جزئیات بیشتر در مورد خبر

آمار جذب دانشگاه فرهنگیان در سال جاری 25 هزار نفر است

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک نمایید


خبر 2 مرداد 98: پذیرش دانشجومعلم در دانشگاه فرهنگیان آران و بیدگل

فعالیت پردیس برادران دانشگاه فرهنگیان آران و بیدگل از مهر امسال با پذیرش مهارت آموزان ماده 28 آزمون های استخدامی آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر این دانشجویان پسر دانشگاه فرهنگیان از استان اصفهان در رشته هایی که به حد نصاب برسند از امسال در این دانشگاه تحصیل می کنند .
سید جواد ساداتی نژاد افزود: تنها واحد دانشگاه فرهنگیان در منطقه شمال استان اصفهان در حوزه خواهران در شهرستان کاشان فعال است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: از سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ مجموعا بیش از ۵۰۰ هزار معلم در کشور بازنشسته می شوند در حالی که دانشگاه فرهنگیان در بالاترین آمار جذب خود ۲۵ هزار دانشجو جذب کرده است و این وضعیت اصلا مطلوب نیست.
ساداتی نژاد افزود: در حال حاضر 366 معلم حمایتی در کاشان و 130 معلم حمایتی و سربازمعلم در آران و بیدگل فعالیت می کنند و این آمار بالاترین سطح در کشور است.
نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در خصوص تامین زیرساخت های دانشگاه فرهنگیان گفت: در حال حاضر به صورت موقت ساختمان فرمانداری قدیم به دانشگاه فرهنگیان واگذار شده است و قرار است ۱۵ هکتار زمین در شهرستان برای ساختمان به دانشگاه واگذار شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...