلبانه در جمعيت هلال احمر فعاليت ميكنم و از سال 89 بصورت قرارداد موقت نصف قانون كار مشغول هستم و با توجه به اينكه داراي كارت مربيگري و گواهيهاي امدادي و تكميلي و … مي باشم و بعدازچشم انتظاري كه بالاخره از طريق آزمون جذب خواهيم شد با توجه به كمبود نيروي انساني در شهرستان ،ولي متاسفانه شهرستان ما هيچ پذيرشي نداره خواهشمنديم به فكر ما داوطلبها هم باشيد .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:53

  کد دیدگاه : 874986

  سلام مدت 13 سال بصورت داوطلبانه در هلال احمر فعاليت ميكنم و از سال 89 بصورت قرارداد موقت مشغول هستم ولي متاسفانه آزمون استخدامي كه گذاشتين اصلا شهرستان ما پذيرش نداره بالاخره تكليف ما چيه ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:37

  کد دیدگاه : 874604

  سلام.یه ساله عضو فعال هلال احمرم.کلاسای کمک های اولیه و تخصصی نجات و عمومی نجات و پیش بیمارستانی و ارتفاع گذروندم.شامل استخدامی بدون آزمون میشم؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...